Adresa

Odborný lékař oftalmologie
Denisova 10, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař oftalmologie oftalmologická konzultace

Paní doktorka vůbec není špatná, zato objednat se na vyšetření je umění! Buď nikdo nebere telefony, nebo je vám zděleno, že vás objednají až za 3 měsíce. Čekací doba v čekárně je taky něco, vůbec nechápu proč se člověk objednává na určitý čas když tu minimálně půl hodiny až hodinu čeká.

V
Ověřený profil

Velice milá paní doktorka. Skvělý přístup k mé 7mi leté dceři. Vše vysvětlila, k dceři přistupovala jako k rovnocennému partnerovi. Byly jsme u ní poprvé a já i dcera jsme odcházely s příjemným pocitem. Děkuji.

V
Ověřený profil

Úžasný člověk a lékař. Mám 7-týdenní miminko a nikde nás nechtěli vzít - prý nejsou zařízení na děti, nebo mají svých akutních pacientů dost.Paní doktorka nás vzala, syna vyšetřila, udělala mu z očka stěr, než nasadí léky. Vše mi vysvětlila, nikam nespěchala, k synovi se moc krásně chovala... Díky za takové lékaře!!!


Š
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velice spokojená, více jsem se však setkávala se slečnou /paní Mgr. optometristkou a nemůžu si ji vynachválit. Úžasný přístup, hledání řešení s problémy, řešení správných kontaktních čoček a navíc nikdy jsem dlouho nečekala včetně zkušebních čoček zdarma. Končím studium v Olomouci a je mi líto, že budu muset opustit tak skvělý odborný tým. Moc děkuji paní/slečně magistře za velkou pomoc. Všem doporučuji.


M

Vždy ochota a profesionalita !


B

Paní doktorka je velmi příjemná, důkladná, vše ráda vysvětlí - komunikace je výborná. Objednací lhůty jsou adekvátní, při akutních potížích pomůže ihned. Nechápu názor uvedený níže na "sestřičku", žádné vražedné pohledy jsem také nezaznamenala, naopak je velmi příjemná, milá a ochotná. Navíc to není "sestřička", ale Mgr. v oboru optometrie. I s ní mám jen samé dobré zkušenosti.


P

Paní doktorka je milá a vše vysvětlí. S vražednými pohledy u "sestřičky" jsem se nikdy nesetkala a stejně jako paní doktorka je velmi ochotná.


M
Ověřený profil

Paní doktorka je profesionálkou, umí pomoct, akorát si neustále nevím rady se "sestřičkou", která je podle mě opakem doktorky, často je v mém případě neochotná a vrhá na mě vražedné pohledy. Netuším ale proč...


Ověřený profil

Pokud je lékař hodně dobrý a žádaný, tak mi dlouhá objednací (někdy i čekací doba) přijde normální...u paní doktorky jsem osobně nikdy něměla problém. Chodím k ní já, moje dcera (jsou jí teprve 2x5let) a začal k ní chodit i můj manžel a všichni si ji moc pochvalujeme, vše perfektně a srozumitelně vysvětlí a i k dětem je moc příjemná.Jsem s ní moc spokojená.A pokud je takto výborný odborný lékař tak mi přijde ale úplně zbytečné posuzovat čekárnu a další podobné věci... Čekací doba možná bývá problém, ale o tom bych mohla psát spíš ohledně jiného lékaře..a to už by byla diskuze o něčem jiném. Takže fakt super doktorka, své profesi dělá reklamu (pokaždé mě přivítá s jinými šmrncovními brýlemi) :-)


Ověřený profil

Paní doktorka je milá, a kdyby mi nepředepsala špatné brýle, šla bych tam zase. Pravděpodobně "jen" špatně změřila má současná skla, protože říkala, že můžu mít slabší. Domluvily jsme se, že mi nechá ty původní, ale na předpise byly napsány silnější, což jsem zjistila až když jsem nové brýle začala nosit a bolela mě z nich hlava. Nechala jsem si vše přeměřit ve dvou různých optikách a zjistila jsem, že p. dr. mi mé původní brýle špatně změřila a proto mi (v domění, že předepisuje stejné jako původní) předepsala silnější brýle, než co potřebuji. Vzhledem k ceně nových kvalitních skel je to chyba hodně drahá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti