Samost.ordinace PL - gynekologa
Dělnická 442, Libčice nad Vltavou

Souhlasím s komentářem, že rozumí svému oboru. Nicméně na dotazy reaguje často mírně arogantně. Při vysvětlování používá přehnané množství odborné terminologie jako kdyby pacientka byla také gynekoložka. Na některé dotazy reaguje přístupem ´to je přece jasné´ ´co se tak blbě ptáte´, ´jak můžete takové blbosti věřit´. Docházela jsem k němu během těhotenství a téměř po každé návštěvě jsem byla z jeho přístupu rozhozená. Nemyslím si, že patří k těm nejarogantnějším doktorům, co jsem potkala, ale zrovna gynekolog by měl být velmi citlivý. Těhotná žena potřebuje laskavý přístup a podporu, obzvláště jde-li o první těhotenství. Také jsem zažila stresovou situaci, kdy místo aby mě uklidnil tak celou situaci úplně zbytečně vyhrotil. Souhlasím též, že je lepší mít dobrého doktora než příjemného a neschopného, ale myslím, že by čeští pacienti měli dělat maximum pro to, aby se lékaři co nejrychleji začali chovat k pacientům jako k zákazníkům (s úctou a respektem). Dokud člověk nemá vážné zdravotní problémy, tak se dá nad tou arogancí lékařů mávnout rukou ale ve vážných situacích je to silně traumatizující. Tohoto lékaře bych doporučila pouze těm, kterým stačí, že je nejspíš dobrý ve svém oboru.

zkraje jsem byla u p. Dr. spokojená, když jsem ale měla nějaké pochybnosti vždycky mě podle své nálady bud vysvětlil o co jde nebo mě pěkně utřel jak už výše někdo napsal, myslím, že je to dobrý lékař, ale neumí moc řešit stresové situace pacientek pokud jde o nějaký případ.
Podle zkušenosti je to sice dobrý doktor, okamžitě ví o co jde , ale mohl by být příjemnější...určitě na gynekologii nechodíme moc rádi a taky nám to nijak neulehčuje, občas mi přišlo že ho snad obtěžuje že tam vůbec musí být...

hodný, milý, zkušený, někdy i vtipný a i pohlídá děti při vyšetření :-) jsem u asi rok, ale naprostá spokojenost. určitě hlavně ví o čem mluví. je to schopný lékař. sestřička trošku nemastná, neslaná- ale asi taky umí- vždy mě nabrala krev bezbolestně a napoprvé. jen ta ordinace je trošku příšerná a myslím, že i to materiální vybavení tam moc není - ale to nevím určitě. ale hlavně - křeslo, lůžko a ultrazvuk tam je. hlavně ten schopný lékař. :-) doporučuji - jen se nezděste toho prostředí.

Pan doktor je tak trochu svůj, je to podle mě dobrý lékař, rozumí svému oboru, těhotenství v pohodě, má atest na šíjový UTZ, to také nemá každý,takže moje spokojenost. prsa ho moc nezajímají, musím si o to říkat:-) jeho slabinou je nepříliš milý přístup, nepodá ruku, nezeptá se na děti, nepopřeje hezký den jako třeba jiní lékaři, má takový ironický humor, pro slabší povahy to teda není, občas se mu povede mě "utřít", ale neberu si to osobně, jde mi o čistou doktořinu, kažodpádně lepší než milý doktor, co tomu nerozumí, nebo mu jde o prachy.

Nevšimla jsem si že je tu i kolonka NEJLEPŠÍ ..:-) Takto bych pana doktora hodnotila !!

Perfektní doktor ,neměnila bych !Chodím k panu doktorovi už asi 11 let skvěle se o mě stará !

Zatím mám jen dobrou zkušenost, i pokud jde o chirurgický zákrok. Snad jen kontrola prsou by mohla být častější.
Za slabší stránku považuji nepříliš milou sestřičku.

ja doporučuji, úžasný pristup, ochota atd. miriam

Perfektní přístup, milé vystupování. Tak jak to má být!

Dobrý přístup,super doktor!!