Martina Reichlová, gynekolog Plzeň

Gynekolog Více

Hradecká 600, Stod
Stodská nemocnice a.s.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je skvělá, příjemná a především pečlivá.
Vždy se vším poradí a dokáže pomoct. Moc děkuji za vše. Nevyměnila bych :)
Navíc i sestřičky jsou velmi milé. Vždy odcházím s úsměvem.

G

S paní doktorkou Reichlovou jsem velice spokojená!! Moc příjemné a profesionální jednání, neměnila bych!!! Také sestřičky jsou moc fajn, což je prostě paráda :)

Velmi výborný a milý přístup.. jsem na 100% spokojená.. Mila, ochotna a vzdy poradi. Neměnila bych za žádnou cenu!

Paní doktorka je velmi pečlivá a se vším ráda poradí. Dle mého názoru je velmi zkušená a vždy mi doporučí dobrý lék či přípravek z nové studie. Navíc jsou obě, včetně sestřičky, velmi příjemné a přátelské. Po zkušenosti s mou předchozí gynekoložkou jsem velmi ráda, že jsem našla tak skvělou lékařku jako je paní doktorka Reichlová.

Paní doktorka je nejlepší gynekoložka kterou jsem doposud setkala v Čechah. Měla jsem neobvyklý připad s pojištením pro těhotné. Vždy rozuměla moje situace, a byla prostě skvěla! Sestřička také vyborná v své praci. Moc jsem litovala že přestěhovala do Prahy, a dopusud nenašla takový dobrý vztah k cizincum.

Velmi profesionální a milý přístup. Skvěle vybavená ordinace. Na paní doktorku nemohu říct nic špatného. Velice milá je i sestřička.

Velmi příjemná a profesionální doktorka, nemluvě o sestřičce. Dlouho jsem takovou ochotu a práci neviděla.

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, vše vysvětlí, nastíní všechny možnosti. Sleduje nové trendy v medicíně, má dobře vybavenou ordinaci. Sestra je velmi příjemná, sleduje množství pacientek v čekárně, takže jsem nikdy dlouho nečekala. Přípravna je u sestry, takže nemusíte čekat "svlečená" v čekárně jako u jiných lékařů.

milá,ochotná,pečlivá,moderní přístup k léčbě......

Přidávám se k předchozím hodnocením, vystřídala jsem více gynek.ordinací než jsem se dostala k paní MUDr. Reichlové, je opravdu přátelská, milá, příjemná a přitom vysoce profesionální. U paní doktorky poprvé mohu říci, že jsem se svou gynekoložkou stoprocentně spokojená. Chvála i sestřičce.