Martina Kohoutková, zubař Zruč-Senec

MUDr. Martina Kohoutková

Zubař

Školní 197, Zruč-Senec
Zubní ordinace

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Nejlepší zubařka, hodně se bojím takže jsem rád když je paní doktorka trpělivá a milá. Už bych ji nevyměnil :)

Moc spokojený jsem nebyl, proto jsem se nakonec rozhodl pro změnu zubaře. Paní Kohoutková je sice milá, ale že by vás přehnaně o všem informovala se říct nedá :-) Kolikrát jsem ani nevěděl, co mi dělá a proč to dělá... Když se prostě nezeptáte máte smůlu. Další věc, která mi vadila byla dlouhá čekací doba v čekárně a to přes předchozí objednání. Chápu sice, že se to nedá vždy odhadnout, ale čekat pokaždé půl hodiny a více mi přijde dost.

v životě už nechci jít k jinému zubaři, jedině k paní doktorce Kohoutkové, mám ji velice ráda, akorát nějak pořád mění sestřičky

super zubažka

S péčí jsem velmi spokojený.

nejlepší zubařka

je velmy zkušená jsem velkej stršpytel je trpěliva a profesionální jsem moc spokojený

Mám jen dobré zkušenosti. A pro pisatele z 3.8.2010 jestli nepozná novou stomatologickou soupravu tak at si nechá vyšetřit makovici a nepíše bláboly. Ne vždy je ta nejnovější a nejdražší ordinace ta nej...

Paní doktorka je nejlepší!!!Milá,usměvavá,se vším poradí,všechno uzdraví.

Tato Paní Zubařka mi pomohla s dlouhodobímy problémy, které předchozí zubařka zanedbala, také chci jěště jednou poděkovat za Vaši trpělivost - mám problémy s dosti nepříjemnýmy záchvaty, dostala jsem jej u této Zubařky a ta neztrácela hlavu a zachránila mě, takže velmi doporučuji i lidem se závažnými zdravotnímy problémy.DĚKUJI