Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Názory

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Pan doktor Holý je lékař na svém místě. Po žilní tromboze, kdy se jiná lékařka ani neobtěžovala mne seznámit s riziky, jsem si po zkušenosti s panem doktorem v naší rodině vyžádala přímo jeho. Vše ochotně vysvětlil, poradil, jeho profesionalita je skvělá. Více takových lékařů.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

P.Dr.Holy je lekar na pravem miste.Ochotny,vse vysvetli a pomuze.Vic takovych lekaru.Mela jsem problem s urazem,jednalo se o vnitrni zily.Na ultrazvuku mi trpelive vysvetloval prubeh meho vysetreni,jak mam postupovat ,vse jsem diky p.doktorovi pochopila,pomohl mi psychicky a doporucil dalsi postup.Po mesici jsem mu volala,jak to probiha a ochotne me vyslechl a opet poradil.Dekuji,ze se tak venuje pacientum.Ma pristup k nim velice empaticky a to je dulezite.Pommerova

Perfektně se o mě postaral během mého pobytu v nemocnici. Narozdíl od neurologické ambulance nemocnice ČB okamžitě poznal, že moje páteř nevypadá dobře což také následně rentgeny potvrdil a perfektně zvládl a identifikoval příčinu mnoha komplikací způsobených pokročilou dekondicí a anxióznímy problémy.
Než jsem tam přišel nikdo nevědel co se mnou vlastně je, pomalu jsem nemohl chodit a neustále jsem měl stavy blízko omdlení. Začal jsem si dle jeho doporučení dávat pozor na držení těla, pomalu jsem se rozcvičil, z psichických problému jsem se dostal jen proto že jsem konečně zjistil co se mnou je a dnes jsem vlastně naprosto normální produktivní člen společnosti.
Osobně mi připadá velmi inteligentní, myslím že má velký aktivní zájem o medicínu. Narozdíl od mnoha doktorů není arogantní, nebál se přiznat že si není úplně jistý problémy s páteří a delegoval posudek na odborníka. Nenechal náhodě i nepravděpodobné věci - udělal mi i test na feochromocytom protože jsem trpěl hypertenzními špičkami. Jednáním super, vše vysvětlí, trpělivý. Co více dodat.