Adresa

Tišnovská 80, Lomnice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

K
Umístění: Ordinace Jiný

Preciznost, vysoce profesionální přístup, lidskost, řeší vše k maximální spokojenosti pacienta, hledá nejlepší možná řešení.. Ordinace perfektně vybavena...nejlepší zubní lékař, jakého jsem kdy měla..


J
Ověřeny pacient

K tomuto zubaři jsem se dostal zcela náhodou při akutním problému. K původnímu zubaři jsem chodil už od dětství a víceméně z nostalgie, neměl jsem tedy srovnání s někým jiným a trpěl jsem neodborné a bolestivé zákroky.
Když jsem poprvé přišel sem, myslel jsem si, že pan Soldmann chce v mé puse zneškodnit nějakou bombu, jak byl precizní. Jeho péče a přístup je asi to nejlepší, co si může pacient přát. Sestřičky nezůstávají pozadu, dentální hygiena kterou mi dělaly byla tak bezbolestná, že jsem chvilkama usínal :) Přeji jim hodně úspěchů a děkuji


Z
Ověřeny pacient

Ač mladý, tak profík, super přístup, nejlepší zubař, co jsem kdy měla. Nemám, co bych vytkla. Neměnila bych ani za nic. Kvalitní vybavení, krásná, čistá ordinace, hodné sestry, celkově příjemné prostředí.


L
Ověřeny pacient

Od základní školy mám obrovskou fobii ze zubařů. Až Martin Soldman můj strach odboural. Je to 100% odborník, který především dbá na to aby byl pacient spokojený a najde pro něj nejvhodnější řešení. Pacient je na u něj na prvním místě. Příjmené překvapení od všech zubařů, kteří doporučují jen ty zákroky ze kterých mají finanční zisk. Pan Soldman je šikovný a moc příjemný. Určitě mohu jen a jen doporučit!!! Vždy kdy mám jet k zubaři, netrpím už nespavostí a žaludeční nerurozou, ale jedu do Lomnice uplně v klidu.


M
Ověřeny pacient

Profesionalita, odbornost, zkušenost, moderní a kvalitní vybavenost, vstřícnost a pohodová atmosféra!!!!


M
Ověřeny pacient

Konečně mám svého PANA zubaře, jeho práce je na vysoké úrovni a všem ho můžu vřele doporučit.100 % spokojenost.Pan doktor je mistr ve svém oboru a má zlaté ruce:-)!Ordinace je moderní a technologicky vyspělá a personál je velice příjemný a milý, to celé podtrhuje profesionální přístup.Doporučuji a ještě jednou DĚKUJI za tak krásné zuby, co teď mám :-). Martina


R
Ověřeny pacient

Děkuji panu doktorovi za perfektní práci a milý přístup. Ordinace je vybavena na špičkové úrovni a přístup obou lékařů a sester byl velmi profesionální. Málo kdy se cítí u zubaře tak dobře. Profesionální přístup, špičkové vybavení a laskavé slovo je zde samozřejmostí. Všem kdo potřebuje kvalitně a odborně opravit chrup, bych tuto ordinaci doporučila. I přes nepříjemné zákroky se zde člověk cítí dobře. Děkuji celému personálu za kvalitně odvedenou práci.


N
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velice spokojená. Zcela profesionální přístup, který se v Česku moc nevidí. Vše pečlivě vysvětleno, zákrok proběhl velmi rychle, což svědčí o profesionalitě pana doktora a především to znatelně krátí i dobu následného hojení. Nebolelo to skoro vůbec, celý zákrok byl citlivý a pokud mohu hodnotit z pozice laika, pan doktor je velice šikovný. Je to zkrátka člověk na svém místě a je škoda, že takových doktorů u nás není víc.


M
Ověřeny pacient

S panem doktorem Soldmannem jsem velice spokojeny. Odesel jsem od sveho zubare v Brne, ktery byl naprosto neschopny. U pana doktora jsem byl vlice prijemne prekvapeny, co se tyce vybaveni ordinace, pristupu lekare, konzultace problemu, proste vse probehlo v naprostem poradku. Pan doktor je velice profesionalni a jsem velice spokojen. Perfektni pristup a pece. Dekuji a doporucuji.


T
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Přešla jsem od naprosto neschopné lékařky, která mi nikdy neudělala ani rentgen, ani například nenabídla bílou plombu, takže jsem z péče u pana doktora velmi příjemně překvapená...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den,prosím chtěla bych se zeptat,zdali by jste byla ochotná mě příjmout?Potřebuji jen celkovou zubní náhradu.

    Dobrý den, s registrací není problém. Celkovou zubní náhradu standardně zhotovujeme a je plně hrazena zdravotní pojišťovnou. Po předchozí domluvě umíme zhotovit za 1 den. S pozdravem

    MDDr. Martin Soldmann

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti