Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Foerstrova 1656, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Opravdu SKVĚLÁ PEDIATRIČKA, vždy vstřícná, ochotná pomoci a to i ve svém volném čase! Opravdu před paní doktorkou klobouk dolu, nikdy si člověk nepřijde, ze přišel zbytečně jako u jiných lékařů. Kéž by bylo takových lidi jako je pani doktorka více!

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Pani doktorka je super na svem miste i sestricka a vzdycky se najde nekdo kdo napise negativni komentar to by nebylo ze?!Naprosto ochotny vzdycky i po telefonu i kdyz toho maji mnoho....Dekuji

Paní doktrorka je velice příjemná, usměvavá stejně tak jako její sestřička. Vždy velice ochotná, vstřícná a ve svém oboru se opravdu vyzná. Toto je přesně ukázka, jak by měla vypadat ordinace dětského lékaře. Děkuji za vše paní doktorce i milé paní sestřičce.

Při každé návštěvě jsem se setkala s obrovskou ochotou, vstřícností, profesionalitou, a to i když kolikrát čekárna praskala ve švech, obdivuji sestřičku za její neustále příjemný přístup, stejně tak paní doktorku. Asi každý rodič, který přijde s dítkem kvůli nějaké nemoci či úrazu, je trochu nervózní a cítí určitou úzkost, ale jak sestřička, tak doktorka, obě umí báječně uklidnit, povzbudit a domů jsme vždy odcházely klidnější. Moc díky za tak úžasnou péči, která se dnes už mezi "papírujícími" lékaři vážně nevidí a za lidský přístup nejen k dětem, ale i k nám rodičům v ordinaci i na dálku po telefonu.

Paní doktorka je velice příjemná a milá,snaživá a svému oboru rozumí.je starostlivá a můžu se na ni s jakýmakoliv zdravotníma problémama svých dětí obrátit.všelijaká očkování nám též nabízela,ale vybrala jen ty nejdůležitější jako podstatné / hlavně dle aktivit mých dětí /.některé jsme již aplikovali s možností příspěvku pojišťovny. jsem naprosto spokojená s její péčí.

Lepšího pediatra neznáme.Jsme naprosto spokojený a nemáme nejmenší pochyb myslet si opak.

Je velmi příjemná a pohotová a rychle a dobře diagnostikuje

Skvělá,ochotná a milá paní doktorka :-)

Přišla jsem odpoledne do ordinace s 8. letým synem, který se poranil ve spánkové části hlavy. Byla jsem velmi vystrašená, neboť poranění nevypadalo dobře. Sestra mi řekla, že mám počkat. Pí doktorka má práci. Po cca 45 minutách za mnou sestra přišla a oznámila mi, že doktorka musí odejít k nemocnému dítěti a tudíž se mi nemůže věnovat. Načež sestra v čekárně prohlédla zranění mého syna a zkonstatovala, že zranění není vážné. Mám syna pozorovat, kdyby se něco změnilo nebo, pokud chci, že za 30 min. se otevírá lék. pohotovost a mohu jít tam.
Úsudek o přístupu lékařky, které zranění mého syna nestálo za pohled, natož aby ho vyšetřila, ošetřila, doporučila další léčebné kroky případně, uklidnila vystresovaneho rodiče ať si učiní každý sám.

Musím souhlasit s ostatními. Opravdu lékařka na svém místě. Maximální spokojenost. Pavlíková Renáta