Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ambulance klinické psychologie
Tyršova 31, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Báječný psycholog, nejlepší, na jakého jsem kdy narazila. Neřekne vám, co máte dělat, není strojvudce, ale spíš takový výhybkář. Jemně vás směruje, ale cestu si musíte najít sami.
Je to prostě profík. Všem doporučuji!

M
Ověřený profil

Koliba je prostě úžasný psycholog, všem můžu jen doporučit. Je to opravdu bedna s velkým rozhledem, klidný profesionál, který co dělá, dělá opravdu dobře. Zároveň však dává obrovský prostor svým pacientům, je jako doprovod na jejich cestě k tomu, aby zjistili příčiny svých potíží. Nebojí se přiznat vlastní chybu nebo že jeho názor může být špatný. Je vnímavý, konstruktivní zároveň lidský, ale i tvrdý v tom, že se s ním nedá manipulovat nebo si před ním na něco hrát. Prostě to nezbaští.

J
Ověřený profil

Panu Mgr. Kolibovi nesmírně děkuji za jeho profesionalitu a lidskost, kterou dokázal při mé terapii. Navštívil jsem jeho kliniku z důvodu pocitu vyhoření, ale postupem času jsem začal objevovat strašáky, které jsem měl v sobě hluboko ukryté řadu let. Byla to pro mne samotného nesmírně náročná terapie a pan Mgr. Koliba byl celou tu dobu mým rádcem a průvodcem na cestě do minulosti. Pomohl mi změnit život. S úctou, Jan Mrugala.


K
Ověřený profil

velmi dobrý pán psycholog ale mě samotné nevyhovoval ... Asi jsem nevěděla jak s ním komunikovat a sama jsem zjistila že nemám důvěru k mužům ... Ale i tak by jsem ho doporučila všem co si lepé rozumí s muži


K
Ověřený profil

chodila jsem k němu chvíli .. Ne že by byl špatný ale mě nevyhovoval .. Zjistila jsem že to nebude asi ta správná osoba , které se mám svěřit .. Ale kdo spíše věří mužům tak by jsem ho doporučila ...


H
Ověřený profil

Po zhruba 20 minutách ,pan Mgr. usoudil ,že jsem naprosto zdravý (8 let se lečím s depresemi ) a ,že to jsem prostě já .Na otázku jak to mám řešit ,řekl - nevím .Opravdu je tak těžké najít dobrého psychologa ?


G
Ověřený profil

Podle mého názoru je to člověk na správném místě.:-) Chodím k němu krátce, ale terapie u něj mi pomáhá - vřele doporučuji.


Souhlasím s uživatelkou Martina5. Je to psycholog, na kterého se jde s důvěrou obrátit. Je profesionální a zároveň lidský. Jedná uvážlivě a opatrně - rozumně a citlivě. Je nedirektivní, spíše člověka v jeho situaci doprovází. Ptá se, naslouchá, vyhýbá se rychlým úsudkům, že je něco tak nebo onak, ale pokud s klientem pracuje dlouhodoběji, občas nějaký ten názor taky řekne. Respektuje jedinečnost každého člověka, je trpělivý, vstřícný, chápavý, dovede však také říct, co mu není příjemné nebo co nechce a nebude tolerovat a proč. Díky tomu dovede vymezit při spolupráci s klientem jasný a bezpečný rámec.


Ověřený profil

Pan Magistr je velice pohodový a dokáže člověku hodně pomoci. Děkuji mu moc za jeho služby


Z

Takovej pohoďák.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti