Michaela Košinová, parodontolog Brno

Prakt. zubní lékařka, parodontologie

Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

Umístění: Prakt. zubní lékařka, parodontologie Jiný

Paní doktorka je velice erudovaná, navíc poradí i s potížemi, které nespadají přímo do její kvalifikace, ale navrhne další postup - návštěvu odborníka (u mne konkr. imunologické vyšetření kvůli určitému viditelnému problému). Velice si vážím jejího celkového přístupu, je úžasně empatická, lidská, je vidět, že svou práci nejen dokonale ovládá, ale že ji dělá opravdu ráda. Návštěva u ní v ordinaci je balzám na duši. Paní doktroka je zkrátka skvělá!!!

Umístění: Prakt. zubní lékařka, parodontologie

Příjemná, odborník každým coulem. U ní jsem přestala trpět strachem ze zubaře. Musela bych opakovat vše co bylo již napsáno, jedinečný člověk a lékař.

Děkuji za neobyčejné lidsky přístup a ochotu, kterou jsem u lékaře dlouho neviděl. Ostatním jen doporučuji ,..

Paní doktorka je opravdu perfektní a příjemná a teď co tam má tu novou sestřičku, s kterou jim to jde výborně,se už vůbec na kontroly nebojím.

Příjemná, vstřícná a milá paní doktorka, velmi oceňuji podrobná vysvětlení a popis všech prováděných úkonů při zákroku na dásních a parodontologických obtížích. Cením si i užitečných a praktických rad, zručnosti a odbornosti paní zubařky a za vše jí moc děkuji ! A také si vybrala moc šikovnou sestřičku..
Hanka Pimková

Výborná lékařka,milá,usměvavá,poradí,moc jí děkuji za péči a má i skvělou sestřičku,která jí je výbornou pravou rukou,oběma moc děkuji za péči a velmi doporučuji !!!!
Ivana Erbesová

Výborná, příjemná, s citilivým přístupem a užitečnými radami. doporučuji a děkuji paní doktorce za vše :))

Paní doktorka je příjemná mladá žena s velice citlivým přístupem k pacientům . Má mou plnou důvěru , vážím si jejich odborných znalostí .

Velmi prijemna pani zubarka, da Vam prakticke rady, pomuze, proste super spokojenost. A jak tu nize nekdo psal, ze je draha, tak to je tezce na omylu. Ceny jsou velice prijatelne. Jen se bezte podivat k jinym stomatologum.

Musím potvrdit předchozí kladná hodnocení. Perfektní lidský přístup, praktická ukázka s vysvětlením, při operačním zákroku rychlost, zručnost preciznost. Nezbývá než jen doporučit.