Adresa

Tovární 19, Jirny
Centrum zdravotní péče Jirny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Centrum zdravotní péče Jirny

Dobrý den
Pan doktor Matoušek je velmi vstřícný,schopný a ochotný lékař.vždycky si ví rady a hlavně vše vysvětlí a komunikuje s pacientem.vřele doporučuji.


N
Ověřeny pacient
Umístění: Centrum zdravotní péče Jirny Bolest ramene

MUDr. Matoušek mi vyléčil špatnou pohyblivost mého ramene po předchozích neúspěšných zásazích jiného MUDr. Rameno je rok v úplné pohodě a panu doktorovi tínto děkuji za vrácení do normálního života ! Rád se k Vám budu vracet !! S pozdravem Luboš Novák


P
Ověřeny pacient

Po několika letech bolestí ramenního kloubu, mě po třech návštěvách vč. opichu kloubu a rad, jak rehabilitovat, vrátil pan doktor Matoušek zpět do víru sportu a horolezectví. On i jeho sestřička jsou velice vlídní a empatičtí, že jejich pouhý přístup k pacientům léčí :) Děkuji a pana doktora všem doporučuji.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila od března půl roku s bolestí ramene, která se zvyšovala a hybnost se snižovala. Bolestí jsem nemohla již spát, dělat běžné věci (učesat se, svlékat triko, řadit v autě, věšet prádlo, otevřít dveře apod). Neustále mne posílal na jiná vyšetření- neurologie, EMG. Co se týká fyzioterapie, napsal UZ 4 x se slovy- pro lepší efekt by bylo lepší aspoň 10x, tak si zkuste sehnat poukaz na zbytek UZ :-(. Co se týká analgetik (Nimesil), musela jsem si o ně vyloženě říct. A co opich? -není co opichovat.Nakonec mne poslal na magnet.rezonanci-impingement rot.manžety, tendidóza šlach,atrotické změny,léze labra. Po MR mi sdělil,že není odborník na rameno,že by mi nejspíš doporučil operaci. Tak jsem odešla opět s mými bolestmi domů. Po radách z okolí jsem si zaplatila nemalé finanční prostředky za fokusové vlny a fyzioterapii-rozcvičení a stabilizace ramen.kloubu. O 50% zlepšení,jupíí. A na závěr jsem navštívila nového ortop.lékaře, který mi udělal opich ramene, napsal poukaz na rehab.,dnes je to 3. den po aplikaci, úleva o dalších 30%.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Byli jsme u pana doktora s malým synkem poprvé a spíš na konzultaci, ale první dojem výborný, pan doktor se zajímal, k malému přistupoval pěkně, že ani nebrečel (u našeho prcka zázrak, strašně se doktorů bojí), všechno ochotně vysvětlil a byl příjemný. Po odborné stránce zatím nemohu tak úplně soudit, ale udělal na mě dobrý dojem a důvěřuji mu...doporučuji.


V
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsme jezdili kvůli prevenci na kyčle pro našeho kojence. Čekací lhůty byly bez problému, do ordinace nás zvali v podstatě po příchodu. Pan doktor i sestřička byli příjemní, vžy se zajímal, zda máme ještě nějaké dotazy a ochotně je zodpovídal. Kvůli nám zůstal v práci přesčas, aby vyhodnotil sono a my nemuseli přijet jindy.
Takhle si představuji přístup zdravotnického personálu ke klientům/pacientům.


Ověřeny pacient

Zatial som velmi spokojná a dúfam, že pomože aj mojmu bratovi :D Verím mu . Uz som navstivila ortopeda menom P.Trnovsky a ten ma akurat rozčúlil!.Ale tiež si myslím, že aj záleží s aký problémom za ortopedom prídete a ako sa da liečit :D.


Dobrý den, pan doktor Michal Matoušek mi léčil loni tj. březen 2010 p. loket
zhruba dva měsíce velice šetrně a věřím že tou nejlepší cestou. Nakonec nezbylo
jinak, než jsem musel podstoupit operaci úponu šlachy na zmiňovaném l.lokti.
Operaci prováděl pan doktor Michal Matoušek, a operace dopadla na výbornou.
Dříve, bez přehánění, jsem nezvedl ani hrnek z kávou. Teď o ničem nevím a mohu
plně pravou rukou z cela bez problému fungovat.

Chtěl bych ještě jednou touto cestou panu doktorovi poděkovat.

S pozdravem
Jaroslav Ludvík


Dobrý den, pan doktor Michal Matoušek mi léčil loni tj. březen 2010 p. loket zhruba dva měsíce velice šetrně a věřím, že tou nejlepší cestou. Nakonec to dopadlo tak, že jsem musel podstoupit operaci úponu šlachy na zmiňovaném p.lokti.
Operaci prováděl pan doktor Michal Matoušek, a operace dopadla na výbornou.
Dříve, bez přehánění, jsem nezvedl ani hrnek z kávou. Teď o ničem nevím a mohu plně pravou rukou z cela bez problému fungovat.

Chtěl bych ještě jednou touto cestou panu doktorovi poděkovat.

S pozdravem
Jaroslav Ludvík


Problém neodstranil ba naopak již jsem po další operaci a čeká mně další. Z banální operace vznikl díky němu velký problém. Docela bych se ráda poznala s někým komu také takto pomohl. Jedná se o velice náladového člověka až nepříjemného ale sebevědomého. Nejsem sama kdo má stejný názor a odešel k jinému ortopedovi, jedině jeho kolega pan doktor Stuchlík ten snad ordinuje v Jirnech každý čtvrtek.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti