Praktická zubní lékařka
Brněnská 305, Tišnov

K paní doktorce jsem chodila v době než zrušila ordinaci v Brně více než 10 let. Za tu dobu mi dělala několik zákroků. Téměř bezbolestné trhání 2 zubů. Velmi citlivé ošetření mnoha kazů. A další. Její vrtání bylo častokrát zcela bezbolestné. Vždy ke mě přistupovala velmi pečlivě a s vysvětlením daného postupu. V zásadních případech mi dělala několikrát RTG zubů, aby mohla přesněji určit další postup ošetření. Oceňovala jsem také její přiměřené náklady nehrazených služeb/materiálů pojišťovnou. Byla jsem velmi spokojena a doporučuji ji.

Chtěl bych reagovat na příspěvek pana neznámého ze dne 25.8.2011.
Svého zubního lékaře navštěvuji pravidelně a poctivě bohužel měl ale dovolenou.Jako jediná volná byla v tu chvíli již zmiňovaná paní Taslerová,mohlo být tak polovina pracovní doby, žádný konec.Dále to bylo jak to bylo napsané v mém příspěvku.Bohužel jsem si myslel že mi pomůže,ale léčivou vložku kterou mi do zubu s obrovskou bolestí a spěchem nacpala tam nedala správně a já trpěl ještě víc než před tím,nehledě na to že jsem měl skoro obě její ruce v puse.Vždyť to snad není ani normální zubař.Já si spíše myslím,že paní zubařka chce mít všechno hned hotové,aby si mohla povídat ve vedlejších ordinacích milý pane.Bohužel je to tak a ne jinak a vy se s tím smiřte.Abych to shrnul tak po zkušenosti s vašim "zubařem" jsem si myslel,že jsou horší,ale nejsou.Mému zubaři jsem div nepadl kolem krku když mi od téhle bolesti pomohl a budu si ho na vždy vážit.A vám přeji hodně štěstí u stíhačky paní Taslerové!!!!!!!!!!!

Musím reagovat na pana brave 123!!Zajímalo by mě ,jak často navštěvujete svého zub.lékaře?Třeba takové preventivní prohlídky?Aby jste potom třeba v době nepřítomnosti svého lékaře,když jste s ním ,tak spokojen nemusel nvštěvovat jiného!Zřejmě jste přišel před koncem prac. doby,dále je možné,že takových ,jako jste vy už tam ten den bylo třeba pět,pět navíc vsunout do provozu plně naobjednanýho je asi dost problém víte?Pak to odnáší pacienti,kteří jsou objednaní a musí kvůli takovým čekat třeba hodinu a půl.Tak se pak nedivte že někdo spěchá aby všechny mohl do konce prac. doby ošetřit.Jsou to taky jen lidi a mnohdy nemají čas ani se najíst!!A nakonec skuste příště pojotovost v Brně budou rádi a vy budete zajisté spokojen!!Pozdravujte svého lékaře a ať je příště ve své ordinaci a stará se o své pacienty,když místo slovo dík kritizuje své kolegy!!Paní doktorko byla jste vždy perfektní,ikdyž někdy trochu rychlá ,ale na Vaši práci nedám dopustit!!

Bohužel tuhle paní zubařku opravdu nemohu doporučit,byl jsem u ní před asi týdnem na pohotovosti protože mi opravdu dost bolel zub.Paní zubařka mě tedy po cca 30 minutách vzala do ordinace po mě byl asi jen jeden pacient,ale paní zubařka pracovala opravdu velice rychle a pro mě to bylo opravdu velmi bolestivé,tolik bolesti jsem nikde nezažil jako za ty cca 4 minuty u ní.Nedokázala ani pořádně identifikovat zub co mě bolel a pořád se mě vyptávala jestli je to on,vše to bylo v takové rychlosti,že jsem málem ani nedokázal reagovat a navíc jsem měl obě její ruce snad celé v ústech,po obrovské bolesti a utrpení mi tedy dala do zubu umrtvující vložku,která měla údajně zub uklidnit.To se sice stalo,ale jen na 3 dny kdy mi začal zub opět bolet,že jsem nemohl ani spát.Šel jsem tedy ke svému zubnímu lékaři,který mi při odstranění vložky sdělil,že vložka byla úplně mimo nerv a že to byla opravdu odfláklá práce.
Co k tomu tedy říct:vyhněte se téhle paní zubařce obloukem jestli nechcete aby vám něco pokazila.Já už se v Tišnově na zubním ani neukážu a pacientům co hledají nového zubaře to též nedoporučuji.

Paní doktorka je opravdu velmi profesionální a dokáže nemožné :o)

Jsem s péčí pí.Taslerové maximálně spokojena. Pokaždé ke mě přistupuje s naprostým zájmem. Dokáže kvalifikovaně zhodnotit zdravotní stav, komentuje průběh zákroku. Hledá nejlepší způsob vhodné léčby.

Vstřícná, milá a ochotná paní doktorka.Jsem jejím pacientem již 18 roků a nikdy jsem se zde nesetkal s odmítavým nebo arogantním přístupem. Je odbornicí na svém místě, chodím sem pravidelně a hlavně beze strachu. Hodnocení "nejlepší" kvůli nedodržení času objednání nedám, i když se velmi zlepšilo.

Paní doktorka je rozumná, ochotná, rychlá. Jediné, co bych mohla eventuelně vytknout, je nedodržení času objednání, ale i to se zlepšilo. Nenechá pacienta zbytečně trápit, je pečlivá. Myslím, že její kvality mohu posoudit, moje návštěvy nejsou jen o kontrole a případném vrtání zubů. Pomohla mi od šílené bolesti rostoucích "osmiček" a musím uznat, že jediné,co trochu bolelo bylo píchnutí injekce na umrtvení. Rozhodně si nemohu stěžovat.
Také se sestrou jsem spokojena.