Palackého 396, Třinec

Umístění: jiné místo Měnili jsme lékařku se kterou jsme nebyli spokojeni.

Paní doktorka Martinka Konečná je zlatíčko, vždy dobře poradí, díky ní kojím dodnes (dcerka bude mít v říjnu 3 roky). A co je hlavní, moje dcera Janička ji má moc ráda ????. 100% doporučuji ????.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je skvělý lékař a jsem ráda, že jí máme. Mám 4 děti. Úžasný přístup k dětem, ochotná, milá a hlavně ví....nestřílí od boku. Všem mohu jen doporučit, za nás je to jeden z nejlepších pediatrů v Třinci.

Umístění: jiné místo nemoci vseho druhu,preventivky

Jsme u pani dr.necely rok,ale zatim si nemuzeme stezovat.Mam 2 deti a odesli jsme od jine mudr.ve meste prave k ni.Ma uzasny pristup k detem,deti tam chodi moc rady.Nemasazuje hned atb.a neradi at si po ceste koupite xy volne prodejnych leku.Syn mel i individualni ocko plan,na vsem jsme se v klidu a s respektem domluvili.V ordinaci ma crp,coz je velke +,ac deti to moc rady nemaji.:-) Zatim jsme moc spokojeni.

Skvělá paní doktorka s lidským přístupem....vše dobře vysvětlí a ráda pomůže.....k dětem se chová fantasticky.

Neznám pozadí předchozích negativních komentářů, ale my máme tři děti a s paní doktorkou Konečnou máme tu nejlepší zkušenost - je moc příjemná a ochotná, rodiče vyslechne, neměla absolutně problém s tím, když jsme chtěli nějaké věci jinak (např. očkování 2+1), k dětem je vždy moc milá, hezky s nimi mluví, je trpělivá.

Velmi neprijemna, neuprimna, neumi a ani nechce komunikovat s rodici, natoz s detmi, direktivni pristup, vse za ni sdeluji, tlumoci sestry, naprosta nespokojenost s jejim pristupem a lecebnymi postupy.

Dr. Konecna bola neprijemna nie iba ku mne ale i k mojej dcerke - pacientke. Mala som pocit, ze sa jej nesmiem opytat na ziadnu otazku, i ked o probleme ktory ma moja dcerka som sa dozvedela dost vedela z interentu. Chcela som sa poradit a porozpravat o tom co som sa docitala, ale bola som hned umlcana. Dr. Konecna na mna posobi velmi nervovo. Diagnoza pre moju dcerku, ktora ma problem s malymi unikami mocu cez den, ale nie v noci, bola lenivost. Vrchol vsetkej mojej trpezlivost bol, ked som sa jej opytala ako prva na vysledky ultrazvuku. Asi ju to nastvalo, a to akym sposobom mi tie vysledky podala, tak ma uistilo o tom, ze je to moja posledna navsteva. Je to smutne ze na Slezky kraj detskych nefrologov je velmi malo. Dr. Konecna to asi vie, plne toho vyuziva a vylieva si svoju naladu a mozno svoje osobne problemy na pacientoch. Karvinska nemocnica nas odmietla, pretoze novych pacientov uz nepriberaju, ale nakoniec sme nasli lekarku v Havirove. Dufam, ze tato navsteva bude urcite prijemnejsia, a ze diagnoza bude urcena spravne. Dr. Konecna by absolutne nemala vykonavat takuto funkciu, a este k tomu s detmi. Ja osobne som rada, ze skoncili moje bolesti brucha a stres pred kazdou navstevou Dr. Konecnej.

Zprvu jsem myslela,ze jde o sestricku.Bohuzel ne.Pani doktorka se behem kontroly ledvin u meho syna plynule a nahlas bavila se svym kolegou o nejakem trapnem poradu z televize.Vetsinou se divala na sveho kolegu a behem tohoto dialogu kontrolovala ledvniny synovi.Cela zalezitost trvala zhruba 30 sekund.Profesionalni pristup zadny!!!Opominu kontakt s matkou a ditetem,ten taky zadny.Udivene jsem se ptala sestricky,jestli je to cele.Bylo!Byl to prvni kontakt s pani Dr.Konecnou a doufam,ze i posledni.Naprosta nespokojenost s timto pristupem.