MUDr. Milan Krejčí

Poliklinika
Komenského 10, Slavičín

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Lékařský dům Jiný

Dobrý den, já mám s doktorem Krejčím jen dobré zkušenosti. Na rozdíl od jiných ortopedů, kteří mě léčili ozařováním, kortikoidy, bolestivými injekcemi, až jsem skončila na operaci obou patních ostruh, která mi ale vůbec nezabrala. U doktora Krejčího jsem byla jen jednou, odborně mě vyšetřil, stanovil diagnózu a léčbu, provedl zákrok rázovou vlnou a já jsme opět po x letech mohla normálně chodit i sportovat. Ale striktně jsem dodržela jeho rady. Po zákroku jsem již několik let a nemám žádné problémy. Kdo však nedodrží jeho rady, ten potom má určité problémy, jako moje kamarádka, které jsem to také doporučila. A to jsem měla centimetrové patní ostruhy na obou nohách už i se zánětem okostice. Pan doktor mi ale provedl zákrok jen na jedné s tím, že druhá se sama zlepší, že mám šetřit peníze a měl naprostou pravdu. Proto si nemyslím, že by mu šlo jen o peníze. Kdyby ano, provedl by zákrok na obou nohách a já bych nic nepoznala, hlavně, že by mi to pomohlo. Vše bylo a je tak, jak řekl. A to, že zákrok stojí nějaké peníze je smutná věc, ale z pohledu našeho zdravotnictví, že to nehradí. Jsem zdravá, mladá žena, která řádně pracuje a nohy ke své práci potřebuje. Tento zákrok sice něco stál, ale v porovnání s měsíční neschopenkou ( a vydanými penězi za předchozí léčbu a pomůcky ), kterou jsem musela mít po operaci, to bylo vlastně velmi levné a rychlé řešení. Všem bych to doporučila a také doporučuji. A zdravím pana doktora a přeji mu hodně spokojených pacientů, jako jsem já. Iva S.

Po aplikaci rázové vlny na achilovou šlachu...chudčí o 4000kč a s diagnózou tohoto pána " už nikdy v životě nebudte moci běhat, změnte životní styl, věřte mi já to dělam už nekolik let - docelá pecka ve 26 letech pro aktivního sportovce)...Dnes po dvou letech, jsem po operaci achilovky a hraji znovu aktivně fotbal a další sporty a to jen díky lidem kteří opravdu rozumí tomu co dělají a hlavě jim nejde asi jen o peníze jak panu Krejčímu....Opravdu vám nemůžu dát mín než je jedna hvězda...nashledanou

Ja som s pánom doktorom veľmi spokojná, bola som na terapii rázovými vlnami na ostrohy, bolesti úplne zmizli. Je veľmi príjemný, ochotný všetko vysvetlí.

Moje zkusrnosti jsou dosti spatne. Proto nedoporudcuji.

K tomuto lékaři už chodím několik let. Vždy jsem ho brala jako průměrného. Ale tentokrát ho hodnotím jako velmi slabého a může za to jeho zdravotní sestra. Dle mého názoru je za zdravotní sestru zodpovědný on. Po návratu z dovolené mě začala pobolívat noha, šla jsem k praktickému lékaři, který ji nechal ve středu zrentgenovat s tím, že v pátek bude mít popis. V pátek mi praktický lékař řekl, že na rentgenu nic není, ale vzhledem k tomu jak viděl, že se mi rapidně zhoršila chůze a jak trpím bolestí, mi dal doporučení k ortopedovi. Proto jsem zavolala hned k MUDr. Krejčímu se žádostí, zda mě vezmou bez objednání (bylo 6.9.2013). Sestra mi řekla, že mě nevezmou, že mě objedná na konec listopadu. Vůbec nedbala na mé vysvětlování, že je to akutní a odmítla mi dát k telefonu MUDr. Krejčího s tím, že už měl dva telefonní hovory. Takže jsem nepochodila. Nakonec mě vzal bez objednání ortoped, u kterého jsem nikdy před tím nebyla a zjistil, že mám zlomenou nohu. Doktor Krejčí by mě klidně nechal čekat do konce listopadu.

