Praktický lékař stomatolog
Lomená 574/17, Havířov-Šumbark, Havířov

C

Bohužel špatná zkušenost.
Přišla jsem s bolestí a na to mi bylo řečeno silný zánět osmičky. Tento zánět..chápu paní doktorka chtěla uzdravit,ale takovou bolest jsem dlouho nezažila a to mě paní doktorka nechala trápit týden. Následně už jsem to bolestí nevydržela a jela na Zubní ambulanci do Ostravy-Poruby. Někdo říká řezničina. Asi je to doktor od doktora. Bylo mi řečeno, že zub už měl být dávno venku málem se mi dostal zánět do kosti. Takže tady paní doktorka pochybila a mě to stálo týden neskutečné bolesti. A její arogantní chování ani nebudu zmiňovat. Takže už né děkuji.

Výborný stomatolog. Navštěvuji už od dětských let a jsem velmi spokojená. Paní doktorka je důsledná a pečlivá, poradí jak se o chrup starat lépe a neměla jsem s ní nikdy žádný problém. Vřele doporučuji.

Dva komentáře tady mi přijdou jako reklama na pana Mrzovského:D První návštěva u paní Páclové dopadla tak,že jsem odmítla otevřít pusu,vytrvale mě přemlouvala:D Druhá návštěva - dostala jsem za odměnu pastu na zuby,že jsem tu pusu už otevřela:DJe skvělá...milá,profesionální a pečlivá.

Absolutne nechapu, ze s ni ma nekdo problem. Nerikam, ze se nemohla splest, to asi muze kazdy. Ovsem taky psat kraviny, proto je cely tento server docela o nicem a nic moc nevypovida o kvalitach daneho lekare. Ja az donedavna, nez jsem se prestehovala do jineho mesta, jsem k ni nekolik let chodila a tak profesionalni, svedomitou, peclivou a milou lekarku jsem dosud nepotkala. Po nekolika navstevach, zakrocich a dodrzovani jejich rad se muj stav chrupu rapidne zlepsil a dnes mam zuby uz naprosto zdrave. Takze ja naopak urcite doporucuji a i moji znami si ji moc pochvalovali. A cistete si zuby misto sezeni u internetu.

pro mě je to nejhorsí zubarka co snad existuje! neprijde mi moc profesionální vyvrtat a zaplombovat zub, který jestě ten den vytrhne! nedoporučuji

Od té doby co jsem přešla k paní doktorce,tak mě zuby nebolí.Je opravdu třeba chodit pravidelně a to se vyplatí.Opravdu tady máte pocit,že jde o dobro pacienta a ne o bysnys.Proto bych tímto chtěla paní doktorce poděkovat za její péči.

Chodila jsem k různým stomatologům, ale paní doktorka je nejlepší. Je pro ní nejdůležitější dobro pacienta a kvalita odvedené práce a ne výdělek, jako je tomu u ostatních stomatologů. Jsem s ní velice spokojena i s přístupem k dětem, děti pak nemají hrůzu ze zubaře. Nová ordinace je opravdu pěkná a v čekárně se hoví jako doma v obýváku.

bez bolesti

Naprostá spokojenost. Příjemná paní doktorka a sestřička taktéž. Hodně svědomitá a pečlivá. Krom toho má novou krásnou ordinaci a čekárnu. Člověk si nepřipadá vůbec jako u doktora. Moc doporučuji.

Profesionálka, racionální přístup, pečlivá. Zvládá s přehledem i dětské pacienty. Vřele doporučuji.Navštěvujeme ji s celou rodinou dlouhá léta a jsme vždy skvěle ošetřeni.