Tišnovská 80, Lomnice

Umístění: Ordinace Jiný

S lekarem jsem byla velice spokojena. Po dlouhe dobe konecne perfektni doktor, ktery vi, co dela. Zacal k panu doktorovi chodit i manzel a deti a jsme vsichni velice spokojeni. Ordinace je perfektne vybavena, personal, sestricky velice prijemne a prace dentalni hygienistky skvela!

Umístění: Ordinace Jiný

Před rokem a půl jsem se rozhodl zhotovit nové korunky předních zubů+1 reendoncii. Chtěl jsem ušetřit náklady a nešel jsem ke známému lékaři, který je perfektní, ale drahý. Lékaře jsem zvolil na základě kladných recenzí a dobrého vybavení ordinace. Nabídka byla 7,5 tis. Kč za korunku, v účtu nakonec bylo cca 9 tis. Kč za korunku, ale to je ještě dobrá cena, tak jsem nic nenamítal. Po zhotovení jsem doma zjistil, že je vše špatně. Jednak bolest více jak týden, nebyla použita membrána, tím pádem popálené sliznice od kyselin, korunky hrubě neseděly, dentální niť se zasekla a nešla vyndat a bylo toho více, jediné co by se dalo ocenit, tak byl vzhled. Napsal jsem lékaři, že nepřijdu na kontrolu, protože korunky nechám předělat+ reendoncii u známého lékaře, bez reakce MDDr. Soldmanna. Vyhodil jsem 32 tis. Kč a zaplatil znovu dvojnásobek u lékaře v Praze, ale pak byla práce naprosto perfektní, vše zhotoveno také v 1 den a zcela bez následné bolesti.

Umístění: Ordinace Jiný

Preciznost, vysoce profesionální přístup, lidskost, řeší vše k maximální spokojenosti pacienta, hledá nejlepší možná řešení.. Ordinace perfektně vybavena...nejlepší zubní lékař, jakého jsem kdy měla..

K tomuto zubaři jsem se dostal zcela náhodou při akutním problému. K původnímu zubaři jsem chodil už od dětství a víceméně z nostalgie, neměl jsem tedy srovnání s někým jiným a trpěl jsem neodborné a bolestivé zákroky.
Když jsem poprvé přišel sem, myslel jsem si, že pan Soldmann chce v mé puse zneškodnit nějakou bombu, jak byl precizní. Jeho péče a přístup je asi to nejlepší, co si může pacient přát. Sestřičky nezůstávají pozadu, dentální hygiena kterou mi dělaly byla tak bezbolestná, že jsem chvilkama usínal :) Přeji jim hodně úspěchů a děkuji

Ač mladý, tak profík, super přístup, nejlepší zubař, co jsem kdy měla. Nemám, co bych vytkla. Neměnila bych ani za nic. Kvalitní vybavení, krásná, čistá ordinace, hodné sestry, celkově příjemné prostředí.

Od základní školy mám obrovskou fobii ze zubařů. Až Martin Soldman můj strach odboural. Je to 100% odborník, který především dbá na to aby byl pacient spokojený a najde pro něj nejvhodnější řešení. Pacient je na u něj na prvním místě. Příjmené překvapení od všech zubařů, kteří doporučují jen ty zákroky ze kterých mají finanční zisk. Pan Soldman je šikovný a moc příjemný. Určitě mohu jen a jen doporučit!!! Vždy kdy mám jet k zubaři, netrpím už nespavostí a žaludeční nerurozou, ale jedu do Lomnice uplně v klidu.

Profesionalita, odbornost, zkušenost, moderní a kvalitní vybavenost, vstřícnost a pohodová atmosféra!!!!

Konečně mám svého PANA zubaře, jeho práce je na vysoké úrovni a všem ho můžu vřele doporučit.100 % spokojenost.Pan doktor je mistr ve svém oboru a má zlaté ruce:-)!Ordinace je moderní a technologicky vyspělá a personál je velice příjemný a milý, to celé podtrhuje profesionální přístup.Doporučuji a ještě jednou DĚKUJI za tak krásné zuby, co teď mám :-). Martina

Děkuji panu doktorovi za perfektní práci a milý přístup. Ordinace je vybavena na špičkové úrovni a přístup obou lékařů a sester byl velmi profesionální. Málo kdy se cítí u zubaře tak dobře. Profesionální přístup, špičkové vybavení a laskavé slovo je zde samozřejmostí. Všem kdo potřebuje kvalitně a odborně opravit chrup, bych tuto ordinaci doporučila. I přes nepříjemné zákroky se zde člověk cítí dobře. Děkuji celému personálu za kvalitně odvedenou práci.

S panem doktorem jsem velice spokojená. Zcela profesionální přístup, který se v Česku moc nevidí. Vše pečlivě vysvětleno, zákrok proběhl velmi rychle, což svědčí o profesionalitě pana doktora a především to znatelně krátí i dobu následného hojení. Nebolelo to skoro vůbec, celý zákrok byl citlivý a pokud mohu hodnotit z pozice laika, pan doktor je velice šikovný. Je to zkrátka člověk na svém místě a je škoda, že takových doktorů u nás není víc.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,prosím chtěla bych se zeptat,zdali by jste byla ochotná mě příjmout?Potřebuji jen celkovou zubní náhradu.

Dobrý den, s registrací není problém. Celkovou zubní náhradu standardně zhotovujeme a je plně hrazena zdravotní pojišťovnou. Po předchozí domluvě umíme zhotovit za 1 den. S pozdravem

MDDr. Martin Soldmann