Ordinace prakt.lékaře - gynekologa
Mírové náměstí 486, Stochov

Paní doktorka byla ke mě slušná a nikdy jsem s ní neměla problém. Mluvila vždy přímo, nic neskrývala. Možná se její jednání zdálo být pro někoho strohé, ale věděla jsem hned, jak se věci mají. Chodím k ní od 18ti let, dnes je mi 60. Ordinaci má opravdu stále stejnou a to nejen ona, ale celé zdravotní středisko je v podobném stavu. Zůstalo tak od dob před revolucí. Čím to asi je? Neměli by se o to postarat radní města? Jestli jsou tam kvůli lidem, tak by to byl výborný program ........

paní doktorka mi zachránila život!!giagnostička je na jedničku a co že má komunistickou ordinaci!!!má vše sterilizované a ručník si fakt nosit nemusim!!!

..prožila jsem si s paní doktorkou za těch pá desítek let hodně..o její profesionalitě pochybuji i přes její pokročilý věk, ale je pravděpodobné, že má různě metry...občas mi vyskočí studený pot, že bych k ní měla jít, byť jen na prevenci.Proboha už nikdy.

Nepříjemná lékařka, arogantní jednání, nešetrné vyšetření. Prehistorická ordinace (výmluvný je už sám nápis na dveřích "ženský lékař" či nutnost přinést si na křeslo vlastní ručník: "A vy jste si ho nevzala? Jak to?! A co tedy budeme dělat? Papírové utěrky jsou drahé!"). Byla jsem tam jednou na prevenci a nikdy výše. Nedokážu si představit chodit tam těhotná třeba každé 3 týdny. Nadto je to opravdu chudě vybavená ordinace (ultrazvuk či nástroje na jedno použití jsou zde neznámým pojmem), jako vystřižená z 50. let 20. století, kdy zřejmě vznikla. Brrr, jen pro otrlé, kterým nebude vadit hrubé zacházení.

Tak tahle paní doktorka mi nejen předepsala velmi nevhodnou antikoncepci, ale po následcích z této antikoncepce mě potom dále léčila nevhodnými léky. Ještě, že už chodím jinam a nynější lékař napáchanou škody vhodnou léčbou odstranil. Takže pozor, rozhodně nedoporučuji.

Je mi moc líto, ale tato paní doktorka mi hodně zapeklila. Chodila jsem k ní od 15 do 19 let a za tu dobu to bylo hodně nepříjemných až bolestivých zážitků. Naštěstí už jsem jinde.