Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

Neexistuje lepšího lékaře než je tento lékař. Lidský, profesionální, zkrátka PAN DOKTOR.

J
Umístění: Ordinace Jiný

Nejsou slova, která by Pana Doktora vystihla. Lepšího Doktora, péči a odbornost jsem nepoznala. Jezdila jsem 200 km za ním, teď už ho mám blíž zhruba o 100 km. Ale za ním bych jela kam koliv. Je to odbornik v kombinaci s úžasným člověkem. Já mu za všechno moc a moc děkuji

L
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší a nejvstřícnější lékař jakého jsem kdy poznala. Všechno vysvětlí, je milý, operace na jedničku. I přes dojíždění přes 150 km bych neměnila.


M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Neznám lepšího lékaře, milý, vstřícný k pacientům. Úžasná i následná péče po operaci. Vždy odpoví na vše, co mne zajímá, vše srozumitelně vysvětlí i naprostému laikovi, jako jsem já. Vřele doporučuji.


Ověřený profil
Umístění: Ordinace operace

Primaře MUDr. Michaela Vraného jeho práce nadevší pochybnost baví a je pro něj evidentně posláním, prioritou je maximální prospěch pro léčeného pacienta, je empatický, vstřícný, vždy připraven pacientovi poskytnout nejlepší možnou péči, a nejen to - jako lékař specialista a hlavně vynikající profesionál je toho především SCHOPEN :-) . Rovněž vysoce hodnotím atmosféru na pracovišti v jeho okolí - nedává nabubřele najevo své postavení, takže jeho kolegové a kolegyně mohou pracovat v klidu, aniž jsou nemístně stresováni jeho přítomností - samozřejmě za předpokladu, že odvádí zodpovědný výkon. Nejsem příznivcem invazivních medicínských zákroků, mám z nich většinou dost velké obavy, ale MUDr. M. Vranému se v případě potřeby svěřuji do jeho péče se vší důvěrou, a to jsem člověk ze své podstaty nekonečně nedůvěřivý ;-), závěrem chci říci, že titul VIP - dnes poněkud nemístně nadužívaný, si zaslouží jen lidé, kteří na něj mají kvalitativně nárok, je jich bohužel "jak šafránu", a MUDr. Michael Vraný mezi tyto VIP nepochybně patří a má mou úctu. Vděční pacienti z jižních Čech zastoupení M.C.


M
Ověřený profil

Výborný chirurg, lékař a lidský přístup k bolestem. Vždy pomohl mně i mému choti. Jsme mu vděčni za výraznou pomoc a odstranění problémů. Moc a moc děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu