Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí, děti od 15 let

Pro objednání mi prosím napište na michaela(zavináč)syslova.cz, kam Vám zašlu svůj rezervační kalendář.
Propojíme se skrze Zoom nebo Google Meets (na Vaší vlastní preferenci). Případně je možnost osobního setkání v Holešovicích.

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

Online konzultace

Mám vystudovanou magisterskou psychologii na FF UK v Praze.

Jsem certifikovaná koučka (ICF), krizová interventka, lektorka primární pre...

• psychosomatika
  • dětská psychologie

Míša mi pomáhala a stále pomáhá na mojí cestě k lepšímu životu. Nikdy se mnou neztratila trpělivost, i když já ji se sebou ztrácela. Vždy mi vše podrobně vysvětlí a podpoří. Děkuju!

Umístění: Online konzultace Jiný

Míša je empatická, trpělivá a lidská osoba. Opravdu dokáže naslouchat a vcítit se! Její snaha a chtíč pomoct druhému je skvělá! Člověk se v její společnosti cítí bezpečně a klidně! Výborná volba!

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Měla jsem s Míšou několik sezení a oceňuji její skvělý přístup, přátelskost a hlavně nápomocnost. Naslouchá a její přístup je naprosto skvělý. Po několika sezeních jsme vyřešily primární problém a ráda se k ní vracím řešit dílčí věci. Rozhodně doporučuji.