Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: Centrum asistované reprodukce - SANUS Jiný

S panem doktorem Kučerou jsme maximálně spokojení. Má profesionální a empatický přístup.

I
Umístění: Centrum asistované reprodukce - SANUS Jiný

Dobrý den, ráda bych připojila i svůj názor, resp. se podělila o své zkušenosti. Měli jsme s partnerem své problémy a zkoušeli je řešit v Hradci Královém, Pardubicích atd. Pouze zde v Jihlavě se po dvou letech harcování podařilo to , po čem jsme oba snili. Děkuji panu doktorovi Kučerovi, který byl skvělý muž na pravém místě. Vždy mu budem vděční.

V
Ověřený profil

Dobrý den,pan doktor je suprovej! Vděčím mu za syna. Při komplikovaném porodu mi ho zachránil a dokonce nemuselo dojít ani na kleště a za to jsem mu moc vděčná. A druhá zkušenost s panem doktorem byla taképozitivní to zese zachránil život mně. Po nepovedené revizi dělohy kdy jsem krvácela do dělohy mně znova operoval a vše dobře dopadlo. Všem ho moc doporučuji a doufám,že až se opět dostanu do nem Jihlava bude tam.


K panu doktorovi jsem byla přiřazena v centru asistované reprodukce Sanus v Jihlavě a od prvního setkání byl mně i manželovi velmi sympatický. Profesionální, od začátku byl mírně optimistický ale nesliboval nám zázraky, což je podle mě dobrý přístup. Všechny kontroly a prohlídky se konaly včas v přesný čas objednání, velmi uctivý, velmi jemný a diskrétní při vyšetřeních. Od začátku léčby mě naplnil velkým optimismem, což je pro úspěch určitě moc důležité. Na každou otázku odpověděl, vždy dával prostor pro naše vlastní dotazy. A výsledek - pomohl nám k vytouženému dítěti.
Moc nechápu, jak ho někdo může hodnotit hodnocením "nejhorší" na základě jedné návštěvy. Já u něj byla zhruba 15x a vždy maximální spokojenost - doporučuji :-)


S tímto panem doktorem jsem se několikrát setkala v nemocnici, vždy se choval velice profesionálně, lidsky, mile, jak by lékař, podle mě asi měl, na každou moji otázku mi srozumitelně odpověděl, mě osobně v ne právě dobrém období velice pomohl a mohu ho jen doporučit...


Ověřený profil

Dobrý den, bohužel s tímto mladým panem doktorem nemám moc dobré zkušenosti. Protože nejsem "jeho" pacientka (můj gyndr.měl v té době dovolenou),tak ho zastupoval tento pan doktor, tak možná proto?? byl neochotný vůbec něco se mnou řešit. Naprostý nezájem a bohužel to bylo v době, kdy jsem měla velké problémy a tak moc jsem potřebovala odbornou pomoc/radu....
Ale slyšela jsem pár názorů "jeho" pacientek, a ty si ho chválily...
Takže rada:-) když nejste jeho pacientky, tak k němu radši ani nechoďte...


Došlo k chybě, zkuste to znovu