Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí Nad Labem-Neštěmice, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Úžasná paní doktorka, která má skutečný zájem o pacienta.Vše vysvětlí,pomůže a nic nezanedbá.Je milá,empatická…Má mou plnou důvěru a jsem ráda,že jsem v její péči a že vždy mohu odejít z ordinace s pocitem,že jsem v těch nejlepších rukách.Děkuji vám za vaši péči.

M
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

K paní doktorce docházím přes 30 let a vždy jsem byla velice spokojená. Trpělivě vyslechne jaký mám problém a vždy mi dokázala pomoci, popřípadě odešle ke specialistovi. Je velice svědomitá, milá a usměvavá. Jsem ráda,že docházím právě do její ordinace, je to sluníčko...

Š
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím několik let a je prostě skvělá neměnil bych nikde jinde jsem takovej přístup neviděl pomůže vysvětlí je hodnej a milá to samé paní sestřička :) už nikoho jiného !

Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nemoc

K paní doktorce chodíme s přítelem oba již několik let a je to jedna z nejlepších lékařek s kterou jsme se setkali. Vzdy vše řeší individuálně, je milá, naslouchá a nikdy jsem u ní neměla pocit, jako třeba u jiných lékařů, že tam obtěžuji. Vzdy projevila maximální snahu problém vyřešit, vždy se nám snažila se vším pomocí, za nás naprostá spokojenost. Jak paní doktorka, tak sestřička, obě usměvavé, milé ????
Jediné co je šílené je ta cekacka ????‍♀️????‍♀️

J
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nachlazení

K paní doktorce chodím již dobrých 12 let. Vždy byla vynikající, včetně osobního a individuálního přístupu, dávala si na pacientovi doopravdy záležet. Avšak za poslední přibližně 2 roky se u ní rozmohl takový nešvar. Na každé nachlazení dostanu předepsána antibiotika. Když jsem paní doktorce říkal, že bych se antibiotikům, pokud možno, radéji vyhnul, vypadala, jako bych ji odtrhnul z denní zajeté rutiny "antibiotikování" a začala mě přesvědčovat, že bez ATB to nepůjde. Od té doby si je od ní sice vždy nechám napsat, ale v lékárně si je nekoupím. V současnosti zvažuji přechod k jinému praktickému lékaři, ač mě to velmi mrzí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Upřímná,milá,vlídná,vždy pomuže a vše vsětlí!PROSTĚ DOKTORKA! :-)) super je i sestra!Dojíždím z Chlumce jako každý chodím po dr. nerada ale u ní s jistotou že mi pomůže!

Z
Ověřený profil

Připojuji se ke všem předešlým pacientům v hodnocení.Naše paní doktorka je velice vstřícná,umí poradit a vyslechnout což svědčí o její vysoké odborné znalosti.Již při vkročení do ordinace je velice příjemná,milá a nikoho neodbyde.Sestřička je též milá a velice ochotná.Počlat si v čekárně někdy delší bobu se vyplatí,odměnou je kvalitní vyšetření.Chodím sem řádku let a neměnila bych.

N
Ověřený profil

Byla jsem pacientkou dr.Hrtánkové.Po odstěhování jsem tak příjemnou lékařku či lékaře nepotkala.Nyní se budu stěhovat zpět do Ústí(po smrti mého manžela)a pevně doufám,že mne opět přijme paní doktorka do svého obvodu.Je velmi milá a dovede s pacienty v klidu probrat jeho potíže.Její klidný hlas je velmi milý.Je to lékařka na svém místě s citlivým přístupem.

U
Ověřený profil

Lékařka i sestra vykonávají svoji činnost profesionálně. Jediné, co můžu kritizovat, je chaotické přijímání pacientů, takže se stává, že někteří agresivnější pacienti předbíhají a v čekárně dochází ke zbytečnému napětí. Zapisování nebo čísla by bylo určitým řešením.

Velmi příjemná paní doktorka.Škoda jen že tady nemá vyplněné ordinační hodiny protože to je to co jsem na internetu hledal a proč jsem se na tuto stránku zcela náhodně dostal.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti