Langrova 4, Brno
Prakt. zubní lékařka, parodontologie

Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

Umístění: Prakt. zubní lékařka, parodontologie

Příjemná, odborník každým coulem. U ní jsem přestala trpět strachem ze zubaře. Musela bych opakovat vše co bylo již napsáno, jedinečný člověk a lékař.

Děkuji za neobyčejné lidsky přístup a ochotu, kterou jsem u lékaře dlouho neviděl. Ostatním jen doporučuji ,..

Paní doktorka je opravdu perfektní a příjemná a teď co tam má tu novou sestřičku, s kterou jim to jde výborně,se už vůbec na kontroly nebojím.

Příjemná, vstřícná a milá paní doktorka, velmi oceňuji podrobná vysvětlení a popis všech prováděných úkonů při zákroku na dásních a parodontologických obtížích. Cením si i užitečných a praktických rad, zručnosti a odbornosti paní zubařky a za vše jí moc děkuji ! A také si vybrala moc šikovnou sestřičku..
Hanka Pimková

Výborná lékařka,milá,usměvavá,poradí,moc jí děkuji za péči a má i skvělou sestřičku,která jí je výbornou pravou rukou,oběma moc děkuji za péči a velmi doporučuji !!!!
Ivana Erbesová

Výborná, příjemná, s citilivým přístupem a užitečnými radami. doporučuji a děkuji paní doktorce za vše :))

Paní doktorka je příjemná mladá žena s velice citlivým přístupem k pacientům . Má mou plnou důvěru , vážím si jejich odborných znalostí .

Velmi prijemna pani zubarka, da Vam prakticke rady, pomuze, proste super spokojenost. A jak tu nize nekdo psal, ze je draha, tak to je tezce na omylu. Ceny jsou velice prijatelne. Jen se bezte podivat k jinym stomatologum.

Musím potvrdit předchozí kladná hodnocení. Perfektní lidský přístup, praktická ukázka s vysvětlením, při operačním zákroku rychlost, zručnost preciznost. Nezbývá než jen doporučit.

Musím potvrdit předchozí hodnocení. Paní doktorka je vynikající odborník, vše pečlivě vysvětlí i s praktickou ukázkou. Též jsem podstoupila zákrok na dásních a i když se vyskytly komplikace s větším krvácením, paní doktorka vše skvěle zvládla. Rovněž sestřička je velmi příjemná.
Všem vřele doporučuji, i když při poslední návštěvě jsem zaslechla, že již neberou nové pacienty.