Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: jiné místo Jiný

Setkali jsme krátce, když mě přivezla RZ po úrazu do nemocnice v RBK. Pan doktor jednal rychle, rozhodně a naprosto profesionálně. Srozumitelně popsal problém a jeho řešení. V jeho přístupu oceňuji především lidskost, schopnost přímé komunikace a hledání účinného řešení. Za sebe navíc oceňuji jeho lehce černý smysl pro humor, který mi je blízký, aniž by danou situaci zlehčoval.
Za mě tedy skvělý člověk na správném místě!!!

Umístění: Chirurgie Šluknov diagnostické vyšetření

Profesionální a lidsky přístup a příjemné prostředí.Vřele doporučuji. Objednání bylo rychle a bezproblémové.

Umístění: jiné místo Jiný

S panem doktorem jsem měla možnost se poprvé setkat již před skoro 11 lety. Je to odborník ve své profesi. Nejenom svým osobitým, empatickým přístupem, ale také především bohatými zkušenostmi a dosaženou praxi ve svém oboru.

Umístění: jiné místo Jiný

Jsem velice ráda pane doktore, že jsem vás mohla poznat.Jste nejen velmi milý, ochotný, empatický k lidem ale i velmi přátelský a jak jsem zjistila i velmi šikovný lékař.Dříve bych nepodstoupila žádnou operaci v této nemocnici ale dnes vím že kdybych někdy potřebovala, tak nemám strach a vím že bych byla v rukách velmi šikovného zkušeného a velmi milého pana doktora .A děkuji vám za vše co pro nás děláte....

Umístění: jiné místo Jiný

Dne 9.1. jsem přijela s velmi bolestivým úrazem na pohotovost v Rumburku, kde sloužil pan primář chirurgie MUDr. Martin Vavruša se sestřičkou Mirkou Hofmanovou a já bych jim tímto způsobem chtěla vyseknout obrovskou pochvalu za jejich lidskost, empatii a obrovskou snahu pomoci. I když jsem byla cca 100 km od svého domova, věděla jsem, že nemusím mít strach a že mi bude poskytnuta výborná péče. Děkuji. Turčáková

Umístění: Chirurgie Šluknov diagnostické vyšetření

Pan doktor je professional ve svem oboru,pomohl mi okamzite,nikam mne neposilal jak tu bylo zvykem.Necekala jsem ani dlouho,reagoval hned.Pri prohlidce zjistil ze je nezbytne nutna operace ,na ktere jsme se hned domluvili.Je to velice prijemny clovek je videt snaha a pomoc lidem v nasem vybezku,doufam,ze nam nikam neutece.

Umístění: Chirurgie Šluknov předoperační vyšetření

Pan doktor je mega srandista a moc milý. Už jen proto k němu ráda chodím. Jezdila jsem za ním i do jeho předešlé ambulance, a když jsem zjistila, že si otevřel novou ještě blíž mého bydliště, byla jsem moc ráda. Chodím k němu na předoperační vyšetření a naprostá spokojenost.

F
Umístění: Chirurgie Šluknov konzultace online

Poprvé jsem využil možnost konzultace online a byl jsem mile překvapený, jak skvěle to funguje. Ušetřil jsem čas, nemusel jsem se mačkat v čekárně, nemusel jsem se nikam štrachat, když mě bolela noha - a konzultace byla naprosto dostačující, protože lékař mě už znal, takže uměl poradit hned spatra. Jsem moc rád za tuhle možnost!

Umístění: Chirurgie Šluknov farmakoterapie

S výsledkem léčby jsem spokojená. Byla jsem ale překvapená, že mi bylo řečeno, že "se také musím na léčbě podílet tím, že se o sebe budu lépe starat". Konkrétně šlo o to, že bych prý měla cvičit a držet dietu. To bych na chirurgii nečekala. Nicméně zákrok mi pomohl.

Umístění: Chirurgie Šluknov Jiný

Moje pocity byly lehce rozporuplné. Pan doktor se ke mně choval poněkud drsněji, než jsem očekával. Vyslechnul si mě, ale potom natvrdo prohlásil, že léčba, kterou po něm požaduju, je "nesmysl". To mě trochu zklamalo, protož jsem měl už vyzkoušený postup, jak problém vyřešit. Lékař byl ale neoblomný a odmítnul se mnou diskutovat. Nakonec mě ale přesvědčil, abych vyzkoušel jím navrhovaný postup, a v rámci férovosti musím uznat, že můj problém vyřešil. Snad jenom by příště nemusel jednat s pacienty tak "drsně", pokud s nimi nesouhlasí. Po odborné stránce ale naprostá spokojenost.

primář Chirurgie

• chirurgie