Adresa

Národních hrdinů 121, Pardubice
Ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Vynikající lékař,vždy pomůže,poradí,je empaticky a vše srozumitelně vysvětlí. Měla jsem vážnější problémy a vždy jsem.odcházela uklidnena


X
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Pan doktor je kapacita. Vždy mi pomůže, poradí, vše řádně a srozumitelně vysvětlí, vyjde vždy ve všem vstříc. Je lidský, empatický. Zdravotní sestřička je milá, hodná, vždy s dobrou náladou a usměvavá- takové by měly být všude a platit se zlatem. Prostředí hezké nové, čisté.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace péče o těhotné

Pan doktor je vždy profesionál, nemám problém s ním cokoliv probrat a on se mi vždy snaží vše vysvětlit a rozhodně u toho nepůsobí povýšeně či arogantně (jak tu zaznělo), ale naopak má pochopení i pro třeba z jeho pohledu úsměvné dotazy. Vždy je ochotný a vstřícný. Mám srovnání a takový přístup člověk opravdu mockrát nezažije. No a sestřička, to je pohoda a milost sama :) Doporučuji!


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Nemůžu si pana doktora vynachválit, velmi příjemný, pečlivý, vše vysvětlí, sestřička také moc milá, proto zde absolutně nechápu záporná hodnocení. Já tuto ordinaci rozhodně doporučuji!


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace velké problémy

Dobrý den
myslím si,že zrovna já mám právo hodnotit.Už jsem navštivila hodně gynekologů a pan doktor Tichý byl jediný který mi opravdu pomohl.Jsem u něho min.4krát ročně a to hlavně díky jeho pečlivosti.Mám velké problémy už od roku 2007 a opravdu až on mi pomohl.Uvědomte si,že každé tělo je jiné a nereaguje každé hned stejně-takže na 100%vám nikdo nic nezaručí.Jinak pan doktor vždy vše vysvětlí a je příjemný.Pokud mají právo k němu chodit nepříjemné a arogantní klientky i on na to má právo.Kdyby ne nikam by se nedostal.


S
Ověřeny pacient

Výborný lékař,sympaťák,nesmírně ochotný,velmi pečlivý, skvělý operatér, naprostý profesionál!!!! Prostředí skvělé,sestřička úžasná! Vřele doporučuji!!!!


R
Ověřeny pacient

Pan doktor má sice velice pěknou a moderně vybavenou ordinaci, je svědomitý a zřejmě i pečlivý. Konečně tam je i skvělá a milá sestřička oproti té minulé, nicméně jeho chování k pacintkám je nehorázné a nedůstojné. Je arogantní, nepříjemný! Často se mu mění nálady a dle toho se chová. Neochotný cokoliv vysvětlit, pacitka je pouze věc.. Na slušně položenou otázku zdali by mi nestačil Canesten namísto toho co mi předepsal, když už mám zmiňovaný lék doma, reagoval nepřiměřeně "že tady není od toho aby něco někomu vnucoval ať si každý dělá co chce" Oznamovat co provádí a proč je pro něho asi taky zbytečné, takže pokud vám při vaginálním vyšetřené něco strčí do konečníku bez varování, tak je to jeho doporučený postup! Opravdu ponižující přístup a dlouhodobá nespokojenost. Dnes jsem od doktora odešla!


Ověřeny pacient

Vyborny lekar, vse peclive vysvetli, pekny pristup, take skvela mila sestricka, rozhodne bych nemenila, jsem moc spokojena,rozhodne doporucuji!


Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař, vždy mi se vším poradil a podrobně vysvětlil. Nikdy nic nezanedbal, vždy provedl nebo nechal provést potřebná vyšetření. Opravdu doporučuji.


A
Ověřeny pacient

pan doktor je velice zkuseny lekar, vzdy mi vse vysvetli a rekne na rovinu, ceho si velice vazim. Kdyz si nebyl necim jisty, tak me poslal pro jistotu na vysetreni do nemocnice, aby se nic nezanedbalo. S novou sestrickou mi prijde, ze celou ordinaci zvladaji mnohem lepe a cloveku se tam jde hned lip, kdyz ho vita sestricka s umevem na tvari :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti