Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

41 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Ahoj
Velká spokojenost.
Sestřička Deniska úžasný člověk na svém místě.
Paní doktorka nesahá hned po antibiotikách a to se mi líbí.Vzdy vše vysvětlí dopodrobna a radši i napíše manuál na doma
Jsem moc ráda že je máme.

D
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Mám tři děti, a z toho prostřední syn od dvou měsíců pořád nemocný. Ve dvou měsících nám málem umřel na náběh oboustranného zápalu plic a paní doktorka,když jo viděla yaz brečela a nebýt ní ,tak možná syn už mezi námi není . Poté měl zánět dutiny ústní a sliznice. Samozřejmě kdo jiný,než paní doktorka nás vyléčila. Ani jednou jsme nebyly v Nemocnici protože to zvládla v ambulanci. Je fakt super, příjemná ,milá , vstřícná .. vždy se s ní dá na čemkoliv domluvit a co se týče sestry Denisky,úplně boží člověk. Doporučujeme :)

R
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. nemocné dítě

Můj názor je nepříznivý ,hrůza ..paní doktorka mojí tří měsíční dceru léčila měsíc a půl na rýmu a kašel ,a až po té na mé přání dala antibiotika.Nic mi neporadí vše jsem si musela zjistit sama,preventivní prohlídky nedělala ,úplně zapomněla na očkovaní které mělo být.V čekárně nás s miminkem mezi nemocnýma nechala čekat i dvě hodiny a odpoledne jsme přijit nemohli .Nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


:
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem nebyla spokojena především z toho důvodu, že ve své době mi na skoro každé onemocnění psala antibiotika, ačkoli to nebylo ani zapotřebí, ale ve chvíli, kdy jsem měla zánět průdušek mi předepsala šumák a hodně tekutin. Naštěstí jsem navštívila i jiného lékaře, který měl okamžité řešení. Jsem ráda, že jsem u jiného lékaře.


K
Ověřený profil

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, malý má skoro tři roky a doporučil mi ji můj muž, který k ní chodil jako děcko. Je pečlivá, zkušená a trpělivá. Chválím přístup jak k dětem , tak k rodičům samotným. Přesto, že má denně "nacpanou" čekárnu, nechová se jako většina doktorů, kteří berou pacienty jak na běžícím páse, postupně jakýkoliv problém vysvětlí, aby to pochopil i laik, je zodpovědná a velice příjemná, malý má strach jen tzv. "z bílého pláště, jako většina dětí" , né z ní. Vždy dá malému nějaký obrázek nebo samolepku, ať má radost a snaží se i nepříjemné vyšetření zaobalit do srandy nebo ho nějak odpoutat, aby na vyšetření nebo píchanec nekladl větší důraz. Vysvětlí jakékoliv dotazy v klidu a není nikdy podrážděná,což beru jako vysoce profesionální přístup. Není jednoduché být milá za každých okolností. Je to obětavá osobnost, jde z ní přirozený respekt, vážím si paní doktorky. Nemohu samozřejmě opomenout milionovou a příjemnou sestřičku, která k paní doktorce velice sedne, moc ráda navštěvuji s malým tuto ordinaci.


Ahoj, paní doktorku mám ráda, jak já, tak i můj 6letý syn. Měla jsem ráda i bývalou sestřiku i současnou. Paní doktorka je velmi obětavá a milá.

Jsem naprosto spokojená. Syna nazvala malým človíčkem a tento termín používám dodnes.
Jsem ráda, že jí mám. Vždy řekne něco i k mamince, např. maminka se poléčí s tebou Raďulko. Nosíme k ní medvídka a vyšetří nám i medvídka.

Doporučuji všem, nechám si poradit, nic nepodcení, vyslechne, pomůže. A mají hezkou čekárnu, taková krásná duha.

Eva a Raďa.


Nechápu negativní hodnocení sestřiček. Obě dvě jsou moc hodné a s dětma to umí. Ostatně, stejně jako paní doktorka, která je naprosto skvělá. Žádnou ze zmíněných dam jsem ještě nezastihla ve špatné náladě. Jsou vždy milé, ochotné a úsměvavé! Jsme moc spokojení a žádnou změnu k horšímu rozhodně nepozoruji. Čekací doby jsou, jaké jsou, protože pacienty se prostě nedá ošetřit jinak, než jednoho po druhém, že. Pacíková


Dobrý den,zdravím všechny kteří chodí k naší p. dr.Pikové,která je jednou z nejlepších lekářek jakou jsem kdy poznala.Je vždy usměvavá,ochotná a hlavně dovede léčit a to je hlavní.Její sestřička je její pravou rukou ,byl to nejlepší tah ,jaký mohla udělat,když ji vyměnila za starou a neschopnou sestru.Děti chodí s usměvem do ordinace i z ordinace,co kdysi nebylo pravidlem.Jsem spokojena i mé kamarádky ,které navštěvujeme tuto lékařku.
moc děkujeme za vaší práci děvčata jen tak dál


Nejlepší paní doktorka, která je vždy velmi příjemná a vstřícná a to samé je naše milovaná a velmi oblíbená sestřička.Velmi doporučuji!!!!


Byla jsem velice zklamaná.Mám dvě dcery 3,5.Po krátké době jsme rychle utekli jinam!Doktorka je velice milá, ale radí věci jako moje babička. U malinké dcerky, když byla ještě miminko nerozpoznala žádný problém, i když jsem ji na ně několikrát upozorňovala, říkala, že je to normální.....Nebylo! Na jedno očkování nás pozvali dvakrát! Kdybych je neupozornila, očkovali by dceru podruhé tím samým!!! A ta čekárna!!! Jste objednaní a přesto nechutně dlouho čekáte.....počítala jsem vždy tak min se dvěmi hodinami, ale i více....bez organizace:-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu