Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

- výborný lékař
- lidský přístup
- se smyslem pro humor

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Skvělý lékař i celé oddělení. Jsem v léčbě již od roku 2017 a hlavně jim mohu poděkovat za to, že mi nedovolili se zhroutit a podpořili mě všemi silami v boji s rakovinou. Vstřícnost, ochota, humor, podpora. Velmi lidští. Mám je moc ráda a moc jim děkuju za všechno!
Vybavení oddělení nedokážu zhodnotit, ale cokoli k mé léčbě bylo potřeba, bylo k dispozici. Čekání někdy kratší, někdy delší, ale s tím je nutné počítat, každý pacient vyžaduje určitou péči a tu tam jistě dostane prvotřídní.
Pacienti, co dochází na chemoterapie, mohou parkovat v areálu nemocnice zdarma, což také dost kvituji.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Skvělý lékař, nesmírně empatický, milý, člověku věnuje dostatek času. Co je pro mě velmi důležité, ze vidím tu nezměrnou snahu pacientovi pomoci a neustálé pokračující vzdělávání se. Také je velmi milé, ze pan doktor nejen léčí ve své odbornosti,ale je i velkou psychickou podporou.Musím také vyzvednout sestřičky, které jsou jedním slovem úžasné. Jsem již půl roku velmi vděčnou pacientkou a všem na tomto oddělení velmi dekuji

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Já sama jsem pana doktora zatím nepotřebovala. Ale myslím, ze posoudit mohu. Byl lékařem mého tatínka. Kde už při první návštěvě bylo jasné, ze se blíží konec. Ale ibrsk byla ordinace plna empatie a humoru. Rozhodnutí zda tatínkovi říct jak to je nechal na nás i když he zastáncem toho vše říci pacientovi tak jak to je. Za to dekuji. To obdivuji. Není to lehké říkat takové prognózy . A podruhé s maminkou. A to jsme těch návštěv absolvovali moc. A pokaždé jsme odcházeli vlastně v pohodě. U maminky prokázal svou profesionalitu, odvahu a snahu pacientovi nabízet léčbu která je pro zlepšení pacientova života. Opravdu mamince ve spolupráci s několika lékaři ať z Homolky nebo z Ostravy prodloužili život o par let. Dekuji. Jste fajn chlap. A přeji hodně sil. Málo pacientů. A v neposlední radě bajecnou sestru. ať Vás neprestava bavit dal studovat a učit se. A ať jste porat tak odvážný a trochu vyzdimejte ty pojistovny. Mám Vás všechny tam dole na Homolce moc rada. Držte se. Pavla Petrakova( maminka: Marcela Michalcova). A kdybych potřebovala onkologie tak bych moc rada Vás . Zdravim sestru a pana doktora Krize

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Na Homolce mi zachránili život poté, co mě v jiné nemocnici málem zabili chybnou diagnózou a nyní jsem v ambulantní péči pana doktora Šafandy, tamtéž. Právě to, že od začátku se mnou mluvil na rovinu - srozumitelně a věcně mi o mé nemoci a výhledu do budoucna vše vysvětlil, nic jiného jsem po něm nechtěl - naopak vzbudil mou důvěru. Lidskou důvěru, ze které pramení pozitivní pocit, že tentokrát vím "která bije" a mohu si díky jeho odborné péči naplánovat a hlavně dál žít život. K nezaplacení, díky pane doktore.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Nulový zájem o pacienta, věnovaný čas se dá počítat spíš v řádu vteřin, nepovažuje za potřebné ani se podívat do pacientova záznamu. O pravidelné kontrolní vyšetření si musí pacient říct sám téměř ve dveřích z ordinace. Jít tam je ztracený čas. Už nikdy víc.

Primář se asi považuje za Boha, když tatínkovi odhodlanému bojovat do očí řekl „máte půl roku, maximálně rok“. Neuvědomuje si, že tímhle přístupem to málem seklo s ostatními členy rodiny. Podle výzkumů sdělení lékaře o délce nemoci účinně devastuje ten nejcennější lék – postoj pacienta k nemoci a samoúzdravné schopnosti. V Motole nám poté žádný z lékařů podobné informace nikdy nepředal, za což jim ze srdce děkuju, protože nám to pomohlo přežít tu šílenou dobu a co je nejdůležitější – jak řekl tatínek „jestli mám umřít, tak ať aspoň vím, že doktoři udělali maximum“ – což by se na Homolce u tohohle "doktora" nestalo, navrhl léčbu jen hodinovou kapačku, zatímco v Motole rozsáhlá vyšetření a 5 dní a nocí v kuse chemo.