Všeobecná zdravotní pojišťovna, Hotovost, Kreditní karta, + 6 Více

Bělení zubů • od 500 kč

Diagnostika v obl.obličeje, zubů • 500 Kč +2 Více

Estetická stomatologie • 700 Kč

Stomatochirurgie • 1 900 Kč

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Kvalitní stomatologické ošetření a prevence má pro celkové zdraví obrovský význam. Rádi vám pomůžeme udržet si váš chrup zdravý a tím zlepšit váš cel...

• zubní kaz

700 Kč

Stomatochirurgie

1 900 Kč

STOMAMED s.r.o.

Názor přidán dne 03.05.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: STOMAMED s.r.o. Trhání osmičky

Celý personál kliniky byl velice milý a vstřícný. Na řadu jsem přišel přesně podle plánu a zákrok stál přiměřenou cenu. Oceňuji chování recepčních, byly to velice milé slečny. Samotný doktor Kropík je na první pohled pohodář, navíc profesionál na svém místě. Sestřičky velice příjemné a milé. Oceňuji humor během zákroku, pobavil jsem se.

Celkově na mě návštěva kliniky udělala velký dojem, chválím.

Po přečtení někrých názorů jsem měla veliký strach.ale po osobní zkušenosti mohu jen všem případným pacientům doporučit- personál velmi vždělaný,osobní přístup,lékař Dr.Kropík,kapacita v oboru,vše nejprve vysvětlí ,zklidnil mne.Jako lékař specialista velmi propfesionální, špičkový a s přístupem super.Klinika vypadá jako zdravotní zařízení budoucnosti.
žilinová Růžena

Pan doktor Kropík je podle mě nejlepší zubař v okolí! Všichni na klinice jsou velmi ochotní, vše vysvětlí a komu ne tak je to na velmi dobré přísloví : Líná huba, holé neštěstí.
Nicméně pan dokrot mi trhal osmičky, a i když rostli opravdu hodně špatně, vše šlo bez bolesti. Za injekce a další věci se samozřejmě platí. Ale to budete platit všude. Nikdo vám zuby zadarmo neudělá, a v dnešní době, kdy se na zuby opravdu kouká, není nejlepší je zanedbávat.
Vřele doporučuji!!!

O

Včera jsem byla na trhání osmi v zánětu,no krve by se ve me nedořezal jaký jsem měla strach:-) klobouk dolu,pan doktotor byl příjemný,milý a co je nejdůležitější,profík!Zub rosl krive,tlačil na sedmu a byl během 10 ti minut naprosto bezbolestne venku.:-) Za mě jen a jen chvála a klobouk dolu za skutečne bezva přístup p.doktora i milych sestřiček:-) čekají me ješte dva moudráky na trhání a příšte pujdu určite s klidem...Děkuji p.Doktore Bauchnrová

Dobrý den,Mudr Kropík jako stomatochirurg výborný,jako člověk je arogantní,má černý humor a jeho¨"křeslo musí vydělávat." Injekce nesmyslně drahé a pokud se Vám to nelíbí jděte jinam.Sestřičky se moc snaží a pracovat u něj,určitě to nemají jednoduché.Pozitivní přístup a fajn je dentální hygienistka.

Byl jsem u něj před 7 lety a super. Doporučil mi ho náš pan doktor teď znovu, protože je na chirurgii machr a vše funguje. Pan doktor je zásadový a navíc udělal velký pokrok s ordinací a sestřičkami. Navíc dobře vysvětlí, má pochopení pro pacienta.Vždycky pohovoří něco navíc, což odreaguje. První výkon klasika, druhý daleko náročnější nějaký nadstandart. Něco rád připlatí každý kdo se o sebe stará a má zájem. Obojí úžasný, zahojené. Mohu jen doporučit. Nenechte se tam nikdo odradit od toho co a jak děláte. Moc děkuju. Petr K

Také jsem byla pacientkou stomatologa Mudr.Matouše Kropíka. Zákrok na dvou stoličkách a osmičce. Pod jednou stoličkou jsem měla váček, tím se zákrok obešel bez "nadstandartní" péče. U druhého zákroku jsem drahou uklidňující injekci odmítla a pan doktor byl velmi nepříjemný. U třetího zákroku jsem "vyzkoušela" drahou injekci. Krom toho, že mě pusa netvrdla, což bylo příjemné, jsem ale jiné výhody oproti obyčejné injekci nezaznamenala. Co jsem ale určitě zaznamenala, byla změna chování u pana doktora. Co k tomu dodat? Snad jen to, že takto by se profesionální a šikovný stomatolog, kterým beze sporu pan doktor je, chovat neměl. Na pacienta toto chování může působit tak, že na prvním místě jsou peníze a teprve potom pacient a jeho problémy. MAK

Jedná se o podnikatele, který spravuje zuby. Amalgánové plomby ze zásady nedělá, protože... (na nich nevydělá) a když jsem na ni trval, tak mi bez okolků řekl, ať si najdu jiného zubaře (samozřejmě ví, že v okolí není žádný volný). Přitom každý zubař má povinnost nejprve nabídnout standardní péči plně hrazenou z veřejného zdravotního pojištění.
Hodnocení:
- určitě nejdražší zubař v širokém i dalekém okolí
- dlouhá čekací doba
- problém po jednom zákroku (kdy vymýšlel, že příčina bude ve všem možném, nže v jejich zákroku)
+ navzdory tomuto jednoho problému myslím, že po odborné stránce OK

Profesionál a odborník, jedním slovem MACHR, obklopený usměvavým, vstřícným a velmi ochotným kolektivem sestřiček! Postupně mi vyndal všechny "moudráky" - bez komplikací a téměř bezbolestně. Vždy ochotně a s humorem vysvětlil, jaký zákrok mě čeká a objasnil mi následky zanedbávání pravidelné péče o chrup. Velice pozitivní zkušenosti mám i se sestřičkou ze zubní hygieny, která mi zuby opečovává. VŠEM moc děkuji a přeji jen hodné pacienty.

• zubní kaz
  • bolesti zubů