Lužická 24, Praha 2, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Cvičení hlasu a dikce • 1 000 Kč

Hypnoterapie + příplatek 300 Kč

Individuální psychoterapie • 2 000 Kč +14 Více

Korekce řečové vady • 600 Kč

Logopedická konzultace

Logopedická konzultace + příplatek 300 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

1 000 Kč

2 000 Kč

600 Kč

Od 3 000 Kč

3 000 Kč

Od 600 Kč

Od 1 000 Kč

Psychoterapie a hypnoterapie

Jsem psychoterapeut a hypnoterapeut.

Více o mně na mých webových stránkách:

Nejčastější té...

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie
  • návykové nemoci
  • psychoterapie
Zobrazit více

Pan Šverma je výborný . Cením si jeho pomocí i nad rámec jeho aktuální profese.
Vnučka se těší na další návštěvu .

Umístění: Psychoterapie a hypnoterapie Hypnoterapie + příplatek 300 Kč

Pan Šverma je velice příjemný, empatický. Na každou návštěvu se těším a odcházím zcela uvolněný.

Umístění: Psychoterapie a hypnoterapie Hypnoterapie + příplatek 300 Kč

K panu Švermovi jsem chodila na hypnoterapie, opravdu úžasný člověk, který má zájem pomoci, empatický, milý a jde z něj strašně fajn energie, že se chcete pořád vracet :-) Díky za takové lidi ..

Umístění: Psychoterapie a hypnoterapie individuální psychoterapie

Lidský, vřelý přístup, přesto velice profesionální a efektivní. Klient má možnost pocítit opravdový zájem a snahu pomoci.

Umístění: Psychoterapie a hypnoterapie skupinová psychoterapie

Pan Šverma působí velmi sympaticky a je i empatický. Syn na něho velmi dobře reagoval a pevně věřím, že jsme ve správných rukou a synovi pomůže.

Umístění: Psychoterapie a hypnoterapie individuální psychoterapie

Můj syn by nejraději chodil na návštěvy častěji. Martin je velmi pozitivní, citlivý a ohleduplný. Mne osobně velmi pomáhá už ponekolikate. Nyní s úzkosti a panickou poruchou. Na návštěvy se těším a plne mu duveruju.

Umístění: Psychoterapie a hypnoterapie psychologické konzultace

Příjemné, energické a pozitivní myšlení, které přenáší na své pacienty. Už se těšíme na příští návštěvu.

Umístění: Psychoterapie a hypnoterapie logopedická konzultace

K panu doktorovi se vždy těšíme, dcera je z logopedie nadšená, má chuť sama od sebe cvičit a dělá veliké pokroky. Vřele doporučuji

Martina Švermu jsem nejdříve poznala jako úžasného logopeda. Chodil do naší MŠ pravidelně pomáhat dětem s jejich vadami řeči. Nikdy jsem nezažila, aby se děti u dveří,kde probíhala logopedie praly,kdo půjde na řadu dřív. Martin má dar děti zaujmout a hlavně namotivovat.Pak se výsledky neskutečně rychle dostavovaly i u dětí, které v počátku vůbec nemluvily. Velkou Martinovou hodnotou je přirozená ochota pomoci i rodičům a pedagogům při každodenním vypětí i psychologicky. Jsem přesvědčena,že spojení jeho profese psychoterapeuta a logopeda má obrovský účinek jeho práce. Navíc je velmi empatický, zároveň přímý a hlavně po rozhovoru s ním máte chuť se stále usmívat. "Napumpuje"vám sílu a chuť do života.

Umístění: Psychoterapie a hypnoterapie individuální psychoterapie

Moje velke podekovani patri panu Martinovi Švermovi.Martina jsem navstivila v case hluboke uzkosti a deprese z vyhoreni jednak v praci a druhak v partnerstvi.Pomohl mi nesmirne svym naslouchanim,radami a hlavne hodinami hypnozy.Hypnoz nebylo malo,jednalo se zatim o vice nez 8 hypnotickych sezeni,nicmene ty mi nejvice pomohly vratit se zpet zase do bezneho zivota.Hluboke porozumeni danemu priblemu, terapeutem venovany cas a velka empatie ze strany terapeuta je presne to,co bych od psychoterapie ocekavala.A to se vse zhmotnilo u Martina Švermy. Dekuji a velice rada vsem hypnoterapii doporucuji.Prinasi velmi rychle ulevu a hlavne uleva je dlouhotrvajici. A o to preci jde.:)

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.
Mám syna 5 let. Má problemy se sykavkami a Ř, Č a Š. Je možné se domluvit na konzultaci a případné řešení? Děkuji

Dobrý večer, prosím, pošlete mi sms ohledně termínu konzulace
Martin Šverma

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.

Dobry den uz pres 2 roky se lecim Uzkostnou poruchou beru Esoprex a obcas kdyz je nejhur tak Leaurin pulku... ty stavy uzkosti a strachu jsou neprijemne... Da se to vylecit uplne?? predem Vam moc dekuji za Vasi odpoved

Dobrý den, záleží na více okolnostech, které nelze po internetu specifikovat.
Z mé zkušenosti je k vyléčení úzkostné poruchy třeba pravidelná psychoterapie v kombinaci s hypnoterapií.
Přeji klidné dny
Martin Šverma

Mgr. Martin Jan Šverma, C.Ht.