S prací paní doktorky jsem spokojená, šetrně a pečlivě provádí zákroky. K pacientům má profesionální přístup.

Chodím tam velmi často a musím říci, že má profesionální přistup. Vždy vše vysvětlí a zákrok ani netrvá tak dlouho a také nebolí. Inu každý nemůže být dobrý ve všem a tak chápu, že se k dětem nechová "tutununu" .

Já nemám výhrad, od mala jsem měl naprostou hrůzu ze zubaře (jako malému mi paní zubařka zlomila mléčnou stoličku a poté mi ji vytrhla i s kusem dásně). Přístup od paní doktorky je skvělý. Vždy mi ukáže co se kde bude dělat, jestli to bude bolet, takže člověk ví do čeho jde a nikdy nebyl problém se na cokoli zeptat. Jestli má k dětem jiný přístup nemůžu posoudit, ale když už mají nějaké maminky problém, tak ať si najdou jiného zubaře nebo ať malého/malou nechají uspat a mají klid :) Nebo ať je necpou sladkostma a naučí je pořádné hygieně a bude klid :)

Odešli jsme od starší zubařky k paní doktorce Hadamčíkové a nestačili jsme se divit - paní doktorka je skvělá! Nikdy jsme takový přistup nezažili! Hned nám byly zhotoveny rentgeny( které jsme nikdy neměli ) a nalezeny kazy, o kterých jsme neměli ani tušení! Zuby pečlivě vyšetřeny a doporučena hygienistka. A teď bude mít spoustu práce dát to do pořádku..Ale raději si zaplatíme kvalitní ošetření, než chodit co půl roku na prohlídky a slyšet, že zuby jsou v pořádku a přitom nejsou. Opravdu lituji, že jsme se k ní nedostali dřív:-( S dětmi nemá vůbec problém, nechápu to hodnocení níže...A o aroganci nemůže být vůbec řeč!

Musím souhlasit, že k dětem si paní doktorka ještě nevytvořila pěkný přístup. Ale časem snad díky zkušenostem bude lepší. Když vám velmi malé dítě křičí, že jej to bolí tak jej odbyde slovy "nebreč, to tě nemůže bolet". Chápu, že jde o mléčné zuby a tak by to bolet opravdu nemělo, ale paní doktorka nepočítá s tím, že dítě netuší proč se mu někdo najednou "hrabe" v puse, je mu to nepříjemné a neumí se bránit jinak než pláčem. To že mu paní doktorka sdělí, že ho nemá co bolet, to dítě ještě víc frustruje a bude řvát o to víc. Já se u svého dítěte frázi "nebreč, to tě nemůže bolet" raději vyhýbám a vždycky mu řeknu, že chápu že je mu to nepříjemné, ale že to tak musí být a když to vydrží a nebude brečet, tak to bude bolet míň a za chvíli to úplně přejde. Světe div se, má to větší úspěch než to známé - nebreč, to nebolí. Paní doktorka je jinak dobrá, takže k ní nepřestaneme chodit, ale s dětma za ní raději ještě nechoďte :-)

vždy vše v perfektní kvalitě, preciznost i chování........nechápu to negativní hodnocení

Já jsem s paní doktorkou nadmíru spokojena. Nevšimla jsem si, že by se ke mně či k ostatním někdy chovala arogantně. Naopak vždy mi neprve vysvětlí, jaký zákrok bude dělat a proč, zda to bude bolet apod. Taky klade důraz na správnou ústní hygienu. Mnoho lidí si myslí, že zubař může za to, že mají špatné zuby. Tito lidé by si měli uvědomit, že si za své problémy můžou z velké většiny sami, a že nenesou odpovědnost pouze za chrup svůj, ale i svých dětí.

Píšu zde jako VELICE nespokojená maminka, protože chování k dětem je hrozné. I k ostatním se chová arogantně.
Vůbec nevysvětlí co bude dělat,kolik to bude stát jaké jsou možnosti léčby. A hlavně nejsem první maminka která si stěžuje.