Martin Pompach, chirurg Pardubice

Martin Pompach

Chirurg

Kyjevská 44, Pardubice
Krajská nemocnice Pardubice-Traumatologie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Krajská nemocnice Pardubice-Traumatologie Jiný

Byl jsem jedním z prvních pacientů, kteří byli součástí ověřování kvality jeho nové metody nápravy zlomeniny hlezenní kosti, která je už dnes používána i v zahraničí. Tímto mu dodatečně velice děkuji za jeho kreativitu, odvahu a vůli prosadit svoji novou metodu. Také jemu i zdravotním sestrám děkuji za jejich laskavý přístup k pacientům.

Š

V březnu 2013 mi pan doktor operoval tříštivou zlomeninu paty.Jsem naprosto nadšený,dnes díky němu opět chodím,udělám dřep,chodím po špičkách,běhám a hlavně jsem se vrátil do práce.V naší nemocnici zněla prognóza- invalidní důchod,invalidní vozík.Nikdy nebudu moci dost poděkovat,že jsem mohl být operován v Pardubicích právě tímto milým a úžasným panem doktorem.

18.1.2011 operace tříštivé zlomeniny levé nohy. Skvělá práce, bez sádry, za 3 dny jsem byl doma. Do dnešního dne nemám žádné komplikace. Celý kolektiv /dále i MUDr.Hradecký a další/ je dle mého názoru na špičkové úrovni. Díky JUDr. TM.

Dobrý den, před šesti lety jsme prodělal zlomeniny patních kostí a postoupil jsem operaci pod vedením pana MUDr. Pompacha. Tento skvělý lékař mě moc pomohl a tím to mu velice i po šesti letech moc děkuji. Martin Pardubice

Zkušený na úrovni, jednání s pacienty na výši. Může být vzorem pro
ostatní lěkaře. Děkuji

Odborník, specialista, špička v oboru!!!!!!!

špiřka v oboru

S operací nohy jsme byla velmi spokojená. VV

Dr. Pompach mi po úrazu operoval nohu, byla jsem moc spokojená.

Tento lékař mi operoval nohu po úrazu, byla jsem moc spokojená. Pokládám ho za velice zdatného lékaře.