Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Praktický lékař gynekolog
U Střediska 5, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

70 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař gynekolog

Před změnou svého bydliště do Liberce jsem chodila 5 let k jiné gynekolozce. Bylo to malé město, ona byla ve svém oboru v celým městě jediná, takže bylo nemožné si vybírat. Přístup byl naprosto neprofesionální a otresný. Proto o to víc oceňuji mile chování dr. Šrámka i sestřičky, profesionalitu, přístup k pacientům a celkově jsem nyní více než spokojená!

Ověřený profil

Díky panu doktorovi jsem málem v 25 letech skončila s rakovinou děložního čípku. Pan doktor mi s úsměvem za stolem tvrdil, že z gynokologického hlediska jsem naprosto zdravá. Potom co jsem 3 týdny v měsíci krvácela, prošla kolonoskopií atd. 14 dní po tomto výroku mě nový gynekolog objednal na operaci jen na zákkadě vyšetření. Naštěstí i přes 1. stadium rakoviny to dopadlo dobře, mám dvě děti. Ale pana doktora opravdu NEDOPORUČUJU.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřený profil

Musím se přidat s velmi kladným hodnocením pana Mudr. Šrámka a sestřičky. Pan doktor je velice příjemný a sympatický člověk s porozuměním, který vše ochotně vysvětlí. Své práci podle mého rozumí. Sestřička taktéž. Ve všem má přehled a je velice laskavá a ochotná. Oba dva dělají svou práci jak nejlépe umí a určitě jsou přesně na tom místě, kde mají být. V. Dostálková.


J
Ověřený profil

Pan doktor Šrámek je lékař tělem i duší....Své práci rozumí a nikdy bych nevolila jiného gynekologa. Můžu říct, že je to člověk, který má porozumění a je fakt profesionál ve svém oboru.


P
Ověřený profil

K p. dr. Šrámkovi chodím už několik let a musím říci, že jsem spokojená. Je to profesionál a dobrý lékař.


M
Ověřený profil

Dobrý den, když jsem byla u pana doktora poprvé, překvapil mě jeho vzhled. Spíš bych ho tipla na nějakého právníka. Ale hallo efekt byl překonán jeho povahou. Je to sympatický člověk, který svému řemeslu rozumí. Zatím jsem neměla žádné problémy. Teď jsem těhotná, tak uvidím jak bude jeho péče pokračovat. Na pana doktora i sestřičku pěji jen samou chválu:-)


B
Ověřený profil

K panu Šrámkovi chodím od svých 15-ti, vždy se ke mě choval mile a profesionálně. Nikdy neměl špatnou náladu a vždy jsem z něho měla dobrý pocit. Když jsem se ho na něco zeptala, tak mi vlídně odpověděl. Určitě budu k němu chodit i nadále.


I
Ověřený profil

Jeho přístup je velmi labilní a profesionalitu ovlivňujou jeho nálady,což není správné. Když mu řeknete svůj názor,vysměje se vám a pak trošku oklikou vám vlastně řekne to samé. Na nějaké problémy řekne,že neví, co s tim,prostě neví...Naprosto nevyhovující.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřený profil

U doktora Šrámka jsem si rok zpět ztěžovala na silné bolesti v podbříšku, které se stupňovaly. Doktor mne prohlédl a řekl, že jsem v pořádku. Důvěřovala jsem mu, je to přece Váš lékař, ke kterému musíte mít důvěru! Cca rok po té, co se mi nelíbilo Šrámkovo jednání se mnou a byla jsem nucena změnit lékaře. Nová gynekoložka mi po první prohlídce sdělila že mám akutní zánět močových cest. Nyní užívám antibiotika. Chystáme se s přítelem otěhotnět ale začínám se obávat, že kvůli lajdáctví tohoto doktora, budu mít jisté problémy. A v tomto případě, jako pacientka viz níže, budu taktéž nucena podat žalobu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Chodím k p. Šrámkovi od svých 15 let - tj. 10 let. Je pravda, že ne vždy má výbornou náladu, ale jsem s ním, co se týká zdravotní péče, spokojená!!
V mém těhotenství nebyly žádné problémy, vyšetření jsem měla, tak jak měly být.
Když jsem měla cystu, tak jsem se teda musela sama zeptat, co to pro mě znamená, ale ochotně mi vše vysvětlil.
Na mamograf mě posílá a upozorňuje sám.
Ani na roční prohlídku nezapomenu, jelikož chodím na antik.injekci, tak mě upozorní sestřička, kdy mám zase přijít ;)
Když se mi zdálo, že mám špatný krevní tlak, tak mi ho sestřička ochotně změřila.
Nezdá se mi, že je arogantní. Je přímý už od začátku, co k němu chodím. Dříve se dlouho čekalo, ale od doby, co byla vyměněna sestřička je vše rychlé.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti