Sam. ordinace PL - stomatologa
Lázeňská 1001, Třeboň

Zážitek jaký jsem ještě u žádného lékaře nezažila.Ordinaci jsme navštívili s mojí dcerou v "krajní nouzi". Na velmi slušný a prosebný dotaz zda by paní doktorka mohla ošetřit dceru ,která přijela na návštěvu.Silně jí otekla tvář a potřebovala vyndat vložku ze zubu. Prosila jsem, že dcera je onkologická pacientka a čekárna paní doktorky byla prázdná. Místo toho jsem se dočkala od, bohužel nemám slušný výraz pro osobu která vyšla z ordinace, jen sprostého vyhazovu a naprosto bezdůvodného řevu na celou chodbu , osočování kolegů stomatologů za které údajně pracuje. Říká se, že dvakrát do jedné řeky nevstoupíš, bohužel to není první špatná zkušenost s touto lékařkou.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa různé

Paní doktorka, je zlatíčko, ochotná, milá odbornice, se kterou se vždycky domluvím, tak jak nejlépe potřebuji a proto stoprocentně doporučuji !!!

W
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Po sedmileté péči výborný výsledek- taktéž ani jeden rtg, po návštěvě nového zubaře prima zjištění-9 kazů (podkazene plomby) + oba moudráky ven, oba zkažené, zánět zubu kvůli jednomu vyplnenemu kanálku ze 3, moudra typu”mrtvý zub vás nemuze bolet”, nebo odmítnutí umrtvovaci injekce při vytahování nervů ze stoličky... vypadá to, že pod 10 000 nyní nepůjdu.

Po pěti letech ,,péče" se mi konečně podařilo odejít. Za tuto dobu žádný rtg, ani na vyžádání z důvodu dlouhodobých bolestí. Čištění kanálků, vrtání, aj. neskutečně bolestivé. Ke konci v ordinaci pomalu víc, než doma. Bolesti, kdy nepomáhaly žádné uklidňující léky a když mi ve finále bylo arogantním způsobem řečeno, že mě už nemá co bolet (i přes nateklou tvář), byl pro mě ,,útěk" od paní doktorky na místě! U nového stomatologa maximální spokojenost, od lidského, profesního přístupu, přes důslednou a bezbolestnou péči a perfektní komunikaci mezi mnou a lékařem. Velký i malý rtg hned při první návštěvě ordinace. Příjemný už nebyl výsledek - velmi zanedbané ošetření zubů, plomby pod kterými nebyly řádně odstraněny zubní kazy, špatně vyčištěné kanálky, které mi způsobily !chronický zánět! a nakonec musel jeden zub úplně pryč, když už se nepodařilo doléčení po velmi špatné předešlé péči paní zubařky Volfové. Takže za sebe bohužel musím konstatovat, špatná zkušenost.

Dříve jsem také říkala "bez problémů", protože mi tak paní doktorka řekla. Bohužel opak je pravdou. Za tu dobu, co k ním chodím, mi ani jednou neudělala žádný rentgen a nyní jsem se dozvěděla takové zprávy o svých zubech, že to budu těžko rozdýchávat, takže nedoporučuji. Praktiky možná fungovali před dvaceti lety.

Paní doktorku mohu vřele doporučit,perfektní práce i přístup

nikdy nebyl problem. bezbolesti.

Paní doktorka je neochotná ošetřit pacienta s bolestí zubu a oteklou tváří.
Její přístup je neprofesionální. Nedoporučuji tuto lékařku. V Třeboni jsou mnohem ochotnější a profesionálnější zubní lékaři.

Velice ochotná, profesionální přístup k pacientům, vstřícná. Navrhuje řešení problémů, dokáže rozhodnout o vhodném zákroku. Velice doporučuji !

Velice ochotná, ráda vše vysvětlí a poradí. Doporučuji.