Nejčastěji hledané služby

primář Chirurgie

• chirurgie

Umístění: Chirurgie Šluknov Jiný

Skvělý přístup. Vždy vše vysvětleno. Sestřičky super. Kolektiv vždy se vším poradí a krásně vysvětlí.

Umístění: Chirurgie Šluknov Jiný

Jsem velice spokojen s panem doktorem byl jsem poprvé, a za mě nejlepší zkušenost.

Umístění: Chirurgie Šluknov klinické vyšetření

Chtěla bychom tímto velice poděkovat MUDr.Martinu Vavrušovi za profesionální a přitom lidský přístup k mému nemocnému manželovi,který ostře korensponduje s přístupem českolipské nemocnice odd.traumatologie,kde k mému manželovi přistupovali jako ke kusu.Můj muž je silný diabetik,léčí se s vysokým tlakem a je po silné mozkové příhodě.Jeho ošetřující lékař,který ho operoval,neměl ani ponětí o jeho zdravotních problémech.Až po našem upozornění po operaci dolní končetiny mu laskavě začali měřit tlak i dia.Po propuštění do domácí péče,měl manžel urputné bolesti.Když jsme přišli na kontrolu ,tak lékař usoudil že je vše ok .A že se vše hojí.Noha byla v sádře....Na mou žádost s podivením sádru rozřízli.Rána byla zanícená a oteklá.Po 14 dnech.Další prohlidky byly ve smyslu vše je ok.Ani po 3 měsících se rána nehojila naopak,bolesti stále velké.Byli jsme už bezradní.Nebýt pana doktora Vavruši ,tak možná má nohu již amputovanou.Z celého srdce moc děkujeme Pane doktore.

Umístění: Chirurgie Šluknov Jiný

Byla jsem u pana doktora na odstranění pihy. Přes internet jsem se objednala a do pár dní jsem měla termín návštěvy. Už při příchodu do ordinace jsem se cítila skvěle a to jsem byla hodně nervózní. Zákrok proběhl rychle a bezbolestně. Sestřička i lékař byli moc příjemní a milí. Veškerá komunikace byla na 1. Moc doporučuji a děkuji za famózní přístup

Umístění: Chirurgie Šluknov Jiný

Pana Doktora i sestřičky mohu doporučit. Jsou hodný milý. Skvělá komunikace,vše proběhlo hladce rychle a hlavně bez bolestně. Všem moc doporučuji.

MUDr. Martin Vavruša

Dekujeme. Xyrix TEAM

Umístění: Chirurgie Šluknov Jiný

Návštěva pana doktora byla velmi příjemná. Sestřičky byly od první chvíle moc milé a komunikativní. Pan doktor s velmi dobrou náladou ochotně vyřešil můj problém a díky pozitivní náladě panující v ordinaci jsem ze zákroku neměla vůbec strach. Velmi pana doktora doporučuji, s takovým milým přístupem se nesetkávám často. Děkuji

Umístění: Chirurgie Šluknov Jiný

Dnes jsem byla v ordinaci pana doktora a mohu říci, že jsem se velice dlouho nesetkala s tak milým přístupem k pacientům. Ošetření bylo rychlé, bezbolestné. Kdykoli budu potřebovat, využiji především služby této ordinace.

Umístění: Chirurgie Šluknov klinické vyšetření

Velice profesionální přístup a zároveň lidské pochopení a ochota najít řešení problémů.. Velká spokojenost, moc děkuji. Jemelková

Umístění: Chirurgie Šluknov Jiný

Mudr.Martin Vavruša je empatický,ochotný,lidský.Výborný specialista,super komunikace, moooc ochotné sestřičky.Všem vřele doporučuji.

Umístění: Chirurgie Šluknov Jiný

Skvělý lidský přístup, pan Doktor i Sestřičky Vás svou dobrou náladou, zbaví pocitu, že jste u lékaře, všechen strach z Vás opadne, což je skvělé, když jdete s dítětem na chirurgický zákrok, důležité. Děkujeme moc, že tady na Severu něco funguje. Zdravíme. Pokorní Doporučujeme