Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
4 názory

V
Ověřeny pacient

Dobrý den,pan doktor je suprovej! Vděčím mu za syna. Při komplikovaném porodu mi ho zachránil a dokonce nemuselo dojít ani na kleště a za to jsem mu moc vděčná. A druhá zkušenost s panem doktorem byla taképozitivní to zese zachránil život mně. Po nepovedené revizi dělohy kdy jsem krvácela do dělohy mně znova operoval a vše dobře dopadlo. Všem ho moc doporučuji a doufám,že až se opět dostanu do nem Jihlava bude tam.


K panu doktorovi jsem byla přiřazena v centru asistované reprodukce Sanus v Jihlavě a od prvního setkání byl mně i manželovi velmi sympatický. Profesionální, od začátku byl mírně optimistický ale nesliboval nám zázraky, což je podle mě dobrý přístup. Všechny kontroly a prohlídky se konaly včas v přesný čas objednání, velmi uctivý, velmi jemný a diskrétní při vyšetřeních. Od začátku léčby mě naplnil velkým optimismem, což je pro úspěch určitě moc důležité. Na každou otázku odpověděl, vždy dával prostor pro naše vlastní dotazy. A výsledek - pomohl nám k vytouženému dítěti.
Moc nechápu, jak ho někdo může hodnotit hodnocením "nejhorší" na základě jedné návštěvy. Já u něj byla zhruba 15x a vždy maximální spokojenost - doporučuji :-)


S tímto panem doktorem jsem se několikrát setkala v nemocnici, vždy se choval velice profesionálně, lidsky, mile, jak by lékař, podle mě asi měl, na každou moji otázku mi srozumitelně odpověděl, mě osobně v ne právě dobrém období velice pomohl a mohu ho jen doporučit...


Ověřeny pacient

Dobrý den, bohužel s tímto mladým panem doktorem nemám moc dobré zkušenosti. Protože nejsem "jeho" pacientka (můj gyndr.měl v té době dovolenou),tak ho zastupoval tento pan doktor, tak možná proto?? byl neochotný vůbec něco se mnou řešit. Naprostý nezájem a bohužel to bylo v době, kdy jsem měla velké problémy a tak moc jsem potřebovala odbornou pomoc/radu....
Ale slyšela jsem pár názorů "jeho" pacientek, a ty si ho chválily...
Takže rada:-) když nejste jeho pacientky, tak k němu radši ani nechoďte...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti