Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Chirurgie Šluknov Jiný

Velká spokojenost, příjemné prostředí, lidský přístup lékaře i sester. Děkuji. Rád budu tuto ordinaci doporučovat ve svém okolí.

Umístění: Chirurgie Šluknov Jiný

U MUDr.Vavruši jsem byla na menším chirurgické zákroku.Vše proběhlo v příjemné a uklidňující atmosféře i díky milé sestřičce.Oceňuji profesionální a lidský přístup pana doktora.Dĕkuji.

Umístění: Chirurgie Šluknov Jiný

Pan doktor i sestřička mají naprosto úžasný přístup k pacientům. Po dnešní první návštěvě jsem byla opravdu mile překvapena už dlouho jsem se nesetkala s tak úžasným přístupem.

Umístění: Chirurgie Šluknov diagnostické vyšetření

Pan doktor i sestricka maji naprosto úžasný přístup k pacientům. Je vidět že je to odborník a své práci rozumí. Když promluví spadne z člověka nervozita a v klidu řeknete co vás trápí. Díky že tu jste

Zdenka Ř
Byla jsem na doporučení kamaráda u MUDr. Vavrušky na malém chirurgickém zákroku. Musím říci, že jsem se dlouho nesetkala s takovou profesionalitou a lidskostí. MUDr. Vavruška a jeho sestřička jsou více než profesionálové, ochota, příjemné vystupovaní, humor a hlavně lidskost. Byla jsem velmi spokojená, bohužel, dnes se tento přístup moc nevidí, děkuji za skvělé ošetření a všem doporučuji.

Umístění: Chirurgie Šluknov diagnostické vyšetření

Pan doktor je opravdu profesionál. Podle mne je to člověk na správném místě, který má vynikající lidský přístup k pacientům a vše se snaží vysvětlit do nejmenšího detailu. Přesně ví, o čem mluví a hledá tu nejlepší variantu operace nebo léčby. Své práci rozumí, odborně je na vysoké úrovni a troufám si říci, že jde o špičku v oboru. Jsem s ním nadmíru spokojená a neměnila bych za jiného. Je milý a velmi ochotný. Doporučuji a děkuji :)

Umístění: Chirurgie Šluknov diagnostické vyšetření

Veliké poděkování p.doktorovi i sestřičce... příjemná atmosféra, skvělé jednání a vstřícnost dekuji

Umístění: Chirurgie Šluknov vyšetření pohybového aparátu

U pana doktora je pacient vždy na prvním místě. Profesionální jednání. Spolu se sestřičkou vytváří velmi milou atmosféru v ordinaci.
MUDr. Vavrušu jsem navštívila po zkušenosti z jeho předchozího působiště. Vím, že pacientovi věnuje maximum a je schopen řešit komplexně jak příčinu problému, tak jeho následky.
Návštěvu u pana doktora doporučuji všem, komu záleží na svém zdraví.
Je až neuvěřitelné, že "na konci světa" je poskytována, díky MUDr. Vavrušovi, nadstandardní zdravotní péče. Děkuji!

Umístění: Chirurgie Šluknov vyšetření pohybového aparátu

Pan doktor Vavruša je člověk na svém místě. Zaprvé je velmi příjemný, při vyšetřování vysvětlí, proč a co dělá. Nebere vás jen jako kus masa, ale jako člověka, což se v dnešní době moc často neděje. Věnuje vám dostatek času a nesnaží se vás hned vystrnadit z ordinace. Po vyšetření rozumíte všemu a pokud to lze, tak vám nabídne možnosti léčby. Jako bonus beru, že je s nim i sranda. Sice za panem doktorem dojíždím z velké dálky, ale za ten jeho super přístup a jeho dlouholeté zkušenosti mi za to stojí. Děkuji vám a doufám, že vám vaše nasazení zůstane:)

Dobrý den všem.
Začala bych tím že pan doktor je strašně ochotný, milý a sympatický.
Žádné dlouhé čekání.
Smysl pro humor v ordinaci nechybí, a hlavně se stále usmívá což se už jen tak nevidí.
Rozhodně doporučuji návštěvu zde.
Rychle vyřeší váš problém a ještě zlepší náladu.

primář Chirurgie

• chirurgie