Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Poliklinika Města Bystřice n.P. s.r.o. Jiný

Nejlepší paní doktorka! Je ve svém oboru velice erudovaná. Vždy se snaží s maximální ochotou a citlivosti pomoci.

P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Města Bystřice n.P. s.r.o. Jiný

Patřím k těm lidem co návštěvu zubaře mají jako poslední možnost když je zub bolí. Za paní doktorkou jsem vyrazil v neděli když měla pohotovost. Ze zubu který mně bolel jsem měl jen půlku a měl jsem obavy , že nepůjde vytáhnout. Zub a okolí mi umrtvila a zub po chvilce vytrhla. Bolest přestala a tímto bych chtěl paní doktorce a samozřejmě sestřičce ještě jednou moc poděkovat. Moc doporučuji.

Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám pouze pozitivní zkušenosti, nejen že zákroky jsou kvalitně a citlivě provedené, ale velký důraz klade paní doktorka i na bezbolestnost zákroků (které skutečně docílí i u obávaných zákroků, jako jsou extrakce tzv. zubů moudrosti). Je vidět, že jí záleží na jejich pacientech i osobně.

E
Ověřeny pacient

U MUDr Trojákové jsem cca rok a půl a můžu říct, že jsem s ní spokojená. Řeknu to upřímně, nejsem žádná hrdinka, avšak před půl rokem jsem měla problémy se zuby, kdy mi paní doktorka musela vytrhnout osmičku, zákroku jsem se bála, ale paní doktorka udělala všechno bez bolesti.

Škoda, že MUDr Trojáková nebyla v Bystřici dřív. :-)

L
Ověřeny pacient

Oproti předešlému stomatologovi je paní doktorka více vzdělaná ve svém oboru, o čemž svědčí i skutečnost, že využívá moderní metody pro diagnostiku zubního kazu.

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Trojáková patří mezi stomatology, se kterými jsem se setkala. Musím pochválit její pečlivost, příjemný vystupování, ale i to, že je k pacientům citlivá a nesnaží se je trápit. Ze své zkušenosti jsem s paní doktorkou spokojená a rozhodně měnit nebudu.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti