Masná 188/5, Děčín
Ordinace gynekologie (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pan doktor Šedivý je skvělý doktor a pro mě na vysoké úrovni. Moc se líbí jeho jednání, přístup a zájem o jeho pacientky. Je vždy příjemný a opravdu dbá na zdraví svých pacientek. Nechtěla bychtěla bych už jiného gynekologa. Moc mi pomohl a po rozhodnutí, že musím bohužel podstoupit konizaci byl takový frajer, že odrodil paní s císařem a pak si vzal do svých rukou mě i když to mohl odoperovat jiný doktor. Moc si ho vážím jako doktora i člověka, který svou práci odvádí jako jeden z mála doktorů na výbornou.

MUDr. Martin Šedivý je úžasný doktor a výborný operatér.Jeho jméno má v Děčíně váhu . Ostatní lékaři a pacientky si ho váží . Bylo mi ctí pane doktore Vás poznat . Vyslovuji Vám veliké děkuji a přeji do budoucna Vám i sestřičce pevné zdraví a hodně moc úspěchů -
S úctou Miroslava Pokorná

Doktor je velice příjemný, schopný, sympatický...nikdy jsem s ním neměla žádný problém...

Pan doktor Šedivý je moc hodný doktor.
V září mi odrodil syna, chci mu moc poděkovat za pohodový průběh porodu.
Vždy byl ochotný a pohodový a člověka zbytečně nestresoval a tím mi hodně pomohl.
Podle mého jeden z nejlepších :))

Pan doktor je velice příjemný a hlavně pečlivý SUPER gynekolog. Jsem velmi spokojena s jeho odbornými znalostmi a milým přístupem k pacientkám.

Super doktor, při mé nepříjemné situaci byl tak v pohodě,že mě uklidnil jako ještě nikdo jiný. Jsem moooooc ráda, že chodím právě k němu. Děkuji, že tady jste.

Je to opravdu PAN DOKTOR! Jsen s ním maximálně spokojená a neměnila bych!

Takových lékařů zde mýt víc.Moc hodný.Pan doktor z velkým P.Svému jménu dělá čest.

Příjemný, usmívající, vše vysvětlí, žádný náfuka, dá se sním mluvit.

je super

S úctou Miroslava Pokorná

Pan doktor Šedivý je moc hodný doktor.
V září mi odrodil syna, chci mu moc poděkovat za pohodový průběh porodu.
Podle mého jeden z nejlepších :))

Je to opravdu PAN DOKTOR! Jsen s ním maximálně spokojená a neměnila bych!

Příjemný, usmívající, vše vysvětlí, žádný náfuka, dá se sním mluvit.

je super