Fakultní nemocnice Hradec Králové
Sokolská 581, Hradec Králové, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Pan doktor se vyznačuje profesionálním a zároveň velice lidským přístupem. Výborný specialista na chodidlo. Je to odborník na svém místě, pacientům se věnuje individuálně. Takových ortopedů dnes bohužel moc není. Byla jsem velice spokojená s ambulantním vyšetřením, operací ve FN i pooperační péčí. Pana doktora můžu jen a jen doporučit.

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Lékař, u kterého zůstávám člověkem a ne otravným pacošem. Vřelý lidský přístup a naprostá profesionalita. Pane doktore, moc Vám děkuji za to že jste!

super lékař,ví co dělá.
perfektní jednání,ochotný a rozumný,vše vysvětlí,jste pro něj opravdu pacient a ne kus jako jinde.já děkuji za léčbu zraněného syna

profesionální a partnerský přístup; vyřešil můj zdravotní problém: na kloubech palců mi narostly výrostky, palce se jakoby vybočovaly,až jsem měla velmi bolestivou chůzi... problém byl s výběrem bot, přes léto ok do sandálů, v zimě to bylo horší, návštěvu lékaře jsem odkládala; sice léčba, resp. rehabilitace trvala přes 6 týdnů, ale výsledek super, pan doktor mě i odoperoval; vše mi trpělivě vysvětlil; navíc sympaťák :-)