Milada Canibalová, pediatr Karviná

MUDr. Milada Canibalová

Pediatr Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V Aleji 648, Karviná
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Velmi děkujeme za kvalitní profesionální a zároveň laskavý osobní přístup paní doktorky Canibalové. Ochotu a věcnost při řešení zdravotních potíží našich dětí. Spolu se zdravotní sestrou tvoří skvělý tým a můžeme jí jen doporučit!


S
Ověřeny pacient

p.MUDr Canibalova lecila uz moje deti,dnes mel problem muj vnoucek,ktery bydli v Anglii,prijeti a pristup i sesricky p.Tyburcove na jednicku z hvezdickou.Moc dekuji za pomoc a radu.I po letech jsem pocitila tu stejnou vrelost, profesionalitu a vstricnost jako kdyz jsem je navstevovala pred 26 lety.DEKUJI i za sve deti a hlavne vnoucka Nathanaelka.


T
Ověřeny pacient

P.doktorka je úžasná.Lidská, profesionální používající selský rozum.Krom toho je to krásná a šarmantní dáma.Sestřička Tyburcová?Tu by měli naklonovat a dát do každé ordinace!!!Volat jí můžete v podstatě kdykoli a ráda poradí.Exsklusivní nadstandart obě dámy!!Budeme se stěhovat ..a já trnu na jakého pediatra narazím:-(.


I

Velmi dobrá doktorka. Doporučuji.


Nejlepší doktorka vřele doporučuji! :)


S jistotou je MUDr. Canibalová jedna z nejlepších dětských lékařů. Pro své mnohaleté zkušenosti a praxi s dětmi, pro svůj naprosto vyjímečný přístup k dětem i k maminkám, kterým je vždy ochotna poradit vyslechnout a pro své znalosti ji nemohu hodnotit jinak, než jako nejlepší. V ordinaci pracuje zároveň nejlepší sestřička paní Tyburcová, jenž rovněž svou ochotou kdykoli pomoci a poradit vyniká mezi ostatními. Můj syn je má obě moc rád a to se pak chodí k lékaři úplně s radostí, přála bych si více takovýchto ukázkových lékařů, ale jsou to podle mně i lidé na svém místě. Obě dámy jsou velice milé vstřícné a ochotné, znalé svého oboru. Vzhledem ke zdravotnímu stavu syna je navštěvujeme často a jsem ráda že je máme a jsou tady. Přeji jim v práci ještě mnoho let úspěchu a ať je jim oběma stále tak blízká jako nyní.
Děkujeme zároveň za péči, která se nám zde dostávala už od narození syna a opravdu si ji ceníme. Doležalová a Váš malý pacient Viktor Donath


Ověřeny pacient

Paní doktorka, je doktorka se srdcem. A takových lidí, zejména pak lékařů je v dnešní době velice potřeba.
Líbí se mi u paní doktorky například přístup k ATB, nezačíná léčit tímhle způsobem, jako mnoho jiných ... ale naopak přistupuje k tomuto až na konci, při vyčerpání všech dalších možností. K paní doktorce chodím již od malička a proto jsem k ní přihlásila i své obě děti.
Nemohu opomenout ani velice příjemnou sestřičku, která svým přístupem k malým pacientům i k maminkám, vytváří harmonickou atmosferu.Děkuji za Vás obě :)
Vsak koukněte na jejich web http://www.dsvaleji.wz.cz/


Ověřeny pacient

jako doktorka asi Ok. Myslím si, že přístup k pacientům a úcta k nim by se měly projevit i v maličkostech. Štve mě, že na WC není ani klíč, aby se člověk mohl zamknout, ani toaletní papír, mýdlo, ručník... Tohle je vizitka soukromé ordinace...?:( Trochu jako ironický vtip je nad umyvadlem bez mýdla napsáno, že se zde očkuje proti žloutence... Do schodů do ordinace vedou dvě kolejničky pro kočárek, které dnešním typům kočárků vůbec nevyhovují, takže se tam s kočárky dostává velmi obtížně.
Ocenila bych, kdyby doktorka ukázala, že si svých pacientů váží, i v těchto ohledech.

Sestřička je úžasná! Nemám ji co vytknout.


vynikající pediatr a vynikající i jako člověk


Ověřeny pacient

Výborná lékařka a výborná sestřička, vynikající sestava. Paní doktorku znám skoro třicet let, také sestru, obě zrají jako víno. Děkuji za skvělou péči.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti