Martina Šimšálková, zubař Frýdek-Místek

Ošetření kořenových kanálků +3 Více

Protetika

Vstupní vyšetření • 1 500 Kč

Výplně

MDDr. Martina Šimšálková vystudovala zubní lékařství na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Již během studia se účastnila odborných škol...

Bělení zubů

Vstupní vyšetření

1 500 Kč

Výplně

ESTHETIC DENT CENTER s.r.o.

Ordinaci paní doktorky Šimšálkové mohu jedině chválit. Jednak přístup paní doktorky je naprosto úžasný, paní doktorka je trpělivá, vše vysvětlí, je moc hodná a vstřícná (já jsem vcelku hysterka na zuby takže opravdu mě uklidnila a byla naprosto skvělá;-)), ordinace je krásná, moderní a paní sestřička je také úplně super. Vzhledem k tomu, že jsem měla celoživotní blok ze zubařů, tak názor se mi rychle změnil a nešla bych už jinam! Kromě skvělého přístupu jsem také naprosto spokojena s výsledky! Zuby mám jako nové, ani nejde poznat, že by se kdy plombovaly!! V ordinaci paní Šimšálkové jsem si postupně nechala spravit všechny své zuby a opravdu mohu říct, že tak skvělých doktorů je v ČR opravdu málo. Ještě bych dodala, že do ordinace ve F-M jezdím až z Prahy a opravdu se mi to vyplatilo!!

Velmi moderni ordinace a profesionalni pristup pani doktorky vedl k memu zaveru, ze jsem konecne nasel "zubare", ktery se o muj chrup opravdu chce starat.

Primarne jsem sel na zubni hygienu, ktere pani doktorka venuje opravdu pozornost. Bylo to snad poprve, kdy jsem odchazel od zubare bez bolesti po danem zakroku a s velmi dobrym pocitem z krasne cistych zubu.

Nasledne jsem se tedy objednal i na vstupni prohlidku a musim priznat, ze jsem byl az sokovan z toho, jak muj soucasny zubar prehlizel kazy (a to doslova!), ktere mi pani doktorka ukazovala na mem rentgenu.

Muj zaver je jasny. Sice to neco stoji, ale za me zdrave a krasne zuby to opravdu stoji!

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a pečlivá. Práce jí jde od ruky, vše vám ochotně vysvětlí a objasní. Má krásnou, moderní ordinaci, špičkové přístroje, šikovné ruce a pohodlné křeslo, na kterém bych i usnula nebýt toho vrtání. Kdysi jsem si myslela, že mám dobrého zubaře, leč po návštěvě paní doktorky jsem musela změnit názor. Paní doktorka je sice dražší, jelikož nemá smlouvy s pojišťovnami, avšak věnuje Vám 2x až 3x tolik času než je běžné a také podle toho její práce vypadá! Precizně provedené plomby i korunky a velmi kvalitní materiály. Jsem paní doktorce opravdu vděčná, jelikož mi zachránila 2 zuby, o které jsem málem přišla vinou mého předchozího lékaře!
Opravdu nemám co vytknout, naprostá spokojenost a důvěra. Věřím, že paní doktorka bude jednou špičkou ve svém oboru a držím jí palce :-)!

Po mnoha - letých trápeních se zuby, kdy dle mého názoru byla péče ze strany zubních lékařů nedostačující a zandebaná, ačkoliv jsem je pravidelně navštěvovala, jsem konečně našla paní doktorku, která má absloutně odlišný a profesionální přístup nejen k léčbě, ale také k pacientům. Jsem nadšená, mám krásné zuby a už se nestydím smát :)

Profesionální a citlivý přístup paní doktorky, špičkové vybavení ordinace a detailní seznámení s prováděným zákrokem, ve mě zanechaly velice pozitivní dojem. Konečně jsem našel lékaře, kterému naprosto důvěřuji.

O

Super, odborný přístup, ochota a profesionalita.