Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Chirurgie Šluknov diagnostické vyšetření

Pan doktor je opravdu profesionál. Podle mne je to člověk na správném místě, který má vynikající lidský přístup k pacientům a vše se snaží vysvětlit do nejmenšího detailu. Přesně ví, o čem mluví a hledá tu nejlepší variantu operace nebo léčby. Své práci rozumí, odborně je na vysoké úrovni a troufám si říci, že jde o špičku v oboru. Jsem s ním nadmíru spokojená a neměnila bych za jiného. Je milý a velmi ochotný. Doporučuji a děkuji :)

Umístění: Chirurgie Šluknov diagnostické vyšetření

Veliké poděkování p.doktorovi i sestřičce... příjemná atmosféra, skvělé jednání a vstřícnost dekuji

Umístění: Chirurgie Šluknov vyšetření pohybového aparátu

U pana doktora je pacient vždy na prvním místě. Profesionální jednání. Spolu se sestřičkou vytváří velmi milou atmosféru v ordinaci.
MUDr. Vavrušu jsem navštívila po zkušenosti z jeho předchozího působiště. Vím, že pacientovi věnuje maximum a je schopen řešit komplexně jak příčinu problému, tak jeho následky.
Návštěvu u pana doktora doporučuji všem, komu záleží na svém zdraví.
Je až neuvěřitelné, že "na konci světa" je poskytována, díky MUDr. Vavrušovi, nadstandardní zdravotní péče. Děkuji!

Umístění: Chirurgie Šluknov vyšetření pohybového aparátu

Pan doktor Vavruša je člověk na svém místě. Zaprvé je velmi příjemný, při vyšetřování vysvětlí, proč a co dělá. Nebere vás jen jako kus masa, ale jako člověka, což se v dnešní době moc často neděje. Věnuje vám dostatek času a nesnaží se vás hned vystrnadit z ordinace. Po vyšetření rozumíte všemu a pokud to lze, tak vám nabídne možnosti léčby. Jako bonus beru, že je s nim i sranda. Sice za panem doktorem dojíždím z velké dálky, ale za ten jeho super přístup a jeho dlouholeté zkušenosti mi za to stojí. Děkuji vám a doufám, že vám vaše nasazení zůstane:)

Dobrý den všem.
Začala bych tím že pan doktor je strašně ochotný, milý a sympatický.
Žádné dlouhé čekání.
Smysl pro humor v ordinaci nechybí, a hlavně se stále usmívá což se už jen tak nevidí.
Rozhodně doporučuji návštěvu zde.
Rychle vyřeší váš problém a ještě zlepší náladu.

Umístění: jiné místo Jiný

Po úrazu kolena mi na Rumburské pohotovosti lékař velice pomohl. Děkuji za příjemný přístup.
Lékař se dokáže vcítit do pacienta.
Děkuji i za přístup sestry, kterou zde nelze jmenovat.

Umístění: jiné místo Jiný

Setkali jsme krátce, když mě přivezla RZ po úrazu do nemocnice v RBK. Pan doktor jednal rychle, rozhodně a naprosto profesionálně. Srozumitelně popsal problém a jeho řešení. V jeho přístupu oceňuji především lidskost, schopnost přímé komunikace a hledání účinného řešení. Za sebe navíc oceňuji jeho lehce černý smysl pro humor, který mi je blízký, aniž by danou situaci zlehčoval.
Za mě tedy skvělý člověk na správném místě!!!

Umístění: Chirurgie Šluknov diagnostické vyšetření

Profesionální a lidsky přístup a příjemné prostředí.Vřele doporučuji. Objednání bylo rychle a bezproblémové.

Umístění: jiné místo Jiný

S panem doktorem jsem měla možnost se poprvé setkat již před skoro 11 lety. Je to odborník ve své profesi. Nejenom svým osobitým, empatickým přístupem, ale také především bohatými zkušenostmi a dosaženou praxi ve svém oboru.

Umístění: jiné místo Jiný

Jsem velice ráda pane doktore, že jsem vás mohla poznat.Jste nejen velmi milý, ochotný, empatický k lidem ale i velmi přátelský a jak jsem zjistila i velmi šikovný lékař.Dříve bych nepodstoupila žádnou operaci v této nemocnici ale dnes vím že kdybych někdy potřebovala, tak nemám strach a vím že bych byla v rukách velmi šikovného zkušeného a velmi milého pana doktora .A děkuji vám za vše co pro nás děláte....

primář Chirurgie

• chirurgie