MDDr. Martina Šimšálková

Zubař Více

Frýdek-Místek 1 adresa

7 názor

Adresa

ESTHETIC DENT CENTER s.r.o.
Viléma Závady 3679, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Protetika

Vstupní vyšetření • 1 500 Kč

Výplně


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Viléma Závady 3679, Frýdek-Místek

ESTHETIC DENT CENTER s.r.o.Viléma Závady 3679, Frýdek-Místek

1 500 Kč

ESTHETIC DENT CENTER s.r.o.Viléma Závady 3679, Frýdek-Místek

ESTHETIC DENT CENTER s.r.o.Viléma Závady 3679, Frýdek-Místek

ESTHETIC DENT CENTER s.r.o.Viléma Závady 3679, Frýdek-Místek

1 500 Kč

ESTHETIC DENT CENTER s.r.o.Viléma Závady 3679, Frýdek-Místek

ESTHETIC DENT CENTER s.r.o.

Zkušenosti

O mně

MDDr. Martina Šimšálková vystudovala zubní lékařství na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Již během studia se účastnila odborných škol...

Více

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: ESTHETIC DENT CENTER s.r.o. Jiný

Dlouho se mi nedařilo najít zubaře...Pak jsem dostal tip na paní zubařku a tak jsem zkusil. Jsem velmi rád, že jsem se rozhodl zůstat. Paní zubařka je precizní, vše Vám podrobně vysvětli a ukáže, trpělivá a za mě i odvážná :-) Zoubek zachránila, mohu se opět smát :-)
Asi nejlepší investice, kterou jsem zatím udělal. A po zkušenostech s běžným zubařem bych nyní neměnil ani za nic! S paní zubařkou bude o Vás pečovat i perfektní sestřička :-) Děkuji, že Jste :-)

A
Ověřený profil

Ordinaci paní doktorky Šimšálkové mohu jedině chválit. Jednak přístup paní doktorky je naprosto úžasný, paní doktorka je trpělivá, vše vysvětlí, je moc hodná a vstřícná (já jsem vcelku hysterka na zuby takže opravdu mě uklidnila a byla naprosto skvělá;-)), ordinace je krásná, moderní a paní sestřička je také úplně super. Vzhledem k tomu, že jsem měla celoživotní blok ze zubařů, tak názor se mi rychle změnil a nešla bych už jinam! Kromě skvělého přístupu jsem také naprosto spokojena s výsledky! Zuby mám jako nové, ani nejde poznat, že by se kdy plombovaly!! V ordinaci paní Šimšálkové jsem si postupně nechala spravit všechny své zuby a opravdu mohu říct, že tak skvělých doktorů je v ČR opravdu málo. Ještě bych dodala, že do ordinace ve F-M jezdím až z Prahy a opravdu se mi to vyplatilo!!

R
Ověřený profil

Velmi moderni ordinace a profesionalni pristup pani doktorky vedl k memu zaveru, ze jsem konecne nasel "zubare", ktery se o muj chrup opravdu chce starat.

Primarne jsem sel na zubni hygienu, ktere pani doktorka venuje opravdu pozornost. Bylo to snad poprve, kdy jsem odchazel od zubare bez bolesti po danem zakroku a s velmi dobrym pocitem z krasne cistych zubu.

Nasledne jsem se tedy objednal i na vstupni prohlidku a musim priznat, ze jsem byl az sokovan z toho, jak muj soucasny zubar prehlizel kazy (a to doslova!), ktere mi pani doktorka ukazovala na mem rentgenu.

Muj zaver je jasny. Sice to neco stoji, ale za me zdrave a krasne zuby to opravdu stoji!


Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a pečlivá. Práce jí jde od ruky, vše vám ochotně vysvětlí a objasní. Má krásnou, moderní ordinaci, špičkové přístroje, šikovné ruce a pohodlné křeslo, na kterém bych i usnula nebýt toho vrtání. Kdysi jsem si myslela, že mám dobrého zubaře, leč po návštěvě paní doktorky jsem musela změnit názor. Paní doktorka je sice dražší, jelikož nemá smlouvy s pojišťovnami, avšak věnuje Vám 2x až 3x tolik času než je běžné a také podle toho její práce vypadá! Precizně provedené plomby i korunky a velmi kvalitní materiály. Jsem paní doktorce opravdu vděčná, jelikož mi zachránila 2 zuby, o které jsem málem přišla vinou mého předchozího lékaře!
Opravdu nemám co vytknout, naprostá spokojenost a důvěra. Věřím, že paní doktorka bude jednou špičkou ve svém oboru a držím jí palce :-)!


D
Ověřený profil

Po mnoha - letých trápeních se zuby, kdy dle mého názoru byla péče ze strany zubních lékařů nedostačující a zandebaná, ačkoliv jsem je pravidelně navštěvovala, jsem konečně našla paní doktorku, která má absloutně odlišný a profesionální přístup nejen k léčbě, ale také k pacientům. Jsem nadšená, mám krásné zuby a už se nestydím smát :)


P
Ověřený profil

Profesionální a citlivý přístup paní doktorky, špičkové vybavení ordinace a detailní seznámení s prováděným zákrokem, ve mě zanechaly velice pozitivní dojem. Konečně jsem našel lékaře, kterému naprosto důvěřuji.


O
Ověřený profil

Super, odborný přístup, ochota a profesionalita.


Došlo k chybě, zkuste to znovu