MUDr. Marta Skařupová

Zubař Více

Nový Jičín 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Msgr. Šrámka 11, Nový Jičín

Paní Skařupovou mohu vřele doporučit. Pravidelně jí navštěvuji již od dětství a nikdy jsem s ní neměla žádné problémy. Má profesionální, lidský přístup, a to že na mě někdy v dětství trochu zvýšila hlas, bylo popravdě potřeba. Myslela to dobře a její slova o nutnosti čištění zubů, mě ovlivnily více než slova rodičů :D.

Jak vidím, nejsem jediná co má špatnou zkušenost s paní Skařupovou. Už od dětství jsem se bála k ní chodit. Zuby mi vrtala bez umrtvení a to i když mi kaz zasahoval až do nervu, což se nedalo vydržet. Naposledy když jsem tam byla, sedla jsem si do křesla, podívala se mi na zuby a místo aby mi zpravila aspoň jeden zub, přeobjednala mě. Přitom paní zubařka u které jsem teď, vzala mě hned a hned mi zpravila zub který mě nejvíc bolel. Takže paní Skařupovou absolutně nedoporučuji.

Jenom díky teto Paní zubařce mám ze zubařů panickou hrůzu..Tehdy jsem mela 8 let a zchovala se ke mě jak k nějakému zvířeti,byla tam moje sestra,ta ji hned řekla jako co to dělá že mi tam násilým drží hlavu a řve po mě jak nevím co..Ted je mi 22 a mám skvělou paní zubařku,ale obavy ze zubařů nikdy nepřestanu mít,ikdyž chodím ted k paní zubařce ktera semno jedna jak s ditetem ikdyz mi je 22 let..ale strach je tam porad a to muzu podekovat pani Skarupove!!!!!!!!Protože sem chodivala rada k zubarovi,protoze jsem jako kazde dite vedela ze tam neco malého dostanu ale jak se zachovala,nikdy vic a diky ni ziju ve strachu kdy me zase chytne zub a budu muset k zubari.Ted chodim pravidelne co pul roku k moji zubarce,ale jak rikam strach je tam porad..I ted ta soucasna zubarka mi říkala,že to naprosto chápe,že jako ditě co se nám kdy stalo budem pamatovat i ve staším věku..Ted se mi klube osmička a mám z toho panickou hrůzu,ale pořád si říkam jdu přece už k pani zubařce,která mi uleví a jedná s každým sušně..Za mě uřčitě ne!!!!!!!

Jako malého mě k ní táta vzal s tím, že měl podezření na mého zubaře že něco zanedbává (tak jak zanedbal mou starší sestru). Paní doktorka ve mne zanechala panickou hrůzu ze stomatologů :-) Ale zachránila mi zuby !!! A přes ten fakt, že mému tátovi velmi kvalitně opravila celý chrup, jsem se po mnoha letech odvážil k ní vstoupit a ve vší spokojenosti jsem dnes jejím spokojeným zákazníkem, kterému se vyplatí za ní pravidelně dojíždět i těch 220km od nynějšího domova.

Zákroky mne nebolí, zuby mi dala do pořádku. A to že to v její ordinaci funguje jako dobrý polda a zlý polda(ta zlá je paní zubařka) ,už od konce své puberty ignoruju. Na člověka si musí udělat každý svůj názor, ale ikdyž nejsem zubař, docela chápu její postoj co negativně působí na děti - Děcka jsou nejhorší zákazník.

Paní zubařka je velmi profesionální a kontroversní osoba (kontroversní ale neznamená že je špatná, ba naopak, sarkasmus já rád :-)

Dle mého názoru je paní doktorka velice profesionální,můžu jedině doporučit:-), chodím k ní už od mala a nikdy jsem s ní neměla žádný problém, je fakt že je občas "svéraznější", ale to vůbec v jejím případě není na škodu,myslí to vždy dobře a loučí se s úsměvem:-)

Paní doktorka se nevyznačuje velkou trpělivostí, což ona sama nepopírá, nerozpakuje se dítě seřvat, i když je přítomen rodič. Na druhou stranu sice dává těm nejmenším drobné dárečky (z kinder vajíček nebo obrázky), ale dítě si spíše odnese ten negativní pocit a i mnozí dospělí se k ní bojí chodit. Jo, a neustále zdražuje své služby - injekce během dvou let podražila na dvojnásobek, zatímco u jiných lékařů stojí stále stejně...

Já k paní doktorce chodím už od malička, ano jak píšete je postrachem dětských pacientů, ale na druhou stranu je velmi profesionální. Jelikož kní chodím už několik let ví jak na mě (ze zubařů mám opravdu strach), vždy se semnou chvíli baví, prohodí nějaký vtípek na uvolnění nálady a hlavně mě :-) a jde se na to!!!Sem s paní doktorkou spokojená, je milá, hodná a ochotně poradí!!!Zatíkm sem nidky neměla problém s neprofesionálním zákrokem :-) takže pokud chcete opravdu odbornou profesionální zubařku, jen vstupte dál!!

PS:Paní doktorka nemá ráda když se někdo vrtí a brečí!!Pak je opravdu nepříjemná!!!!Hold malým dětem najděte jiného doktora

velmi dobré endodoncie