Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více

Dobrý den,pan doktor je suprovej! Vděčím mu za syna. Při komplikovaném porodu mi ho zachránil a dokonce nemuselo dojít ani na kleště a za to jsem mu moc vděčná. A druhá zkušenost s panem doktorem byla taképozitivní to zese zachránil život mně. Po nepovedené revizi dělohy kdy jsem krvácela do dělohy mně znova operoval a vše dobře dopadlo. Všem ho moc doporučuji a doufám,že až se opět dostanu do nem Jihlava bude tam.

K panu doktorovi jsem byla přiřazena v centru asistované reprodukce Sanus v Jihlavě a od prvního setkání byl mně i manželovi velmi sympatický. Profesionální, od začátku byl mírně optimistický ale nesliboval nám zázraky, což je podle mě dobrý přístup. Všechny kontroly a prohlídky se konaly včas v přesný čas objednání, velmi uctivý, velmi jemný a diskrétní při vyšetřeních. Od začátku léčby mě naplnil velkým optimismem, což je pro úspěch určitě moc důležité. Na každou otázku odpověděl, vždy dával prostor pro naše vlastní dotazy. A výsledek - pomohl nám k vytouženému dítěti.
Moc nechápu, jak ho někdo může hodnotit hodnocením "nejhorší" na základě jedné návštěvy. Já u něj byla zhruba 15x a vždy maximální spokojenost - doporučuji :-)

S tímto panem doktorem jsem se několikrát setkala v nemocnici, vždy se choval velice profesionálně, lidsky, mile, jak by lékař, podle mě asi měl, na každou moji otázku mi srozumitelně odpověděl, mě osobně v ne právě dobrém období velice pomohl a mohu ho jen doporučit...