Ordinace PL pro dospělé
Palackého náměstí 895, Zdice

Chodím k ní 10 let a jsem vždy spokojená ,ale nechodím si s rýmou pro neschopenku a protože vím ,že těchto lidí je stále mnoho chápu ,že jsou schopni si ulevit na veřejných stránkách.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti ,má lidský přístup,na rozdíl od jiných lékařů

Ano,paragrafe ,jsem odborník .A to,co napsala paní eva je nesmysl.hotový.a stoprocentní.Na takovéto hodnocení nemůže slušný člocěk dát.

K paní Evě- encefalitida se nezhoršuje týdny,neměl náhodou dvě souběžné nemoci,myslím že laik to někdy nemůže zhodnotit ,člověk může mít dvě,tři i čtyři onemocnění najednou ledviny s encefalitidou nesouvisí,já mám s paní doktorkou ty nejlepší zkušenosti

Těžký renonc při určování diagnózy encefalitidy. Po týdnech konzultování zdravotních problémů a zhoršování stavu teprve při zkolabovávání zaslán do nemocnice na vyšetření ledvin, kde již diagnostikovali nejpokročilejší stádium encefalitidy (se zasažením vnitřních orgánů a částečnými ochrnutími) a prakticky mu zachraňovali život.
U běžných nemocí nebyly problémy. U ležících a nepohyblivých pacientů velmi vstřícná - osobní návštěvy.

nejlepší

ke vzkazu ze 16,1,09
Myslím,že seš debil jen ten jde s rýmou k doktorovi

Velmi ochotná, pečlivá a příjemná lékařka