Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Neexistuje lepšího lékaře než je tento lékař. Lidský, profesionální, zkrátka PAN DOKTOR.

Umístění: Ordinace Jiný

Nejsou slova, která by Pana Doktora vystihla. Lepšího Doktora, péči a odbornost jsem nepoznala. Jezdila jsem 200 km za ním, teď už ho mám blíž zhruba o 100 km. Ale za ním bych jela kam koliv. Je to odbornik v kombinaci s úžasným člověkem. Já mu za všechno moc a moc děkuji

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší a nejvstřícnější lékař jakého jsem kdy poznala. Všechno vysvětlí, je milý, operace na jedničku. I přes dojíždění přes 150 km bych neměnila.

Umístění: Ordinace

Neznám lepšího lékaře, milý, vstřícný k pacientům. Úžasná i následná péče po operaci. Vždy odpoví na vše, co mne zajímá, vše srozumitelně vysvětlí i naprostému laikovi, jako jsem já. Vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace operace

Primaře MUDr. Michaela Vraného jeho práce nadevší pochybnost baví a je pro něj evidentně posláním, prioritou je maximální prospěch pro léčeného pacienta, je empatický, vstřícný, vždy připraven pacientovi poskytnout nejlepší možnou péči, a nejen to - jako lékař specialista a hlavně vynikající profesionál je toho především SCHOPEN :-) . Rovněž vysoce hodnotím atmosféru na pracovišti v jeho okolí - nedává nabubřele najevo své postavení, takže jeho kolegové a kolegyně mohou pracovat v klidu, aniž jsou nemístně stresováni jeho přítomností - samozřejmě za předpokladu, že odvádí zodpovědný výkon. Nejsem příznivcem invazivních medicínských zákroků, mám z nich většinou dost velké obavy, ale MUDr. M. Vranému se v případě potřeby svěřuji do jeho péče se vší důvěrou, a to jsem člověk ze své podstaty nekonečně nedůvěřivý ;-), závěrem chci říci, že titul VIP - dnes poněkud nemístně nadužívaný, si zaslouží jen lidé, kteří na něj mají kvalitativně nárok, je jich bohužel "jak šafránu", a MUDr. Michael Vraný mezi tyto VIP nepochybně patří a má mou úctu. Vděční pacienti z jižních Čech zastoupení M.C.

Výborný chirurg, lékař a lidský přístup k bolestem. Vždy pomohl mně i mému choti. Jsme mu vděčni za výraznou pomoc a odstranění problémů. Moc a moc děkuji.