Nemocnice nový Jičín a.s., interní stacionář
Purkyňova 16/2138, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Nemocnice nový Jičín a.s., interní stacionář Jiný

Měla jsem absolvovat gastroskopií a kolonoskopií najednou v narkóze. Díky úžasné,skvělé, milé sestřičce a skvělému panu doktorovi a lidskému přístupu což v dnešní době se velmi cenní jsem toto obojí vyšetření zvládla bez narkózy s tím jsem vůbec nepočítala. Ještě jednou děkuji jste prostě úžasní, skvělí, trpělivý s lidským přístupem. Všem doporučuji a vůbec se nebojte, tak jak já se strašně bála.

Moc jsem se bála vyšetření a zbytečně. Pan doktor laskavý, sestřičky úžasné. Po uklidňující injekci před gastroskopií jsem toho jen málo vnímala a moc mě mrzí, že jsem panu doktorovi ani nestihla poděkovat. Tak alespoň touhle cestou děkuji, jste pane doktore velmi milý k vystrašeným pacientům. Geigerová

V předcházejících hodnoceních je již vše obsaženo, proto mohu jen doplnit, že neznám lepšího lékaře.

Odborník na svém místě s lidským přístupem! Nejúžasnější doktor, s jakým jsem se kdy setkala. Vlastně celé oddělení gastroenterologie je skvělé, což se v dnešní době moc nevidí. Vůbec mi nevadí, že musím na kontroly dojíždět z Ostravy, lepšího doktora a jeho tým bych nenašla. Opravdu se tam cítím v těch nejlepších rukou..

Pan doktor Merenda je nejlepším doktorem nejen v celé Novojičínské nemocnici, ale jeden z nejlepších v celé republice. Byla jsem jeho pacientkou přes dva roky a byla jsem u něj velmi často. Měla jsem pocit, že na tu moji nemoc (Crohn) nejsem sama a že jsem v těch nejlepších rukou. Sestřičky na oddělení jsou opravdoví andílci. V této se pracuje s heslem: s úsměvem jde všechno líp. Odstěhovala jsem se však za prací do Brna a protože tady je specializované centrum přímo na Crohnovu nemoc, myslela jsem si, že péče bude srovnatelná. První návštěvu v Brně jsem však obrečela. Stále uvažuji, že budu za panem doktorem dojíždět. Kdykoliv jsme měla problém nebo potřebu něco konzultovat, nebyl problém, buď jsem zvedla sluchátko nebo prostě sedla do auta a jela. V Brně nehrozí, pokud je problém, lifrujou vás přímo na příjem. Panu doktorovi děkuji za vše! A jeho pacientům přeji úspěšné uzdravování. Štěpánka Obadalová

Přívětivý přístup,laskavý ,chápající

Velmi milý, slušné chování a odborník . Již jen pomyšlení na vyšetření kolonoskopii jistě každému nahání hrůzu.Ale vlídné slovo sestřičky při přípravě na vyšetření a klidný hlas pana doktora Merendy měl tak úžasný vliv na mou psychiku,že jsem ani nepostřehla,že vyšetřování již probíhá,ohleduplnost nebo zlaté ruce a vyšetřování bylo u konce. následně mě pan doktor přizval do své ordinace,ve které jsem byla před vyšetřováním,kde se mi pan doktor představil a vysvětlil,jak bude vyšetřování probíhat. Po vyšetření v jeho ordinaci mi p.doktor Merenda vysvětlil celkem podrobně,jaká bude moje léčba. Ale již při vyšetřování mě p.dok.informoval o malých nálezech což velmi kladně hodnotím.Prošla jsem již dosti lékařských vyšetření, ale lékaři mlčeli a když jsem čekala na zprávu,kterou jsem dostala od sestřičky, vlastně jsem ani nevěděla,jaký zdravotní výsledek mám.Za laskavý přístup a ohleduplný přístup při vyšetřování, PANE DOKTORE MERENDO,SRDEČNĚ DĚKUJI. Vaše pacientka

Je to prostě PAN doktor a široko daleko uznávaný odborník, u kterého naštěstí postrádám tu aroganci a nadřazenost, kvůli které lékařský personál nesnáším.

Pan doktor Merenda je opravdu výborný lékař, který má velice příjemné vystupování, lidský přístup a perfektní diagnostické znalosti. Jsem velice ráda, že k němu mohu chodit. I nepříjemné vyšetření typu colonoskopie se u něj dá vydržet bez krátkodobé anestezie, a jelikož jsem jich už zažila několik, tak to mohu porovnat. Sestřičky jsou tam taky výborné, usměvavé a laskavé a člověk má pocit, že se cítí opravdu důstojně i přes své zdravotní potíže. Jsem z větší dálky, vždy si radši zajedu kus cesty, ale vím, že jsem tam v dobrých rukou. Děkuji jim všem :-) .

Je to výborný doktor a taky člověk. Děkuji mu za vše, co pro mě doposud udělal. Je pro mě obrovskou oporou, vždy mile a ochotně zodpoví moje otázky, je to citlivý člověk, který Vás i psychicky podpoří a možná o tom ani neví. Má obrovské charisma!
Je to Doktor na pravém místě, který se Vám nebude bát podat ruku.
A taky jsou tam výborné sestřičky:-))!