Michal Fišara, gynekolog Třinec

MUDr. Michal Fišara

Gynekolog

62 názorů

Uložit


Adresa

Náměstí Svobody 527, Třinec
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
62 názorů

X
Ověřeny pacient

Čístě lidský přístup pana doktora je příšerný.Sdělila jsem mu mé problémy s kvasinkovou infekcí a on mi odvětil, že tento problém má snad každá žena a nebyl schopný mi ani doporučit nějakou léčbu. Když jsem ho prosila o kapky na zmírnění křečí v břiše při MS napsal mi antikoncepci i po tom co jsem mu řekla, že HA mi prostě nevyhovuje, mé tělo ji zle snáší a bolesti při MS jsou ještě větší. Poslední návštěva u něj byla spíš horor, dřív než jsem se ho stačila zeptat na co jsem chtěla, rozloučil se se mnou a taktně mě vyšoupnul z ordinace. Jediné co lze pozitivně hodnotit je sestřička.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


X
Ověřeny pacient

Pokud je vše v normálu je super, první těhotenství a porod byl v pohodě, pan doktor byl vždy příjemný, u druhého porodu pan doktor nepoznal zánět močových cest, díky němuž mi zkolabovala ledvina a já jsem rodila ve vysokých horečkách, porod byl komplikovaný - to by mi ani tak nevadilo jako následný přístup pana doktora, choval se ke mně velice odměřeně a o problematickém porodu se se mnou nechtěl vubec bavit


S
Ověřeny pacient

Z pana doktora čiší neskutečná pohoda. Je profesionál každým coulem, poradí, uklidní, vyslechne, a má úžasnou sestřičku !! :)


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice příjemný člověk a perfektní lékař. Hodný, vstřícný a ochotný. I když jsem se přestěhovala do Prahy tak k pánu doktorovi docházím nadále. Neumím si představit lepšího lékaře ani sestřičku!
D. Polaková


.
Ověřeny pacient

Nejsem spokojená, když mám problém tak mu to přijde k smíchu, nebo je všechno normální. Ženská není těhotná každý týden, ale ve směs jednou dvakrát za život. Cítím se u něj, jak bych ho otravovala. Vím určitě, že po ukončení těhotenství si budu hledat jiného gynekologa.


Ověřeny pacient

Velmi ráda k němu chodím, je to veselý pohodový člověk, který má rád svoje pacientky, umí poradit, je vstřícný, uklidní a vyslechne. Sestřičku m áperfektní takže opravdu vždy to beru jako relax ne jako prohlídku protože odhcázím s dobrou náladou. Syna mi císařem odrodil skvěle, během porodu byl klidný a i mně uklidnil, po porodu šlo vidět že má radost z dalšího přírustku, popřál mi, zastavil se za mnou na oddělení když mně bylo zle, kolik je takových? Za žádnou cenu ho nevyměním, lepší gynekolog není prostě :-) A navíc je s ním sranda a fajn pokec.Renata Supik


H
Ověřeny pacient

spokojená .... Jediné co mě zamrzelo, že mě poslal na vyšetření na které jsem nemusela ani jít ... stačilo říct že tam prostě nic není, hold jak jsem jela domů tak jsem bourali noo ... :/


Velice příjemný a hodný. Přání a pohodlí pacientky je na prvním místě.


Ověřeny pacient

Mudr.Michal Fišara je dle mého názoru velký profesionál a nejlepší gynekolog, kterého jsem poznala. Měla jsem tu čest mít jej u porodu dcery a vše perfektní.
I poporodní hojení po sekci bylo OK. Jako lékaře jej mohu 100% doporučit a musím ještě dodat, že jako člověka si jej nesmírně vážím a děkuji mu za skvělý porod a péči během těhotenství. Věra.


Nejen,že poprvé jak jsem mu řekla,že nemůžu otěhotnět,tak jsem se místo podrobnějšího vyšetření dočkala výsměchu. Když jsem byla těhotná,tak špatně odhadl týden těhotenství a ani nepoznal,že plod se nevyvíjí. :( Moje zkušenosti jsou špatné.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti