Michal Tichý, gynekolog Pardubice

MUDr. Michal Tichý

Gynekolog Více

24 názorů

Uložit


Adresa

Národních hrdinů 121, Pardubice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
24 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
M
Umístění: Ordinace Jiný

S panem doktorem jsem velice spokojená, vše vždy srozumitelně vysvětlí a vyzařuje z něj pohoda a klid.


Š
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší doktor a super sestřičkaKez by to bylo všude stejně
Pan doktor je trpělivý a vždy se snazi pomoci, sestřička ma stale dobrou náladu. Dekuji za vás.


M
Umístění: Ordinace Jiný

Chtěla bych poděkovat za profesionální, vstřícný a obětavý přístup pana doktora Tichého, velké díky patří také milé sestřičce. Přeji jim pevné zdraví a hodně sil v jejich náročné a zodpovědné práci. Ještě jednou velké díky. MK


P
Umístění: Ordinace Jiný

Jsem vděčná za to být pacientkou p Mudr Tichého. Nejen, že je velmi pečlivý po lékařské stránce, ale působí také velmi lidsky a zodpoví veškeré dotazy. V kombianci s tou nejmilejší sestrou na světě jsou ordinací snů. Díky za vás!


S
Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto super gynekolog,lidský,empatický, vše vysvětlí, řeší problémy s rozvahou, odborně, ale umí k věci přistoupit i s humorem. Nejlepší, kterého jsem měla. A sestřička je taky hrozně milá!


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

S panem doktorem jsem moc spokojená! Vždy mi všechno vysvětlí tak, abych tomu jako laik rozuměla. Je empatický a milý. Nemám žádnou negativní zkušenost a můžu jen doporučit. Sestřička je taky skvělá, její dobrá nálada na mě pokaždé působí strašně pozitivně a veškeré obavy ze mě hned opadnou. Mám v plánu stěhování do jiného města, ale pana doktora Tichého rozhodně měnit nebudu - i za cenu dojíždění!


S
Umístění: Ordinace Jiný

Celkově velká spokojenost. Nikdy jsem dlouho nečekala, ani v případě, že jsem přišla akutně bez objednání. Sestřička je moc sympatická, pan doktor také. Někdy vysvětluje dost odborně, ale když se zeptám jako člověk neznalý, vždy bez problému vysvětlí znovu. Zdá se mi, že má pochopení i pro banální dotazy a připomínky a alespoň v mém případě zareaguje i vtipně. Vždycky tam chodím ráda a odcházím s dobrým pocitem. Nyní v těhotenství jsem byla trochu znepokojena určitým rozhodnutím, když jsem byla poslána do nemocnice a na genetiku, kam jsem šla s informacemi, kde jsem spíše počítala s tím horším scenářem. Ale nakonec jsem pochopila, ze to bylo z důvodu pečlivost pana doktora a opravdu nechtěl nic zanedbat. Nicméně, zamysleme se někdy nad svým vlastním chováním a přístupem a nad tím, jak bychom se zachovali my na jeho místě.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Vynikající lékař,vždy pomůže,poradí,je empaticky a vše srozumitelně vysvětlí. Měla jsem vážnější problémy a vždy jsem.odcházela uklidnena


X
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Pan doktor je kapacita. Vždy mi pomůže, poradí, vše řádně a srozumitelně vysvětlí, vyjde vždy ve všem vstříc. Je lidský, empatický. Zdravotní sestřička je milá, hodná, vždy s dobrou náladou a usměvavá- takové by měly být všude a platit se zlatem. Prostředí hezké nové, čisté.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace péče o těhotné

Pan doktor je vždy profesionál, nemám problém s ním cokoliv probrat a on se mi vždy snaží vše vysvětlit a rozhodně u toho nepůsobí povýšeně či arogantně (jak tu zaznělo), ale naopak má pochopení i pro třeba z jeho pohledu úsměvné dotazy. Vždy je ochotný a vstřícný. Mám srovnání a takový přístup člověk opravdu mockrát nezažije. No a sestřička, to je pohoda a milost sama :) Doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti