Mírové náměstí 70, Benešov

Pan doktor Zvejška nám velice pomohl, dcera měla velký strach ze zubařů se zánětem zubů po úrazu, ale díky panu Zvějškovi máme problém vyřešen. Má úžasný vztah k dětem a v naší nouzi kde bychom čekali na zákrok jinde 2-3 měsíce nám pomohl téměř ihned i když na úkor svého času. Upřímně kdybychom nebydleli 2 hodiny cesty od jeho ordinace asi bych prosil o zapsání.

Nejlepší stomatolog kterého jsem za život potkal!!!

Děkujeme

Nejlepší a nejšikovnější pan doktor,kterého všem doporučuji.

Nedoporučuji, opravdu špatná práce :((

MDDr. Martin Zvejška

Pan doktor odvadi velice dobrou pracia jestw cloveka skvele motivuje

Pan dr.je velice hodný,milý, našim dětem vše vysvětlil a ukázal.
Jediný co mi vadí je, že má ordinaci s pan dr. Panešem, ale jinak pan dr.i sestřičky jsou moooc fajn.

Tohoto pana doktora mohu jen a jen doporučit!Myslím,že je to špička,má velice milý a ochotný přístup k pacientům!!!Javorková

Pan doktor je velmi šikovný, trpělivý, mohu ho jen doporučit. Má šikovnou a usměvavou sestřičku.

Pan doktor má velmi lidský přístup nejen ke mně,ale i k mým dvou dcerkám (5,7),s ochotou vše vysvětlí a je obdařený velkou dávkou trpělivosti.
Všem ho vřele doporučuji.

Jsme s jeho pěči velmi spokojeni,hlavně za jeho lidský přistup a ochotu vždy vyhovět.Kéž by bylo takových lékařu více.

perfekní přístup