Praktický lékař stomatolog s laborat.
Dukelská 303, Litovel

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat. Jiný

Byl jsem tu z bolesti zubu chtěl jsem zakladni zakrok vytrzeni sestra mi rekla ze maji plno pokud tvar neni jako balon ze mě nevemou.Za mě i ta jedna hvezda je moc

Díky panu zubaři jsem měla od malička ze zubařů strach. Chodila jsem k němu s panickým strachem, protože jsem věděla, že mi najde kaz, a ne jeden. Přitom jsem si zuby čistila pravidelně a nikdy mě nebobely. Pan doktor mi pokaždé mi vrtal minimálně dva zuby, ve kterým jsem - podle mého názoru - žádné kazy neměla. Když jsem chtěla při vtrání umrtvení, injekce mi nikdy nezabrala, a když jsem mu to říkala, jenom chladně poznamenal že to není možné a že to stejně vyvrtáme. Po dvou letech, kdy jsem k němu nešla, jsem přišla k jinému zubaři, a od té doby kazy na zubech nemám. To samé s mojí mamkou, měla v zubu veliký kaz, který se musel hned vyvrtat, když po dvou letech přešla k jinému, veliký kaz byl pryč a mamku zuby nebolí.. Čím to je? A co znám lidi v mém okolí co k němu také chodili, nikomu jeho injekce nezabrali, a u nikoho ho to nezajímalo. Po přechodu k novému panu zubaři mi musel spravit plomby od pana Schmaltze, protože vypadávaly. S panem doktorem mám velmi špatné zkušenosti.

Michala znám nejen jako stomatologa, ale i mimo ordinaci. A chová se všude stejně: férově, otevřeně, spolehlivě.

pan zubař je pečlivý a ochotný

Pan doktor je vlemi peclivy, mily a profesionalni. Vsem doporucuji

Pan doktor je nejen velice příjemný a ochotný, ale je to i doborník na svém místě. Po zkušenostech z předchozím zubařem, jsem jako Alenka v říši divů. V této ordinaci se nikdo nemusí ničeho bát, protože milý přístup pana doktora i sestřiky dá každému jistotu, že je ve správných rukou.

Naprostá spokojenost ve všech směrech!!

Skvělej doktor, milá sestřička, příjemné prostředí.
Jezdím k němu už 6 rokem až z Brna a jsem s panem doktorem velmi spokojený.
Ochotný, příjemný k pacientovy citlivý, jedným slovem pan Zubař.

Vždy ke mně přistupoval s trpělivostí, vše vysvětlil, nabídl alternativy - pracoval dobře. Z mých dosavadních zkušeností se zubaři ten nejlepší. Možná má mírně vyšší ceny, ale to mi vyváží jeho přístup.

Opravdu ochotný a hlavně schopný zubař. A co se týká cen, tak s těmi problém nemám, znám dražší a hlavně mnohem neschopnější doktory, až je podezřívám, že fušují práci jen, aby v budoucnu vydělali. V tomto případě to však neplatí.