Masarykovo náměstí 35, Kyjov
Chirurgie a cévní chirurgie (mapa)

doporučuji.pan doktor je přijemny a vše vysvětli.

špatně vykonaný chirurgický zákrok-odstranění znaménka. Použití nevhodného šicího materiálu a velmi špatné provedení samotného zákroku. Pana doktora rozhodně nedoporučuji, jsem velmi nespokojen.

velmi kladný přístup k pacientovi a výborný diagnostik po lécích které mně předepsal se mně výrazně zlepšil stav mohu vřele doporučit

Moc dobrý lékař.

Příjemný pan doktor, jeho paní taktéž. Vše vysvětlí, srozumitelně, takový hodný pán prostě.Odborník taktéž. Doporučuji určitě.

Také máme moc dobré zkušenosti. A jsme vděční za možnost návaznosti na chirurgickou kliniku v Brně. Sestřička moooc příjemná.

pan doktor je vynikající odborník, jediný cévní specialista, ke kterému mám důvěru.
Také sestřičku je nutné pochválit, zvlášt za příjemné chování a péči o pacienty.
Přeji hodně dalších spokojených pacientů

Skvělý lékař, po 3 letech u jiných doktorů rázem vyřešil problém a poslal mě na operaci se slepým střevem a od té doby bez problému. Sestřička příjemná a milá

Pan doktor je opravdu výborný. Já osobně s ním mám zkušenosti po chirurgické stránce a můj tatínek po té cévní. Oba jsme s jeho prácí a přístupem k pacientům moc spokojeni. A musím se jen připoji k tomu, že i on má zdraví jen jedno a měl by si na něj taky dávat pozor :)

Výborný chirurg a cévní specialista.
Dobrý a příjemný člověk
Avšak-"kovářova kobyla chodí bosá" !