Centrum psychiatrické péče s.r.o.
Bratranců Veverkových 1030, Pardubice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Katastrofa, nezájem. Mojeho tatínka řeší paní externě, dochází za ním do zařízení. Šli jsme s manželkou zrovna na návštěvu a viděli, jak si ho nechala přivést a za pět minut byl vysetren a uložen do postele. Nedošla za ním ani po upozornění, že tatínkovi nebylo dobře z důvodu nízkého tlaku. Neleci, nevysetruje, je arogantní.

Dobrý den
Na paní doktorku je tady pozitivní ohlas to se mi líbí muj současný lékař je Pan Brock jsem sním velice nespokojený byl mi odebrán řidičský průkaz jediná moje šance jak ho dostat zpět je nová zpráva od psychiatra Pan Brock mi řekl že mi tuto zprávu nedá že jsem feták i přesto že už 2 roky abstinuji to je úroven Pana psychiatra Broka jsem rozhodnut že měním psychiatra takže děkuji za tyto stránky doufám že mě Paní Doktorka Málková příjme

Paní doktorka je jedna z nejlepších. Jsem s ní velice spokojena a přeji jí vše dobré, hlavně radostné a zdravé děti. Jedině ona mě totiž dokáže povzbudit a postavit do latě. Děkuji Vám.
Vážení , pokud se vám nelíbí poplatky , máte možnost volby, nezappomínejte!

Je velmi příjemná a hlavně normální. Dlouho mi trvalo, než jsem našla lékaře, který není odměřený a často i trochu nepříjemný. Tady se mi to povedlo.

Co se poplatků týče - vážení hodnotitelé, stačí se jen podívat na stránky ministerstva zdravotnictví a mělo by vám všem být jasné, že i když jdete na kontrolu a paní doktorka vám uděla klinické vyšetření - což je rozhovor o tom, jak se cítíte, tím pádem posoudí váš zdravotní stav a vyvodí z toh další postup léčby, regulační poplatek se hradí. A myslím, že při kontrole j x za 3 měsíce to není tak hrozné. Řešila bych třeba regulační poplatky v lékarně a pod. To mi přijde mnohem horší!!!!

Nezapomeňte, že vybírání poplatku 30Kč je stanoveno zákonem, nesouvisí s prascí lékaře !!!!!!!

akav
moc mi pomohla,neznám vstřícnějšího lékaře

Výborná lékařka. Moc mi pomohla. Jirka

U paní doktorky jsem byla se svým hodně starým otcem. Skoro maminkovský přístup. Vřele paní doktorku doporučuji. Je velmi milá a vstřícná.

Dobra lekarka, skoda, ze jsem se prestehovala.

Velice dobrá paní doktorka.