Nebrat! Nechodit tam! O panu doktorovi mi bylo řečeno, že je výborný diagnostik. Byla jsem tedy léčena 3 měsíce na natržené vazy v koleni, rehabilitovala jsem, chodila plavat, po několika pokusech jsem vzdala i žádost o jiné než manuální vyšetření (artroskopie, magnetická rezonance, či jiné). Nicméně koleno bylo stále vratké, pobolívalo mě každý den, dokonce i otíkalo a vlivem nestability jsem začala mít i bolesti v kotníku.
Rozhodla jsem se navštívit jiného odborníka - víc hlav, víc ví. Po krátkém manuálním vyšetření kolena mi bylo řečeno, že "tam" nemám přední křížový vaz. A proto abych byla zdravá je nutno podstoupit plastiku.

Je velmi nepříjemný pocit, zjistit, že to, v čem jste žili, o čem jste se přesvědčovali, utvrzovali, že ty bolesti nemůžou být zas tak hrozné a to otíkání, že je přece normální... ! , je prostě jen omyl, nebo lež, nebo jen laksní přístup lékaře..!!! Silně nedoporučuji

PS: a to už vůbec nemluvím o tom, jak je pan doktor sprostý, arogantní a hrubý ... on je NEKDO a vy jste nic...

Chodím k panu doktorovi řadu let s kolenem a nemůžu si na ni stěžovat. Ochotný, poradí a léčba vždy zabere. Pokud je potřeba další vyšetření, doporučí.

U pana doktora jsem byla před 15 lety. Na již těžkou artrozu kyčlí mi předepsal vápník :-))) (nevím zda tato léčba někdy někomu pomohla ale při dalších konzultacích s dalšími ortopedy - nechápali..., sami mi říkali, že nemám utrácet za jakékoli vitamíny a preparáty na artrozu, že poškození je velké a nic mi to nepřinese). Bohužel či naštěstí jsem otěhotněla a potřebovala jsem (vzhledem k omezené hybnosti v kyčli) posudek ortopeda. Vypoklonkoval mě z ordinace s tím, že jsem simulant, který chce napsat bezbolestný porod císařským řezem. Moc za to děkuji... porod byl těžký,náročný, jak pro mě tak pro lékaře protože ve chvíli kdy se kyčel zablokovala už nešel udělat c.řez. Kyčel se mi vykloubila a už nikdy se nevrátila do původní pozice. Léta jsem kulhala a trpěla hroznými bolestmi jak kyčle tak zad. K tomuto lékaři jsem se už nevrátila. Nakonec vše skončilo až u pátého !!! ortopeda a v 33 letech jsem byla na operaci endoprotézy. Po 15 letech - je to úžasná úleva!!! Díky lékařům v BRNĚ!!! Zlín nikdy více!

Vynikající lékař a odborník - pomohl mi od vleklých bolestí krční páteře. Každá návštěva u něj byla příjemná i po lidské stránce.

Nemusíte tomu věřit, ale já mám prostě tu nejlepší zkušenost, a to mám operované ostruhy na obou nohách. Také jsem si zaplatila těch pár tisíc. Pokud jsem si zjišťovala, tak úspěšnost je přes 90 %, tak asi jste bohužel patřil mezi ty, kde to nepomohlo. Já jsem naopak přecházela od jiného zlínského ortopeda z polikliniky, který mě rok a půl léčil nohu injekcemi a ultrazvukem a mluvil o klasické operaci a ozařování. Takže mně těch pár tisíc za to stálo. Šla jsem do této ordinace právě proto, že mým dvěma známým operoval dr. Krejčí tenisový loket a rovněž úspěšně.
Tak uvidíme, třeba se časem vyjádří jiní pacienti, jak jsou spokojeni.