Ambulance klinické psychologie
Tyršova 31, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Báječný psycholog, nejlepší, na jakého jsem kdy narazila. Neřekne vám, co máte dělat, není strojvudce, ale spíš takový výhybkář. Jemně vás směruje, ale cestu si musíte najít sami.
Je to prostě profík. Všem doporučuji!

Koliba je prostě úžasný psycholog, všem můžu jen doporučit. Je to opravdu bedna s velkým rozhledem, klidný profesionál, který co dělá, dělá opravdu dobře. Zároveň však dává obrovský prostor svým pacientům, je jako doprovod na jejich cestě k tomu, aby zjistili příčiny svých potíží. Nebojí se přiznat vlastní chybu nebo že jeho názor může být špatný. Je vnímavý, konstruktivní zároveň lidský, ale i tvrdý v tom, že se s ním nedá manipulovat nebo si před ním na něco hrát. Prostě to nezbaští.

Panu Mgr. Kolibovi nesmírně děkuji za jeho profesionalitu a lidskost, kterou dokázal při mé terapii. Navštívil jsem jeho kliniku z důvodu pocitu vyhoření, ale postupem času jsem začal objevovat strašáky, které jsem měl v sobě hluboko ukryté řadu let. Byla to pro mne samotného nesmírně náročná terapie a pan Mgr. Koliba byl celou tu dobu mým rádcem a průvodcem na cestě do minulosti. Pomohl mi změnit život. S úctou, Jan Mrugala.

velmi dobrý pán psycholog ale mě samotné nevyhovoval ... Asi jsem nevěděla jak s ním komunikovat a sama jsem zjistila že nemám důvěru k mužům ... Ale i tak by jsem ho doporučila všem co si lepé rozumí s muži

chodila jsem k němu chvíli .. Ne že by byl špatný ale mě nevyhovoval .. Zjistila jsem že to nebude asi ta správná osoba , které se mám svěřit .. Ale kdo spíše věří mužům tak by jsem ho doporučila ...

Po zhruba 20 minutách ,pan Mgr. usoudil ,že jsem naprosto zdravý (8 let se lečím s depresemi ) a ,že to jsem prostě já .Na otázku jak to mám řešit ,řekl - nevím .Opravdu je tak těžké najít dobrého psychologa ?

Podle mého názoru je to člověk na správném místě.:-) Chodím k němu krátce, ale terapie u něj mi pomáhá - vřele doporučuji.

Souhlasím s uživatelkou Martina5. Je to psycholog, na kterého se jde s důvěrou obrátit. Je profesionální a zároveň lidský. Jedná uvážlivě a opatrně - rozumně a citlivě. Je nedirektivní, spíše člověka v jeho situaci doprovází. Ptá se, naslouchá, vyhýbá se rychlým úsudkům, že je něco tak nebo onak, ale pokud s klientem pracuje dlouhodoběji, občas nějaký ten názor taky řekne. Respektuje jedinečnost každého člověka, je trpělivý, vstřícný, chápavý, dovede však také říct, co mu není příjemné nebo co nechce a nebude tolerovat a proč. Díky tomu dovede vymezit při spolupráci s klientem jasný a bezpečný rámec.

Pan Magistr je velice pohodový a dokáže člověku hodně pomoci. Děkuji mu moc za jeho služby

Takovej pohoďák.