Odborný lékař dermatovenerologie
Wellnerova 1a, Olomouc

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Už 2 roky docházím k lékařce skrz akné, žádné pozitivní zlepšení po nasazení laseru, antibiotik,co mi rozhodily trávicí systém a předražené kosmetiky jak od Biodermy,tak od Rosagraf. Po prvním roce,kdy viděla, že se mi to nelepší,znovu antibiotika, znovu laser a nic. 3x mi slibovala,že mě pošle na krev,nevím jestli jsem se měla připomenout nebo tak. Třešní na dortu bylo když jsem došla s jedním hnisavým pupínkem na noze,s mým podezřením na zlatého stafylokoka. S diagnostikou,že je to akné, jsem se nespokojila, tak mi udělala stěr a poslala na rozbor. Po třech týdnech na kontrole mi sdělila, že ano, je to zlatý stafylokok a dokonce vyhodnocen na 4 kříže, což je prý velice masivní. Nasazeny antibiotika.. Uvidíme co bude dál, ale jakmile budu vyléčená, přecházím jinam. Bohužel.

Výborná lékařka! Trpím periorální dermatitidou, na kterou mi doporučila laserový zákrork. Samozřejmě až po přeléčení. Měla jsem deset aplikací, které můj problém vyřešily skvěle. Takže mohu jen doporučit!

C

U této doktorky jsem byla jednou a již po první návštěvě mi bylo jasné, že i naposledy. Nejen, že mi předepsala nevhodný preparát na léčení, který byl určený nejen dle příbalového letáku na vlasatou část těla a nikoliv na holou kůži (což bylo docela rozčarování již při popisu aplikace v lékárně při vydání, které se neslučovalo s popisem lékařky v ordinaci a jenž příbalový leták dal následně po prostudování za pravdu lékárníkovi)!!!
Další věc, která mě nemile v ordinaci zaskočila, je to, že se mě ona lékařka až abnormálně snažila přesvědčit ke koupi kosmetických výrobků. Oba výrobky od Biodermy jsou sice kvalitní, ale cena po srovnání vyšla cca o více než 250 Kč oproti možnému jinému zdroji nákupu. Čili jsem tam nechala tisíc korun plus 30 Kč regulační poplatek a odnesla si recept na přípravek, který stejně zdrav. pojištění nehradí, takže jsem si ho hradila sama plně v lékárně za 256,-Kč (to by bylo to poslední, co by mi extrémně vadilo, když už by to mělo pomoci, ale ona na to ani předem neupozornila - zmínka by přinejmenším neuškodila). Když už jsem se rozhodla pořídit ke všemu i doporučený kosmetický přípravek od Biodermy a druhý si již nenechat vnutit, vložila se do přesvědčování i sestra a s opakovaným dovětkem, že se mi onen přípravek bude VELMI ... ale opravdu velmi těžce shánět, jsem se tedy nechala přesvědčit. Následně po zjištění ceny, za kterou by bylo možné oba přípravky pořídit, když už bych o ně projevila vážný zájem a opravdu si je chtěla sama pořídit, jsem byla na sebe docela naštvaná, že jsem podlehla nátlaku ohledně jejich koupě přímo v ordinaci a chtěla se tam vypravit znovu a přípravky vrátit, ale předpokládané nepříjemné vrácení mi za opětovnou cestu do Olomouce nakonec nestálo a vzdala jsem to... už jsem si tím nechtěla kazit další den a vzala to jako ponaučení pro příště... Kdyby šlo zhruba o rozdíl např. 50 Kč, tak to člověk ani nemusí řešit, ale když se to vyšplhalo nad 250 Kč, to už je na pováženou. Nehledě na to, že hlavně ten druhý vnucený výrobek bych si sama neměla důvod pořizovat vůbec.. ten první ještě docela využiju, když už bych se na to měla takto dívat... Moje chyba, že jsem byla tak měkká a nechala si to vnutit, ale již kvůli zmíněným zkušenostem tuto doktorku již vícekrát NE!!! Nevím, kolik ona sama má z toho marži, když se jí podaří prodat zmíněnou kosmetiku, ale dle výrazné snahy o prodej to jistě nebude až tak zanedbatelné při tom množství pacientů... :o(

Super dermatolog!!!!!!!!! Ajka

ROZHODNÉ NEDOPORUČUJI! Chodila jsem k paní doktorce s problémem seboroické dermatitidy a rosacei - navíc mám citlivou pleť. Paní doktorka mi vnutila 2 drahé krémy, po kterých se můj problém ještě zhoršil. Tak nasadíme laser. To tam asi dávají na všechno včetně kuřích ok...dobrej byznys. Po 2 laserových ošetřeních, které samozřejmě neplatí pojišťovna, se můj problém začal zase zhoršovat, pleť byla zarudlá, doslova pálila aj. Doktorka na to řekla, že za to laser určitě nemůže a mám pokračovat. Tak jsem šla ještě 3 a pak jsem na doporučení kamarádky šla k jiné lékařce. Ta se zeptala, čím jsem byla léčena a po sdělení, že jen laserem zavrátila oči a řekla, že ten by byl dobrej tak možná na doléčení, ale je třeba vyléčit ten současný zánět. Dala mi mast Imazol asi za 60 Kč, natřít na noc. Po dvou aplikacích se pokožka uklidnila a po týdnu zarudlé fleky zmizely, během 14 dní byla pleť zcela ok. Nyní se občas flíček objeví, což je u seborei normální, ale mám mast, která vždy spolehlivě zabere. Takže tak...u dr. zapletalové jsem vyhodila z okna 1000,- KČ + 600 kč za krémy.
Že něco nezabere ještě chápu, ale když viděla, že problém se evidentně zhoršuje, tak mi tvrdila, že to laserem, který stojí 100kč za aplikaci fakt být nemůže...
ZLATOKOPKA...jiná slova nemám.

To je lékařka na pravém místě, chodíme k ní celá rodina, vždy vše rozpozná včas.Ochotu a slučnosi k pacientům by mohla učit ty, kteří to ještě meumí. Sestra je vždy příjemná.Děkuji za takovou lékařku , kterou jsem potkala.

Nejlepší dermatolog v Olomouci.Vstřícná,milá,ochotná.
Odborně na vysoké úrovni.

Špičková lékařka, dobrý diagnostik. Sestřička příjemná a milá.

Naprosto prvotřídní.
Vynikající objednávkový system.
Odbornost na velmi vysoké úrovni.