Školní 1122, Chomutov
Ordinace gynekologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Ordinace gynekologa

Bohužel nemohu doporučit. Takové expres rychle gynekologické vyšetření jsem nezažila a o chování sestřičky a doktorky ani nemluvím. Jsem ráda, že jsem mohla po půl roce odejít. V dnešní době absolutně strašný. Člověk má v ordinaci pocit jako by byl malé dítě. Možná doktorka ordinuje dle sympatií, ale mě její chování nepřesvědčilo její profesionalitě.

Umístění: Ordinace gynekologa

S paní doktorkou jsem VELICE SPOKOJENÁ. Je opravdu pečlivá, ochotná řešit jakýkoli problém. Mohu ji opravdu jen doporučit.

Přešla jsem k paní doktorce, bohužel velmi lituji! Kdyby nebyla těhotná a nebylo by mi hloupé v polovině těhotenství jít jinam, už bych byla pryč. Jak sestra tak doktorka jsou velmi neochotné, připadám si tam jak malé dítě na základní škole. Opravdu s tímhle jednáním jsem se ještě nesetkala! Léčím se v Praze v Motole a tohle si tam nikdy nikdo v životě nedovolil!!!!!Lékaři jsou přátelští, když je problém, volám jim i na mobil a oni mě! Dnes jsem chtěla u Mudr. Fršlinkové sdělit pohlaví miminka, bylo mi odpovězeno, že jsem se měla zeptat dřív, přitom mi přijde celkem logické, že maminka je zvědavá a plná očekávání, když přijde na kontrolu po měsíci. Nečekala jsem, že utz bude tak rychlý, že během 2 vteřin je kontrola hotová, tudíž jsem se ani nestačila zeptat. Když se chci zeptat dřív, zase mě zadrží ať se na nic neptám. Nerodím každý rok jak jabloň, takže některé věci jsou pro mě nové! Sestra mi přikázala, at si jdu pořídit někam zkumavky na moč, že sklenička od vitamínu, ve které jsem moč přinesla je nedostačující, přitom všude je běžně, že zkumavky dávají dávají sestry. Když jsem oznámila, že jedu na 10 dní na dovolenou, to jsem si dovolila moc, obě protáčely oči, jak jim to strašně komplikuji! Že odběr krve měl být přesně 16T a já přijedu až o 4 dny později! A to bych mohla pokračovat dál a dál. Jen se modlím, abych tuto velmi neochotnou a nepříjemnou lékařku nechytla u porudu. Zvažuji, že budu rodit v Mostě.
Nevadí mi rázní a suverénní lidé, ale co je moc je moc. Nikdo mě ve 34 letech nebude trénovat jak malého smrada!

S paní doktorkou jsem spokojena. Je pečlivá, vše vysvětlí, dá prostor pro dotazy. Myslím si, že se ve svém oboru vyzná a zajímá se, co je nového, aby byla k obraze. Vyhovuje mi, že se v čekárně dlouho nečeká a dodržuje se (samozřejmě někdy dojde k malému zdržení) čas objednání. V těhotenství mi též věnovala příkladnou péči.

Š

Paní doktorka je nejlepší, přešla jsem k ní od jiného lékaře, jsem nad míru spokojená, je milá, vstřícná, ve všem vyhoví, doporučí, krátká objednací lhůta. V případě problému pacienta podrží. Neměnila bych.

Musím říct, že je mi velmi líto, jak se sestra i paní doktorka chovají. Obě jsou nepříjemné, neochotné, jako když je obtěžujete. Setkala jsem se i s tím, že neuznaly vlastní chybu a naopak se jí snažily hodit na mě, což byla poslední kapka, která mě přesvědčila o přechodu k jinému doktorovi. Jako specialista na neplodnost je možná nejlepší, ale jako člověk s lidským přístupem, který každá pacientka očekává, bohužel selhala. Dnes je asi velmi těžké, najít doktora, který bude po všech stránkách vyhovovat, každý kouká na to, aby si nahrabal co nejvíc, pacienti je nezajímají a dle toho se k nim i chovají.

Š

Její přístup byl profesionální, jen v tom hledisku, že mne s přítelem hned doporučila na umělé oplodnění. Vůbec nezkusila jiný způsob otěhotnění. Lidský přístup po nezdárném pokusu se u ní hledal velmi těžko. Brala nás jako nikoho na běžícím páse. S touto lékařkou nemám dobré zkušenosti.
Ted máme dvě krásné děti, přirozenou cestou. Stačily jen bylinkové driáky, které nám doporučil jen úžasný léčitel.

Stala jsem se pacientkou paní doktorky poměrně nedávno, ale nemohu si na ní stěžovat. Její přístup byl velmi vstřícný, profesionální. Byla velmi ochotná a do ničeho mě nenutila. Vřele doporučuji. :)

Děkuji náhodě, že jsem se potkala s paní doktorkou Fršlínkovou. Díky ní se nám s manželem podařilo po několika letech otěhotnět, za což budeme do konce života vděčni. Paní doktorka je odborníkem na slovo vzatý v léčbě sterility, a její dlouholeté zkušenosti a výborné výsledky - narozených dětí díky ní, hovoří pouze v její prospěch. Není "pouze" profesionální a zkušená lékařka, ale i z lidského hlediska je paní doktorka milou a chápající, a vždy ochotnou a trpělivou osůbkou neustále zodpovídat mé dotazy. Paní doktorko děkujeme a přejeme, ať se pouze daří.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den mam dlouhodobe problemy mocoveho mechyre a gynekologicke zanety. Beham od lekare k lekari. Minuly rok v cervnu me pro bolesti vzaly v Sokolove na chirurgickou laparoskopii aby se podivaly do vnitr. Nasly pouze srusty. V den operace jsem vecer dostala silny vytok zapachajici. Jsem nekolikrat prelecena ale vytoky, svedeni, bolesti, tlaky a obcas paleni neustava. Pres rok mam vkuse tyto problemy. V Plzni jsem dostala Amitriptylin. Vic uz se mnou nikdo neresi ze je to psychickeho razu. Chtela bych vedet jestly je to mozne nebo co muzu jeste udelat? Dekuji. Stana

Dobrý den, byl někdy léčen i partner? Užíváte tampony?

MUDr. Martina Fršlínková