Ordinace praktické lékaře pro dospělé
Jeřábkova 158, Milevsko

Přijímám: dospělí

Ordinace praktické lékaře pro dospělé na Poliklinice Milevsko. Poskytujeme léčebnou i preventivní péči. Stále registrujeme nové pacienty!

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Ordinace praktické lékaře pro dospělé Jiný

Pan doktor léčí od stolu. Od té doby, co k němu chodím, mě ještě pořádně nevyšetřil. Když mám problém, napíše mi do papírů, co mu řeknu a hotovo. A o náladách sestry ani nemluvím.

Umístění: Ordinace praktické lékaře pro dospělé Jiný

Pan doktor je velmi empatický a trpělivý, bere ohled na přání a fobie pacienta. Nesnaží se vnutit léčbu proti vůli pacienta, ale přesvědčit po dobrém.

Umístění: Ordinace praktické lékaře pro dospělé Jiný

Spokojenost, empatie ... pan doktor nespěchal a nakonec jsme se společně dobrali ideálního postupu léčby.

Umístění: Ordinace praktické lékaře pro dospělé Jiný

V prosinci loňského roku jsem přišla s tím, že jsem už 5 týdnů nastydlá (rýma, kašel). Bylo mi řečeno, že je to úplně normální a že si mám v lékárně koupit to za co už jsem tam vyhodila min. 1t. Hotovo, nejlépe sem už nikdy nelezte. Zajimá mě, co bude letos. Jestli budou lidi s kašlem a rýmou rovnou střílet.

MUDr. Matouš Novák

Díky za zpětnou vazbu.