Praktické zubní lékařství
Tyršova 579, Chotěboř

C

Trochu sem se musel pousmát nad některými příspěvky:) Nevím teda, na jaké ceny si paní stěžuje, když jediný co platim já za těch x-let, co k ní chodim, je 30kč. Čištění kanálků, umrtvovací injekce vše zdarma.... u původního lékaře jsem řekl dobrý den a zaplatil jsem 500 kč. Pak jsem si teprve mohl sednout:) Jinak s paní doktorkou nemám žádný problém, vždy mi pomohla, sestřička mi nepřijde nafoukaná ( i když se poměrně často mění). Za ty peníze, co byste lidi chtěli. Já bych si klidně i připlatil, když vidim, co málo platim

jj když onemocněl můj původní stomatolog, tak tato doktorka mě i přes plný stav vzala k sobě pod svá ochranná křídla. Díky :-))

Neznám lepší zubařku,je jak milá tak moc pečlivá,chodíme k ní celá rodina- jenom ty ceny....ale to už si musí ona srovnat v hlavě,někde se platí za stejné úkony i polovina co u ní.Třebas i prevence která by se správně platit neměla se platí,alespoň nad těmito položkami se zamyslete prosím!

doktorka docela dobrá,zuby ale trhat neumí a sestřička hrozně nafoukaná.nedoporučuju

Jsem moc ráda, že mohu chodit k této paní doktorce. Je velice ochotná, milá, příjemná, vše vysvětlí. Má skvěle vybavenou ordinaci a její ošetření bylo vždycky bezbolestné. Navíc byla moc trpělivá a laskavá i při vyšetření mé dvouleté dcery. Neměnila bych.

Paní doktorka je vždy velmi příjemná, lidská a za žádnou cenu bych nechtěla k jinému zubaři. Má velmi milou sestričku.

umí pomoct a poradit...moc příjemná

Paní doktorka je prostě ze všech nejlepší!