Praktický lékař pro dospělé
Huštěnovská 1857, Staré Město

Paní doktorka je moc milá, hodná a důkladná. Pacienta vyslechne a poradí mu i když k ní jdete s banálním problémem. Jsem velmi spokojená s jejím přístupem a určitě ji doporučuji.

Paní doktorka v pohodě, možná některá diagnostika není úplně OK, ale kvůli chování sestry odcházím. Za cca 9 let byla sestra v pohodě snad jednou. A jak někdo psal s tou těhotnou-čekající, můžu potvrdit. Podobnou zkušenost má i moje žena, která sice nečekala, ale sestra ji "seřvala" za to, že si dojde jen pro lístek na peníze. A to tam snad má trávit hodiny v čekárně mezi nemocnými, když je sama na rizikovém... ???

Paní doktorka velmi erudovaná, skvělý přístup k pacientům,obětavá. Sestra sice náladová,ale k pacientům celkem vztřícná,odbornice ve své profesi.

Paní doktorku vcelku doporučuji ale vzhledem ke strašnému chování sestry a její neschopnosti slušně píchnout injekci se ordinaci raději vyhněte

nejlepsi pani doktorka, moc hodna k pacientum, vzdy se snazi pomoci, vyresit problem atd , chodime k pani doktorce jiz 25 let a jsme spkojeni

perfektní diagnostik, milá příjemná

je to naše

hodná pani doktorka, chodime k ni leta celá rodina , a jsme maximalne spokojeni, vyslechne , poradi, je moc hodna

Vynikající lékařka, milá, obětavá, skvělý odborník, obdivuhodný přístup k pacientům, překračuje mnohonásobně rámec svých povinností...no a sestru, která všechny pacienty nenávidí, musíme nějak přežít.

svědomitá lékařka , spolehlivá, díky včasné diagnoze jsem již po operaci, a léčím se, mám naději na uzdravení
děkuji,spokojená pacientka

milá, ochotná pani doktorka , cela rodina k ní chodíme již spoustu let a jsme velmi spokojeni .
přejeme paní dokorce hodně zdraví a spokojenych pacientů
děkujeme