Ord. praktického lékaře pro dospělé
U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí Nad Labem-Neštěmice, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Není možné on-line objednání, těžko se dovolat do ordinace

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Úžasná paní doktorka, která má skutečný zájem o pacienta.Vše vysvětlí,pomůže a nic nezanedbá.Je milá,empatická…Má mou plnou důvěru a jsem ráda,že jsem v její péči a že vždy mohu odejít z ordinace s pocitem,že jsem v těch nejlepších rukách.Děkuji vám za vaši péči.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

K paní doktorce docházím přes 30 let a vždy jsem byla velice spokojená. Trpělivě vyslechne jaký mám problém a vždy mi dokázala pomoci, popřípadě odešle ke specialistovi. Je velice svědomitá, milá a usměvavá. Jsem ráda,že docházím právě do její ordinace, je to sluníčko...

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím několik let a je prostě skvělá neměnil bych nikde jinde jsem takovej přístup neviděl pomůže vysvětlí je hodnej a milá to samé paní sestřička :) už nikoho jiného !

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nemoc

K paní doktorce chodíme s přítelem oba již několik let a je to jedna z nejlepších lékařek s kterou jsme se setkali. Vzdy vše řeší individuálně, je milá, naslouchá a nikdy jsem u ní neměla pocit, jako třeba u jiných lékařů, že tam obtěžuji. Vzdy projevila maximální snahu problém vyřešit, vždy se nám snažila se vším pomocí, za nás naprostá spokojenost. Jak paní doktorka, tak sestřička, obě usměvavé, milé ????
Jediné co je šílené je ta cekacka ????‍♀️????‍♀️

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nachlazení

K paní doktorce chodím již dobrých 12 let. Vždy byla vynikající, včetně osobního a individuálního přístupu, dávala si na pacientovi doopravdy záležet. Avšak za poslední přibližně 2 roky se u ní rozmohl takový nešvar. Na každé nachlazení dostanu předepsána antibiotika. Když jsem paní doktorce říkal, že bych se antibiotikům, pokud možno, radéji vyhnul, vypadala, jako bych ji odtrhnul z denní zajeté rutiny "antibiotikování" a začala mě přesvědčovat, že bez ATB to nepůjde. Od té doby si je od ní sice vždy nechám napsat, ale v lékárně si je nekoupím. V současnosti zvažuji přechod k jinému praktickému lékaři, ač mě to velmi mrzí.

Upřímná,milá,vlídná,vždy pomuže a vše vsětlí!PROSTĚ DOKTORKA! :-)) super je i sestra!Dojíždím z Chlumce jako každý chodím po dr. nerada ale u ní s jistotou že mi pomůže!

Připojuji se ke všem předešlým pacientům v hodnocení.Naše paní doktorka je velice vstřícná,umí poradit a vyslechnout což svědčí o její vysoké odborné znalosti.Již při vkročení do ordinace je velice příjemná,milá a nikoho neodbyde.Sestřička je též milá a velice ochotná.Počlat si v čekárně někdy delší bobu se vyplatí,odměnou je kvalitní vyšetření.Chodím sem řádku let a neměnila bych.

Byla jsem pacientkou dr.Hrtánkové.Po odstěhování jsem tak příjemnou lékařku či lékaře nepotkala.Nyní se budu stěhovat zpět do Ústí(po smrti mého manžela)a pevně doufám,že mne opět přijme paní doktorka do svého obvodu.Je velmi milá a dovede s pacienty v klidu probrat jeho potíže.Její klidný hlas je velmi milý.Je to lékařka na svém místě s citlivým přístupem.

U

Lékařka i sestra vykonávají svoji činnost profesionálně. Jediné, co můžu kritizovat, je chaotické přijímání pacientů, takže se stává, že někteří agresivnější pacienti předbíhají a v čekárně dochází ke zbytečnému napětí. Zapisování nebo čísla by bylo určitým řešením.