Michaela Pístecká, zubař Nový Jičín

MUDr. Michaela Pístecká

Zubař

Msgr. Šrámka 11, Nový Jičín
Praktický lékař stomatolog

Nejlepší zubařka jakou jsem kdy měla,je velice příjemná,lidská a sestřička je taky hodná.Já je chválím a neměnila bych.

G

Paní zubařka je neprofesionální, plomby musel opravit jiný zubař, nekvalitní práce, při anestezii ani nepočká, až začne působit, hned vrtá do ještě bolestivého zubu. Ve vybavení ordinace nemá rentgen, což se také projevilo na kvalitě práce. Se zdravotní sestrou také nejsem spokojena, je nepříjemná, měla by si zopakovat pravidla slušného chování a přestat tykat dospělým, cizím lidem. Zubařku jsem velice ráda změnila !!! Nedoporučuji nikomu !!! Můj nový zubař se s ní nedá vůbec srovnat.:) Opravdu nejhorší zubařka v kombinaci s nemorální sestrou.

výborná zubařka, zkrátka nejlepší

Nejlepší stomatoložka, kterou jsem kdy měla. Je velmi příjemná, zodpovědná, její plomby opravdu drží, nabízí velmi kvalitní péči. Také je třeba pochválit její sestřičku, je velmi příjemná. péče o můj chrup je opravdu velmi kvalitní a všem ji doporučuji.

Výborná lékařka, velmi příjemná, se zuby vždy pomůže, plomby nevypadávají :-). Prostě mi přijde, že je to skutečná profesionálka na svém místě! A mimochodem, sestřička je také bezvadná!!!