Odborný lékař internista
Na Hejtmance 6, Zábřeh

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Úžasný pan doktor. Z gastroskopie jsem měla hrůzu,ale vůbec nic to nebylo,díky skvělé práci pana dr.Botíka. Mám jen slova chvály. Jana Matějíčková

Velmi klidný a profesionální přístup k pacientům.

velmi pečlivý,uvážlivý,pacietovi se maximálně věnuje,zajímá se výsledek léčení

Pana doktora mohu jen chválit. Profesionální přístup, důkladné vyšetření, vše mě podrobně vysvětlil a i když je vyšetření nepříjemné (jinak to bohužel nejde) tak je můj dojem z návštěvy mimořádně dobrý. K takovému lékaři se vyplatí přijet i zdaleka. Vřele doporučuji.

Když jsem k němu chodil, tak jsem byl spokojen jak s jednáním, tak i lekařskými schopnostmi.

Doktor Botík, velmi erudovaný specialista, léčí již svým přístupem k pacientovi. Celá ordinace velmi dobře a moderně vybavená, spolu s milým a šetrným přístupem paní sestřičky, pacienta uklidní i když je mu velmi zle. Manželce zachránil život za 5 minut dvanáct. I já jsem s jeho vyšetřením byl vždy spokojen. Je to PAN DOKTOR !! Doporučuji všem kdo jeho pomoci potřrbují.

Přístup celé ordinace Dr. Botíka je velmi profesionální a přitom lidský. Doktor i sestra pacientovi vysvětlí, jak bude které vyšetření probíhat velmi citlivým způsobem. Dr. Botík je profesionál, který ví jak člověku pomoci.

Dlouho jsem nezažila u lékaře takový přístup, jaký má pan doktor i jeho sestřička. Jsou velice příjemní a laskaví zejména u vyšetření, která provádějí. Pro člověka jsou to vyšetření velice nepříjemná, ale jejich přístup člověka uklidní a nemusí mít z ničeho strach. Opravdu můžu jen doporučit.